Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BOJKOT FORUM

• Zamknięty Temat jest zamknięty
164 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:57:30

Ok, wystarczy że Ty byłeś :ph34r: biję brawa, nie słyszysz ?

Jak mam słyszeć brawa przez internet dziwna staruszko? Coś nie teges pod berecikiem?

#142 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:59:39

Jako pan Nikoś pisałeś wstrętne słowa w stosunku do moderatorów w nocy.

Nie liż im tak dupy, wyraziłem tylko własną  wolę, ale Ty i tak tego nigdy nie zrozumiesz zastraszona, podatna na manipulację kobieto !

#143 -MISIA

-MISIA

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:00:54

Nie mam ochoty na kłotnie, Perło, cóż złego widzisz w moich postach ? kogoś obrazilam ?

Napisz, lubię jasne sytuacje. ok?

Jumanji, błagam, wiele rozumiem, nie tutaj i nie teraz, proszę .nie obrazajmy się nawzajem, po co , co to da ?

Użytkownik -MISIA edytował ten post 11 wrzesień 2014 - 13:03:17

#144 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:04:30

Misia, ręce opadają jak Ciebie czytam. Nie wierzę, że to Ty. Ok, nie mam siły.

Miśka wie że jak narazi sie jumanowi to na pobokach bedzie miała pozamiatane. A tak ciągnie dwie sroki za ogon i przyklaskuje trollowi jumanowi. Ty otwarcie piszesz o jumanie i już na pobokach juman cie obsmarował, ale nie przejmuj sie, to typowe zachowanie tchórzy bez honoru. Radze odpuścić próby reformowania Misi, ta pani wie wszystko najlepiej i wogóle ma wszystko naj.

#145 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:05:53

Miśka wie że jak narazi sie jumanowi to na pobokach bedzie miała pozamiatane. A tak ciągnie dwie sroki za ogon i przyklaskuje trollowi jumanowi. Ty otwarcie piszesz o jumanie i już na pobokach juman cie obsmarował, ale nie przejmuj sie, to typowe zachowanie tchórzy bez honoru. Radze odpuścić próby reformowania Misi, ta pani wie wszystko najlepiej i wogóle ma wszystko naj.

jeszcze głosniejsze owacje- tym razem na stojąco :)

#146 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:06:28

Mnie nie łatwo jest nabrać Jumanji, oj niełatwo, kto mnie zdązył poznać, ten doskonale o tym wie.!!!!!!  To, że nie piszę,  nie oznacza że nie rozumiem ..... 

Z tym akurat się zgadzam Misia, a widzę, że ktoś nie może znieść Twojej obecności na forach,  nie wykluczam, że to strach przed ukazaniem się prawdy w sprawie powodem,  jak i ta cała dziwna wycinka postów ! B)

#147 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:09:25

Misia, ręce opadają jak Ciebie czytam. Nie wierzę, że to Ty. Ok, nie mam siły.

Prosiłabym abyś wyjasnila to wytłuszczone . Perło powtarzam raz jeszcze, nie obrazam nikogo, więc z jakiego powodu opadają Tobie te ręce , ?  napisz jasno  bo słowo pisane pozostaje

#148 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:11:47

Te twoje mierne sztuczki milicyjne na niewiele się zdadzą i nie musisz za nikogo na siłę wyrabiać o mojej osobowości zdania, szkoda czasu i fatygi twojej ! B)

#149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:12:57

jeszcze głosniejsze owacje- tym razem na stojąco :)

Narazie to ty bijesz jumanowi hipokrytko. Widać że nie liczy sie dla ciebie zachowanie tylko kto bardziej może ci zaszkodzić. Wiesz że jak fikniesz do jumana to sobie problemów narobisz więc jesteś dla niego grzeczna i przymykasz oko na jego chamstwo. Dulszczyzna typowa dla pseudo dam z elyty.

#150 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:13:01

Z tym akurat się zgadzam Misia, a widzę, że ktoś nie może znieść Twojej obecności na forach,  nie wykluczam, że to strach przed ukazaniem się prawdy w sprawie powodem,  jak i ta cała dziwna wycinka postów ! B)

ja swoje wiem  :ph34r:  i nie wazne czy ktoś mnie znosi, czy nie znosi na forum. mi to "lotto"  :)  

Użytkownik -MISIA edytował ten post 11 wrzesień 2014 - 13:14:00

#151 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:15:21

Narazie to ty bijesz jumanowi hipokrytko. Widać że nie liczy sie dla ciebie zachowanie tylko kto bardziej może ci zaszkodzić. Wiesz że jak fikniesz do jumana to sobie problemów narobisz więc jesteś dla niego grzeczna i przymykasz oko na jego chamstwo. Dulszczyzna typowa dla pseudo dam z elyty.

niom, trafiłeś w sedno sprawy- radocha jest ? gratulacje + medal

#152 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:15:28

To w takim wypadku pisze się dokładnie dlaczego zamyka się forum.Wchodzę rano-wszystkie fora poswięcone Iwonie zamknięte.Jak leci , łącznie z np.wizjami....Dla mnie to przesada.Tutaj zgadzam się z ncs -em , żeby być moderatorem trzeba mieć grubą skórę.A tego co wkleja paszkwile zbanować od razu i po sprawie.I wybacz ale Twoje zasady postępowania nie muszą być takie same jak moje.

Lecz niestety wczoraj na o Iwinie wątku stało się odwrotnie !

#153 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:19:41

ja swoje wiem  :ph34r:  i nie wazne czy ktoś mnie znosi, czy nie znosi na forum. mi to "lotto"  :)  

I właśnie na tym cała sztuka bycia w wirtualnym świecie polega, dzięki Misia za rozsądne słowa :)

#154 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:20:03

Lecz niestety wczoraj na o Iwinie wątku stało się odwrotnie !

Heheh juman nawoływał do bojkotu gp24 i wątku o iwonie a jak przyszło co do czego i zamkneli wątki to lament i panika. Co on by biedaczek robił całymi dniami? Gdzie by pisał te swoje durne kocopoły?

#155 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:20:32

Rówineż wiem Jumanji, że wiesz ........ :blush:   

spadam do domu, cały dzien przebąblowałam,  w sobotę muszę odpracować :D

#156 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:24:06

Podobno stajesz w obronie obrażanych, a przyglądasz się i potakujesz komuś kto mnie obraża, za swoje zdanie. Za to, że nie popieram sposobu wyrażania kogoś myśli, że sprzeciwiam się chamstwu na forum. Można mieć własną wolę, można dyskutować bez pomiatania rozmówcy. Można z kimś prowadzić polemikę bez upadlania drugiego, bez wyśmiewania, bez wulgarnych słów. O to mi Misiu chodziło.

Do jasnej, ciasnej , gdzie potakuję komuś za to, że Cię obraza, ????????????????

To, że Ty nie tolerujesz kogoś, to znaczy, że ja też mam to robić ? - MATKO , !!! ja się do sekty żadnej nie zapisałam !!!!

sorry, spadam do domu .

poczytaj wyzej, jak prosilam o zaprzestanie kłotni, bo to nic nie da , jesssuuu

Użytkownik -MISIA edytował ten post 11 wrzesień 2014 - 13:26:10

#157 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:25:02

I właśnie na tym cała sztuka bycia w wirtualnym świecie polega, dzięki Misia za rozsądne słowa :)

Ty to juz przestałes funkcjonować w normalnym świecie a i z wirtualnym masz spore problemy. Wystarcz głos sprzeciwu a zachowujesz sie jak szczeniak. Gryziesz po kostkach i złośliwie obsikujesz kanape. Najśmieszniejsze jest to że w rzeczywistości jesteś starym dziadem który z jakiegoś powodu zaczął cofać się w rozwoju.

#158 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:29:27

Heheh juman nawoływał do bojkotu gp24 i wątku o iwonie a jak przyszło co do czego i zamkneli wątki to lament i panika. Co on by biedaczek robił całymi dniami? Gdzie by pisał te swoje durne kocopoły?

Na szczęście mam gdzie i o czym jeszcze pisać, i co do samej zasady starajmy się nigdy nie wstydzić siebie i prawdy !

A usuwanie konkretnych w temacie wpisów nic nie daje, powstają z tego tylko same zadrażnienia i ogólny bałagan, czego doświadczyliśmy dzisiejszej nocy  !

#159 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:33:47

Na szczęście mam gdzie i o czym jeszcze pisać, i co do samej zasady starajmy się nigdy nie wstydzić siebie i prawdy !
A usuwanie konkretnych w temacie wpisów nic nie daje, powstają z tego tylko same zadrażnienia i ogólny bałagan, czego doświadczyliśmy dzisiejszej nocy !

Ja tam dzisiejszej nocy doświadczyłem błogiego snu a ty dalej waruj na wątkach o iwonie i pilnuj "prawdy" o której i tak nie zielonego pojęcia.

#160 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 13:35:28

Zgadzam się ze stanowiskiem Perły i potępiam bezkarne poczynania Jamana, którego do tej pory szanowałam - za wiele sobie pozwala...

Nie można bezkarnie przyglądać się jak rozrasta i szerzy się chamstwo na forum i dawać temu przyzwolenie.Teorie spiskowe o bojkocie forum, to przejaw bezmyślności, nie mający realnego podłoża...

Nikt nikogo nie ma prawa obrażać !!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych