Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

79 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Słupszczanka~

~Słupszczanka~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 12:44:00

No właśnie - wreszcie ktoś wyciąga temat na światło dzienne!! Rządząca ekipa jest nieudolna w tym co robi. Żeby pozbyć się jednej olewającej pracę dyrektorki, która siedzi non stop na zwolnieniach są w stanie poświęcić jeden z największych i najważniejszych wydziałów.. wszyscy już o tym mówią i wiedzą ale "kierownictwo" udaje, że sprawy nie ma... żenada..
biedroń i jego świta doprowadzą do całkowitej dezorganizacji pracy w ratuszu.. nikt nie chce tam już pracować a każdy mądry już odszedł albo odejdzie w nadchodzącym roku...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 12:52:54

No właśnie - wreszcie ktoś wyciąga temat na światło dzienne!! Rządząca ekipa jest nieudolna w tym co robi. Żeby pozbyć się jednej olewającej pracę dyrektorki, która siedzi non stop na zwolnieniach są w stanie poświęcić jeden z największych i najważniejszych wydziałów.. wszyscy już o tym mówią i wiedzą ale "kierownictwo" udaje, że sprawy nie ma... żenada..
biedroń i jego świta doprowadzą do całkowitej dezorganizacji pracy w ratuszu.. nikt nie chce tam już pracować a każdy mądry już odszedł albo odejdzie w nadchodzącym roku...

Jeśli to ten sam wydział o którym ja słyszałem od koleżanki z ratusza to raczej radni PO nie będą zachwyceni, bo ich wyliczenia o ilości sprzedanych lokali w 2017r z uchwaloną niedawno 90% bonifikatą szlag trafi jak teraz ten wydział będą reorganizować.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 13:03:17

Ja to odbieram odmiennie. Odchodzą tacy, którym nie pasuje to, że trzeba pracować. Być może byli przyzwyczajeni do standardów , które panowały za Kobylińskiego, dlatego odchodzą.  Nowa miotła zamiata inaczej .

#4 ~Gostek~

~Gostek~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 13:18:39

No właśnie chyba wszyscy już o tym slyszeli.. siedzi taka "jedna z drugą" zamiast pójść na emeryturę... a młodym pracownikom dokłada się dodatkowych obowiązków... dopóki rządzących obchodzi tylko sława i reklamowanie siebie w gazetach w ratuszu będzie tylko gorzej...

#5 grzesiubier

grzesiubier

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 14:06:48

No właśnie chyba wszyscy już o tym slyszeli.. siedzi taka "jedna z drugą" zamiast pójść na emeryturę... a młodym pracownikom dokłada się dodatkowych obowiązków... dopóki rządzących obchodzi tylko sława i reklamowanie siebie w gazetach w ratuszu będzie tylko gorzej...

Pani vice też już na emeryturze powinna siedzieć!!!!!!!!

#6 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 14:34:31

Chyba to dobra wiadomość, mniej darmozjadów do wyżywienia.

#7 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 14:53:44

Pani vice też już na emeryturze powinna siedzieć!!!!!!!!

bierze i emeryturę i pensję w ratuszu. I pewnie dodatki specjalne...

#8 ~hela~

~hela~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 15:34:20

Siedziały oj siedziały panie, a kto pracował ten pracował. Towarzystwo strasznie było rozpuszczone. Wiem co piszę.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 15:44:20

To normalne - Słupsk pustoszeje, dzieci się nie rodzą - zwalnia się nauczycieli, to i chyba logiczne, ze urzędników też mniej potrzeba. Będzie łatwiej spłacić dług miasta tym co go zaciągnęli - zejdą z kosztów - mniej potrzeba będzie i lekarzy, policjantów, strażaków, służb miejskich etc. Co zaoszczędzą na pensjach to akurat na spłatę długu będzie.

#10 ~Z miasta~

~Z miasta~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 15:57:23

Za takie pieniądze jakie zarabia szeregowy pracownik w ratuszu, lepiej posiedzieć na kasie w biedronce. Jedyna pozytywna kwestia tej pracy są jej godziny. Mądrzy juz opuścili szeregi pana z korporacji :-)
A reszta Panie prezydencie szuka pracy :-)
Osobiście nie polecam. Nie jestem urzędnikiem od zawsze, a to jest najmniej płatna praca jaka dotychczas miałem. Fakt i tu zgodzę sie, ze godziny pracy są dla rodzin, ze tak powiem, którzy maja dzieci. Ale pensja.... Żałosne. Nigdy nie zarabiałem tak marnie. Dlatego rownież zamierzam to zmienić. Wiadomo, ze wszyscy uważają urzędników za darmozjadow i nawet sie z tym zgodzę, ze taka czesc tworzą urzędnicy z 40 lenim doświadczeniem, którzy nigdy nie pracowali poza murem z czerwonych cegieł i nie wiedza, ze w każda prace sie trzeba zaangażować. Ale w magistracie pracuje masa młodych, aktywnych ludzi, dla których to kolejne miejsce pracy. Dają z siebie wszystko i nie otrzymują w zamian nic. Dlatego do odważnych swiat należy moi drodzy młodzi urzędnicy :-) no chyba, ze bogato sie wydaliście za maź ;)
Pozdrawiam wszystkich :-)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 16:13:10

To normalne - Słupsk pustoszeje, dzieci się nie rodzą - zwalnia się nauczycieli, to i chyba logiczne, ze urzędników też mniej potrzeba. Będzie łatwiej spłacić dług miasta tym co go zaciągnęli - zejdą z kosztów - mniej potrzeba będzie i lekarzy, policjantów, strażaków, służb miejskich etc. Co zaoszczędzą na pensjach to akurat na spłatę długu będzie.

Ostatni gasi światło :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 16:28:42

Za takie pieniądze jakie zarabia szeregowy pracownik w ratuszu, lepiej posiedzieć na kasie w biedronce. Ale pensja.... Żałosne. Nigdy nie zarabiałem tak marnie. 

Średnia pensja w ratuszu to 4200zł.Dane z ostatnich dni panowania komucha kobyły.Coś się zmieniło?

#13 ~Bo pani~

~Bo pani~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 16:34:19

bierze i emeryturę i pensję w ratuszu. I pewnie dodatki specjalne...

Bo pani jest ciągle mało ... mało .... mało....

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 16:35:22

Średnia pensja w ratuszu to 4200zł.Dane z ostatnich dni panowania komucha kobyły.Coś się zmieniło?

4200 zł to zarabiają kierownicy i Igor (bez wyższego wykształcenia). Podinspektor zarabia do 2300 zł - pensja zasadnicza, a od 2300 do 2900 zł inspektorzy. Piszę o kwotach brutto. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 16:42:16

4200 zł to zarabiają kierownicy i Igor (bez wyższego wykształcenia). Podinspektor zarabia do 2300 zł - pensja zasadnicza, a od 2300 do 2900 zł inspektorzy. Piszę o kwotach brutto. 

Ty chyba nie wiesz co znaczy słowo "średnia".Jeśli podinspektor zarabia 2300 a kierownik ma pod sobą np 5 podinspektorów to ile zarabia kierownik by podciągnąć średnią 6 osób do 4200zł?Pier..ne kłamczuszki.jak wam źle,won na budowę cegły podawać za 10 zł/godz.

#16 ~Kukułka~

~Kukułka~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 16:58:51

Kiedyś starałam się o pracę w ratuszu i mimo kompetencji i wykształcenia nie dostalam. Potem ktoś mi powiedział żebym nie liczyła że mi się uda bez znajomości, okazało się że połowa zatrudnianych to czyjaś rodzina a druga połowa to znajomi. Teraz okazuje się że robić się nie chce albo co gorsza nie umie się tego co Biedroń nagle zaczął wymagać więc przestało byc miło!!!! Skończyły się w ratuszu znajomości!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 17:07:14

Najtragiczniejsze jest to,że jeśli z dnia na dzień zwolniłoby się 75% biurw z "dworu księcia pedałów"zwanego tez ratuszem,to i tak byłoby ich o 50% za dużo.Pić kawę,plotkować i pierdzieć w stołek za 5 tysięcy każdy może...nawet małpa.

#18 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 17:23:28

Najtragiczniejsze jest to,że jeśli z dnia na dzień zwolniłoby się 75% biurw z "dworu księcia pedałów"zwanego tez ratuszem,to i tak byłoby ich o 50% za dużo.Pić kawę,plotkować i pierdzieć w stołek za 5 tysięcy każdy może...nawet małpa.

To dlaczego nie zatrudnisz się? Będziesz pić kawę,plotkować i pierdzieć w stołek, a kasa wpadnie. Przecież tyle ofert wolnych miejsc na stronie Ratusza. Śmiało!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 17:27:18

Kiedyś starałam się o pracę w ratuszu i mimo kompetencji i wykształcenia nie dostalam. Potem ktoś mi powiedział żebym nie liczyła że mi się uda bez znajomości, okazało się że połowa zatrudnianych to czyjaś rodzina a druga połowa to znajomi. Teraz okazuje się że robić się nie chce albo co gorsza nie umie się tego co Biedroń nagle zaczął wymagać więc przestało byc miło!!!! Skończyły się w ratuszu znajomości!

Próbuj teraz, pracy jest ful. Możesz przebierać w ofertach. To szansa dla tych pracowitych i chętnych. Przecież "leniwi" odeszli lub zostali zwolnieni.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 17:31:17

Ty chyba nie wiesz co znaczy słowo "średnia".Jeśli podinspektor zarabia 2300 a kierownik ma pod sobą np 5 podinspektorów to ile zarabia kierownik by podciągnąć średnią 6 osób do 4200zł?Pier..ne kłamczuszki.jak wam źle,won na budowę cegły podawać za 10 zł/godz.

Zapominasz, że są jeszcze dyrektorzy, prezydent, jego zastępcy,dyrektor strategiczny, sekretarz i skarbnik. Ich wynagrodzenia mają też wpływ na średnią

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biedroń, ratusz, pracownicy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych