Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BOJKOT FORUM

• Zamknięty Temat jest zamknięty
164 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:39:18

Może misia liczy na gorący romans z trolem? ;)

#162 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:40:35

Co się dzieje na forum o zaginionej Iwonie Wieczorek.Panie Moderatorze nie przesadza Pan ? Zamyka Pan wszystko na amen jak leci? Proszę wybaczyć ale cisnie mi się jedno słowo na usta-CHAMSTWO.Po prostu. :(

Tu nie poszło o [BOJKOT FORUM: post #108] panJinks z 6 strony, co o poruszane z medialnych przekazów kwestie w spawie Iwony !

To nie był przypadek, a celowa  kolejna prowokacja, coby komuś bardzo nie na rękę zamknąć wreszcie wątek !

#163 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:44:49

Alu, mogłaś tego nie pisać. Popieranie mojego zdania jest złe, tak tutaj ktoś mi wyrobił opinię. Trudno, ja się nie zmienię. Nigdy nie zmienię swojego stanowiska, nawet kosztem zaprzestania pisania.

Nie żałuję Perło, zawsze mam odwagę powiedzieć prawdę, nawet jeśli ta prawda może się komuś nie spodobać...

Nigdy nie byłam tchórzem, chowającym się ze strachu do dziury albo zza krzaka lub z "gościa" nadającym.

Prawda inteligentnego zastanowi a na głupich mi wcale nie zależy...

#164 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:48:59

Tu nie poszło o [BOJKOT FORUM: post #108] panJinks z 6 strony, co o poruszane z medialnych przekazów kwestie w spawie Iwony !
To nie był przypadek, a celowa kolejna prowokacja, coby komuś bardzo nie na rękę zamknąć wreszcie wątek !

Ale sie motasz. Wczesniej twierdziłeś że to ludzie wilka chcą rozwalić wątek i go zamknąć a teraz chorągiewka o 180 stopni i to tym od wilka nie na rękę zamykać wątek o iwonie. Jak to mowią, wariat zawsze wszystko sobie wytłumaczy na własną modłę.

#165 pacemaker

pacemaker

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 1195 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:51:30

Doszedłem do wniosku, że zachęcanie do bojkotu forum na forum jest conajmniej niedorzecznością. Osoby opowiadające się za bojkotem zachęcam do jego stosowania w praktyce, czyli absencję na tymże. 

Temat zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych