Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BOSCH SERVICE - mechanik

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~VAG-D3~

~VAG-D3~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 08:07:50

Witam,

z racji tego, że mam wieczny problem ze znalezieniem zaufanego mechanika BOSCH zwrócił moją uwagę swoją nową kampanią reklamową franczyzowych serwisów. Postanowiłem zapytać rodowitych słupszczan. Czy macie jakieś doświadczenia i opinie nt. słupskich serwisów? Mamy 3:

1. BS Auto-Technika, adres: ul. Witosa 29, 76-251 Kobylnica k/ Słupska;

2. BS Lauber, adres: ul. Poznańska 64, 76-200 Słupsk;

3. BS Szendrak, adres: ul. Kopernika 35a, 76-200 Słupsk;

Myśląc trochę ideologicznie, serwis pod franczyzą (i to nie byle jaką) raczej powinien się starać zadowolić klienta, bo klient zawsze może złożyć skargę w centrali. Mam plan zadzwonić do centrali i zapytać, czy jest opcja podpisania umowy o dzieło przed naprawą... potem w razie problemów wszystkie jest na papierze i czy dają jakieś gwarancje.

W tej chwili mało który mechanik pójdzie na taka opcję...

dzięki za rzeczowe odpowiedzi.

#2 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 16 czerwiec 2014 - 08:58:36

W Kobylnicy jest ok, choć ceny robocizny mają dość wysokie. Jednak czasem lepiej zapłacić więcej i mieć spokój niż płacić mniej ale kilka razy ;) Polecam

Na Poznańskiej robiłem tylko pierdoły ale wszystko było ok.

#3 ~VAG-D3~

~VAG-D3~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 11:47:58

podbijam

#4 ~patryk~

~patryk~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 18:35:49

powiem ci tak wielcy fachowcy z laubera kasują jak żyt za zborze a i tak nie zrobią dobrze ja już się tak przejechałem z tych krętaczach oszustach ... z pozdrowieniami dla pana jarka ryby najgłupszy elektryku w słupsku nie polecam 

#5 ~BMW~

~BMW~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 18:40:25

polecam też dobrych fachowców na na ulicy poznańskiej 79A           TRAIAN SERVICE POLECAM 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 19:18:08

Potwierdzam,na witosa może i nie tanio ale za to konkretnie. Byłem kilka razy, ani razu nie wróciłem zawiedziony

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 19:31:19

powiem ci tak wielcy fachowcy z laubera kasują jak żyt za zborze a i tak nie zrobią dobrze ja już się tak przejechałem z tych krętaczach oszustach ... z pozdrowieniami dla pana jarka ryby najgłupszy elektryku w słupsku nie polecam 

Także nie polecam laubera na Poznańskiej - amatorka. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 00:59:12

A ja ma odmienne zdanie. Bo nikt w SŁUPSKU nie poradził sobie z moją BMW F10 tylko Ryba z Laubera. Facet widać, że ma nie tylko pracę, ale i pasję. Samo to, że kolejki do niego ponad tydzien świadczą o czymś. Naprawiałem sam radio i przy okazji usrałem system.Kontrolki, brak mocy rozłożyłem ręce, a myślałem że z pomocą netu i mojego kompa dam radę. Przeliczyłem się, dlatego szacun dla Ryby, który za 3 stówy poświęcił 4 dni i moje cudo działa idealnie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 15:17:13

Polecam dpfsmolna.pl

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 15:17:23

Polecam dpfsmolna.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0