Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

93 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~D~

~D~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 15:52:17

Katecheci i katechetki to ludzie specjalnej troski.

#42 ~jozek~

~jozek~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 15:56:37

Coraz częściej obserwuję wśród elektoratu skrajnej prawicy, zarówno wśród ludzi kiepsko wykształonych, jak i ludzi na poziomie, również wśród swoich bliskich znajomych, niesamowity poziom agresji i nienawiści w odniesieniu do antypatii światopoglądowych, a przede wszystkim politycznych. Naprawdę nie chodzi mi już o polityków, których większość potrafi zaprezentować totalne dno. Chodzi o zwykłych ludzi, którzy ze wściekłą pasją i iście religijną gorliwością opowiadają jak by to nie wyrżneli tego i owego, jaki to ci wrogowie reprezentują reżim, jakie mają na sumieniu zdradzieckie czyny. Nigdy w życiu nie słyszałem ani nie widziałem takiej wścieklizny ani paranoi wśród wyborców PO, lewicy czy PSL. Najbardziej w tej sytuacji bulwersuje obojętność, a nawet zadowolenie kościoła, który jeszcze nie jestem pewien czy jest bardziej tylko instrumentem, trenerem czy może sprawcą...

skoncz pier***ic

#43 ~Belferka~

~Belferka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 15:59:17

Orany, a czego można się spodziewać po takim katechecie? 21 lat uczyłam w szkole, a jeszcze jakoś nie udało mi się spotkać inteligentnego nauczyciela religii...

#44 ~Kiks~

~Kiks~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:00:59

Ja nie rozumiem dlaczego niektórzy się dziwią.

Bycie księdzem, katechetą czy człowiekiem religijnym - żadne z nich nie stanowi jakiegokolwiek powodu do dumy ani nie jest źródłem jakiejkolwiek szczególnej wartości. Dlaczego by sobie katecheta nie miał pozwolić na takie komentarze?

Gdzie indziej mają znajdować pracę życiowi frustraci i nieudacznicy, często nękani poważnymi problemami osobowościowymi, intelektualnymi i psychicznymi, jak nie na etatach fundowanych przez państwo polskie za kwotę blisko dwóch miliardów złotych rocznie, "wychowując" nasze dzieci i podkopując ich zaufanie do edukacji, nauki i państwa?

Pytam się, gdzie? :D

#45 ~Mops~

~Mops~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:02:15

skoncz pier***ic

Skończyłbym, ale twoja stara ciągle się odwraca i mówi "jeszcze, jeszcze"...

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:03:51

Orany, a czego można się spodziewać po takim katechecie? 21 lat uczyłam w szkole, a jeszcze jakoś nie udało mi się spotkać inteligentnego nauczyciela religii...

nie dziwota -  z kim przystajesz takim sie stajesz

#47 ~Kiks~

~Kiks~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:04:01

A nie przyszło Ci do głowy, że to może "przedmiot" nie jest zbyt mądry? ;)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:14:41

Jasiu niedaj sie!!!!

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:22:57

Prawo do wypowiadania własnych opinii gwarantuje każdemu obywatelowi Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej .  Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Dla obywatela  jest sposobem na samorealizację. Władzy pomaga natomiast w procesie sprawowania władzy. Wolność wypowiedzi stanowi fundament  każdego  demokratycznego państwa.

Jeśli ktoś decyduje się na bycie tzw  „osobą publiczną”- musi liczyć się z możliwością krytyki ze strony innych. Jest świetnie, gdy potrafi bez emocji przeanalizować swoje postępowanie i wyciągnąć wnioski. Nie jest to łatwe, ale świadczy o „klasie” i wysokiej inteligencji zainteresowanego.

Na temat wolności słowa  wypowiadało się wielu sławnych ludzi. Na przykład George Orwell mawiał „Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”.

Jeden z najinteligentniejszych ludzi wszechczasów- Albert Einstein - głosił „Wolność nauczania i wyrażania opinii w książkach i prasie stanowi podstawę zdrowego i naturalnego rozwoju każdego społeczeństwa”

Ok,wolność wypowiedzi,krytyka potrzzebne ale nie zpaominaj o kulturze. Tylko mali bezradni ludzie wypowiadają się w ten sosób co katecheta. Dziwne, bo ma uczyć wszystkiego tylko nie zła,a robi odwrotnie

#50 ~Klemens~

~Klemens~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:26:38

Mi to wygląda na atak hakera,ktoś się wjeb... na fejsbuczka Janka i teraz wypisuje prawdę.
P.S. Komorowski pajacu won z pałacu!
Andżej wygramy to!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:28:13

Skończyłbym, ale twoja stara ciągle się odwraca i mówi "jeszcze, jeszcze"...

Dymasz 77 latki?
Z pensji urzędniczyny na lepszy towar nie stać, czy tylko staruszkę jesteś w stanie zadowolić? Chłech, chłech.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:31:31

Fakt ,Bronek jest ociężały intelektualnie a być może nawet chory na alzheimera ale żeby mu obcinać cokolwiek to przesada.

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:34:47

Panie prezydencie w lewo ,teraz stoimy ,teraz idziemy ,teraz proszę pozdrowić a potem przytulić.Proszę powiedzieć to a teraz to.Przecież to bezwolna marionetka taki schyłkowy Breżniew ..

#54 ~media TV~

~media TV~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:53:40

Odrzucając wielką politykę ,emocje trzeba zadać sobie fundamentalne pytanie czy zdrowie prezydenta Komorowskiego pozwala na dalsze piastowanie stanowiska.Jeśli jego własny sztab uznał go ,ze jest niezdolny do samodzielnego chodzenia po mieście i musi mieć panią ;na plecach; podpowiadająca co ma mówić. Oddelegowano też osobę do wpisów do ksiąg bo Bronek robił straszne błędy.On się tylko podpisuje tyle ,ze inny charakter pisma razi.Nie rozpoznaje ludzi ,do dzisiaj nie wie czy przegrał z Piotrem czy Andrzejem pierwsza turę.Na pytanie dziennikarki TVN o najbliższy nam kraj Unii Europejskiej wymienił USA.Polskę wyprowadza z NATO.To nie jest śmieszne ,to przykre i tragiczne.Dobrze ,ze pan prezydent nie ma walizki z guzikiem do broni atomowej bo nacisnąłby myśląc ,ze to dzwonek.Coś z nim jest nie tak i jego otoczenie dobrze to wie.W zaprzyjaźnionych mediach dostaje pytania na kartce 3 dni wcześnie ale i tak myli kolejność odpowiedzi.Np na pytanie nr 3 udziela odpowiedzi nr 4.Robi to wrażenie odbiegania od tematu ale to choroba .Choroba nie wybiera ,Reagan też na nią zachorował tyle ,ze już nie był prezydentem.Media też to zauważyły i zdjęły parasol ochronny.Już go przeznaczyły na odstrzał.Śmianie się z osób takich jak Kononowicz czy Komorowski jest niehumanitarne.

#55 ~romann~

~romann~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 16:55:20

Nie winiłbym młodego człowieka, bo i ja doznaję podobnych emocji, z tym jednak, że hamuję się przed podobnymi wpisami. Kandydat na prezydenta - pan Bronisław, wygłupia się tak, że trudno jest zachować spokój. Te pomysły z referendum podebrane nagle Kukizowi, ten przyszły występ u chamowatego Wojewódzkiego i inne tego typu posunięcia podnoszą ludziom ciśnienie tak, że znajduje ono czasem ujście w tego typu wpisach. Miejmy trochę wyrozumiałości dla młodzieży. Pan Bronek ostatecznie i o to apelował.

#56 100Marek

100Marek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6205 postów

Napisano 15 maj 2015 - 18:13:13

Nie winiłbym młodego człowieka, bo i ja doznaję podobnych emocji, z tym jednak, że hamuję się przed podobnymi wpisami. Kandydat na prezydenta - pan Bronisław, wygłupia się tak, że trudno jest zachować spokój. Te pomysły z referendum podebrane nagle Kukizowi, ten przyszły występ u chamowatego Wojewódzkiego i inne tego typu posunięcia podnoszą ludziom ciśnienie tak, że znajduje ono czasem ujście w tego typu wpisach. Miejmy trochę wyrozumiałości dla młodzieży. Pan Bronek ostatecznie i o to apelował.

Młody człowiek porywczy to ktoś, kto ma 16 -18 lat, ale nauczyciel, katecheta powinien być opanowany i wiedzieć co czyni.Poza tym, jestem pewien, że nie jest on zwolennikiem Komorowskiego. Powinien cieszyć się z jego gaf i potknięć, tak jak również powinno cieszyć się wielu piszących tu durne komentarze.

Refleksja - ten katecheta naucza dzieci religii miłości bliźniego. Pewnie omija przykazanie - nie zabijaj!

#57 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 18:14:16

I wypowiedź katechety i komentarze na podobnym poziomie. Boże widzisz i nie grzmisz. Co z ludzkimi umysłami zrobiła ta sekta.

#58 ~qwe~

~qwe~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 18:23:08

Odrzucając wielką politykę ,emocje trzeba zadać sobie fundamentalne pytanie czy zdrowie prezydenta Komorowskiego pozwala na dalsze piastowanie stanowiska.Jeśli jego własny sztab uznał go ,ze jest niezdolny do samodzielnego chodzenia po mieście i musi mieć panią ;na plecach; podpowiadająca co ma mówić. Oddelegowano też osobę do wpisów do ksiąg bo Bronek robił straszne błędy.On się tylko podpisuje tyle ,ze inny charakter pisma razi.Nie rozpoznaje ludzi ,do dzisiaj nie wie czy przegrał z Piotrem czy Andrzejem pierwsza turę.Na pytanie dziennikarki TVN o najbliższy nam kraj Unii Europejskiej wymienił USA.Polskę wyprowadza z NATO.To nie jest śmieszne ,to przykre i tragiczne.Dobrze ,ze pan prezydent nie ma walizki z guzikiem do broni atomowej bo nacisnąłby myśląc ,ze to dzwonek.Coś z nim jest nie tak i jego otoczenie dobrze to wie.W zaprzyjaźnionych mediach dostaje pytania na kartce 3 dni wcześnie ale i tak myli kolejność odpowiedzi.Np na pytanie nr 3 udziela odpowiedzi nr 4.Robi to wrażenie odbiegania od tematu ale to choroba .Choroba nie wybiera ,Reagan też na nią zachorował tyle ,ze już nie był prezydentem.Media też to zauważyły i zdjęły parasol ochronny.Już go przeznaczyły na odstrzał.Śmianie się z osób takich jak Kononowicz czy Komorowski jest niehumanitarne.

Gdyby był naprawdę taki "chory" i rodzina wiedziałaby o tym, nie pozwlili mu brać udziału w wyborach prezydenckich. To nie jest głupia rodzina. Powiedziano by dyplomatycznie, że ze względu na to i owo, nie mówiąc o co naprawdę chodzi.

#59 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 18:25:34

A może to po prostu sfingowana bzdura, aby ośmieszyć PiS i ich elektorat - nikt o tym nie pomyślał?

nie trudno to udowodnić, mamy kontakt z człowiekiem, który nam to zgłosił, ma więcej takich zajawek i zrzutów ekranu.

#60 100Marek

100Marek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6205 postów

Napisano 15 maj 2015 - 18:38:27

nie trudno to udowodnić, mamy kontakt z człowiekiem, który nam to zgłosił, ma więcej takich zajawek i zrzutów ekranu.

Nie pisz po próżnicy. Możesz to łatwo udowodnić załączając do wpisu te zrzuty.

Pisać wiem, ale nie powiem, może każdy.

Użytkownik 100Marek edytował ten post 15 maj 2015 - 19:17:57

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych