Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BOJKOT FORUM

• Zamknięty Temat jest zamknięty
164 odpowiedzi w tym temacie

#121 -MISIA

-MISIA

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 11:15:26

To w takim wypadku pisze się dokładnie dlaczego zamyka się forum.Wchodzę rano-wszystkie fora poswięcone Iwonie zamknięte.Jak leci , łącznie z np.wizjami....Dla mnie to przesada.Tutaj zgadzam się z ncs -em , żeby być moderatorem trzeba mieć grubą skórę.A tego co wkleja paszkwile zbanować od razu i po sprawie.I wybacz ale Twoje zasady postępowania nie muszą być takie same jak moje.

Tylko jedno "ALE "moze jeszcze - moderator społeczny wg mnie nie ma uprawnień do zbanowania.moze wnioskować , o bana  ( nocą, kiedy inni już spią ?) . Tym się rózni od pełnoprawnego moderatora  chyba ? 

#122 Martisha

Martisha

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2462 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 11:18:14

Tylko jedno "ALE "moze jeszcze - moderator społeczny wg mnie nie ma uprawnień do zbanowania.moze wnioskować , o bana  ( nocą, kiedy inni już spią ?) . Tym się rózni od pełnoprawnego moderatora  chyba ? 

Nie wiem tego ale jak zobaczyłam te z 20 lekko licząc kłódek to zwątpiłam....

#123 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 11:31:06

Co się dzieje na forum o zaginionej Iwonie Wieczorek.Panie Moderatorze nie przesadza Pan ? Zamyka Pan wszystko na amen jak leci? Proszę wybaczyć ale cisnie mi się jedno słowo na usta-CHAMSTWO.Po prostu. :(

Ten temat powinien być zamknięty już bardzo dawno - ciekawe, czy ktoś z was byłby zadowolony, gdyby postronni ludzie " babrali się " w waszym życiu.
Pisałem o tym już dawno - tylko, że wy rzuciliście się na mnie, jak stado wściekłych psów - jeszcze skarżyliście się moderatorom.

Teraz dzięki temu, który pozamykał tematy.

#124 Martisha

Martisha

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2462 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 11:37:55

Ten temat powinien być zamknięty już bardzo dawno - ciekawe, czy ktoś z was byłby zadowolony, gdyby postronni ludzie " babrali się " w waszym życiu.
Pisałem o tym już dawno - tylko, że wy rzuciliście się na mnie, jak stado wściekłych psów - jeszcze skarżyliście się moderatorom.

Teraz dzięki temu, który pozamykał tematy.

Nie każdy użytkownik "babra się" w życiu innych.Kwestia min.kultury.Sam Pan Serce wielokrotnie deklarował na forum , że  będzie one istniało do czasu odlalezienia Iwony a przynajmniej do zdobycia wiedzy co się z Nia stało.I tyle.

#125 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:04:50

Tutaj zapytam jeszcze

Perło . widzę, że Peacemaker dokonał wpisu o g.15:30 , rozumiem więc, że wczesniej były obraźlwe posty, skoro napisał, że je pokasował,  tak?  Pisałaś, że były w nocy, albo nie do końca Ciebie zrozumiałam ? Dlatego został wezwany peacemaker, tak? 

Dodatkowo napisał słowo MISIACZKI, chodziło o jakieś moje posty ?  nie przypominam sobie abym coś wulgarnego napisała, nie mam tego w zwyczaju :( , matko jedyna :(

#126 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:21:48

Tak Misiu, chodziło o Ciebie i Twoje posty. Jak zwykle Ty byłaś w centrum zainteresowań. :mellow:

#127 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:30:39

Tutaj zapytam jeszcze

Perło . widzę, że Peacemaker dokonał wpisu o g.15:30 , rozumiem więc, że wczesniej były obraźlwe posty, skoro napisał, że je pokasował,  tak?  Pisałaś, że były w nocy, albo nie do końca Ciebie zrozumiałam ? Dlatego został wezwany peacemaker, tak? 

Dodatkowo napisał słowo MISIACZKI, chodziło o jakieś moje posty ?  nie przypominam sobie abym coś wulgarnego napisała, nie mam tego w zwyczaju :( , matko jedyna :(

Co do wczorajszego zajścia na GPF,  tak się składa, że akurat byłem na tam jak wpadł Peacemaker zrobił posunięcie (zbanował mnie) i dokonał wpisu. Ncs mówi prawdę - "Ostatnio na forum było całkiem ciekawie.
Rozmowy o policmajstrze, o Erodate, o nowej teorii Maślaka, to nawet rokowało jakieś sensowne domysły, a może i więcej?
No ale cóż, jeden z drugim uznał, że to się nie godzi, bo nie tłuczemy ciągle o Pawle i NT i zamknał wątek. Szkoda nawet gadać!
"

I nie jest prawdą co dziś wypisywała jakaś tam przytępawa Perła  i jak nie wie jak było, lepiej niech zamknie mordę !

"ktoś wezwał peacemakera, nie wiem kto. Ten napisał, że pousuwał spam. Pan Nikoś za bardzo się zdenerwował, aż tak, że ohydne słowa wklejał parę razy."

A było zupełnie odwrotnie,  najpierw bany potem wpis dla misiaczków, a nie było żadnych takich, które odbiegały by od normy treścią, i dopiero potem  słuszne fest zjoby od pana Nikosia !

#128 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:32:51

Misiu, moderator pisał jak czytaliśmy o spamie. Nocną porą czytałam te obraźliwe wpisy.

Misiaczki napisał bo napisał, na pewno nie napisał tego w powiązaniu z jakimś Twoim postem. Na pewno.

Misiaczki to może my wszyscy tu, na forum :D

acha :D

Tylko jednej rzeczy nie rozumiem, dlaczego spamu nie usunał Serce, tylko został wezwany aż Peacemaker ?  jakoś to mi nie pasuje w tym wszystkim. Jak wychodzilam z pracy to Serce był zalogowany na forum przecież . 

ok. jest jak jest i tyle.

3maj się :)

#129 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:35:23

Misiu, moderator pisał jak czytaliśmy o spamie. Nocną porą czytałam te obraźliwe wpisy.

A gdzie ty tam przed wpisem Peacemakera widziałaś obraźliwe wpisy obłąkana kobieto ? Lecz się !

#130 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:35:54

Tutaj zapytam jeszcze

Perło . widzę, że Peacemaker dokonał wpisu o g.15:30 , rozumiem więc, że wczesniej były obraźlwe posty, skoro napisał, że je pokasował, tak? Pisałaś, że były w nocy, albo nie do końca Ciebie zrozumiałam ? Dlatego został wezwany peacemaker, tak?
Dodatkowo napisał słowo MISIACZKI, chodziło o jakieś moje posty ? nie przypominam sobie abym coś wulgarnego napisała, nie mam tego w zwyczaju :( , matko jedyna :(

Pewnie że to Ciebie chodzi! Za kare odbiorą ci korone miss bałtyku '59.

#131 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:37:00

Co do wczorajszego zajścia na GPF,  tak się składa, że akurat byłem na tam jak wpadł Peacemaker zrobił posunięcie (zbanował mnie) i dokonał wpisu. Ncs mówi prawdę - "Ostatnio na forum było całkiem ciekawie.
Rozmowy o policmajstrze, o Erodate, o nowej teorii Maślaka, to nawet rokowało jakieś sensowne domysły, a może i więcej?
No ale cóż, jeden z drugim uznał, że to się nie godzi, bo nie tłuczemy ciągle o Pawle i NT i zamknał wątek. Szkoda nawet gadać!
"

I nie jest prawdą co dziś wypisywała jakaś tam przytępawa Perła  i jak nie wie jak było, lepiej niech zamknie mordę !

"ktoś wezwał peacemakera, nie wiem kto. Ten napisał, że pousuwał spam. Pan Nikoś za bardzo się zdenerwował, aż tak, że ohydne słowa wklejał parę razy."

A było zupełnie odwrotnie,  najpierw bany potem wpis dla misiaczków, a nie było żadnych takich, które odbiegały by od normy treścią, i dopiero potem  słuszne fest zjoby od pana Nikosia !

Z tego rozumiem, że peacemaker został wezwany do tego aby Cię zbanować, tak ?  bez sensu  :ph34r:

#132 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:38:13

Pewnie że to Ciebie chodzi! Za kare odbiorą ci korone miss bałtyku '59.

pomylileś daty i miejsca, to był rok 1945 :P  :)

#133 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:43:30

To zapewne  zaraz i ja zostanę zbanowana na tamtym wątku za moje hipotezy  i nie tylko ... ?

spodziewam się tego w niedługim czasie

#134 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:44:05

Tylko jednej rzeczy nie rozumiem, dlaczego "spamu" nie usunał Serce, tylko został wezwany aż Peacemaker ?  jakoś to mi nie pasuje w tym wszystkim. Jak wychodzilam z pracy to Serce był zalogowany na forum przecież . 

Nie daj się nabierać Misia, to nie o to poszło, ludzie Wolfa pilotują temat i szybko reagują kiedy wg nich gorąco, nakazują usuwać nie na rękę posty, to nie serce sam od siebie tnie, lecz musi !

#135 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:44:53

Tylko jednej rzeczy nie rozumiem, dlaczego spamu nie usunał Serce, tylko został wezwany aż Peacemaker ? jakoś to mi nie pasuje w tym wszystkim. Jak wychodzilam z pracy to Serce był zalogowany na forum przecież .

Załóż Misiu o tym oddzielny wątek bo widać gołym okiem że nie możesz przeżyć tego że w tak emocjonującym momencie zabrakło cie na forum.

#136 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:46:20

Nie daj się nabierać Misia, to nie o to poszło, ludzie Wolfa pilotują temat i szybko reagują kiedy wg nich gorąco, nakazują usuwać nie na rękę posty, to nie serce sam od siebie tnie, lecz musi !

Mnie nie łatwo jest nabrać Jumanji, oj niełatwo, kto mnie zdązył poznać, ten doskonale o tym wie.!!!!!!  To, że nie piszę,  nie oznacza że nie rozumiem ..... 

#137 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:47:42

Załóż Misiu o tym oddzielny wątek bo widać gołym okiem że nie możesz przeżyć tego że w tak emocjonującym momencie zabrakło cie na forum.

Ok, wystarczy że Ty byłeś :ph34r:  biję brawa, nie słyszysz ?

#138 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:49:08

Pisałam o nocy i po wpisie Peacemakera, moderatora. Nie wiem co tam było przed jego wpisem.

Juman jesteś kłamliwym trollem i kończę z Tobą rozmowę.

To Ty jesteś paskudna i wredna !

To po co wymyślasz i kłamiesz bezczelnie !

#139 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:54:37

Mnie nie łatwo jest nabrać Jumanji, oj niełatwo, kto mnie zdązył poznać, ten doskonale o tym wie.!!!!!!  To, że nie piszę,  nie oznacza że nie rozumiem ..... 

Misia , my już dawno wiemy , żeś  Ty kuta na cztery kopyta .

#140 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:55:29

Z tego rozumiem, że peacemaker został wezwany do tego aby Cię zbanować, tak ?  bez sensu  :ph34r:

Śmiem podejrzewać, że tak w odwecie za przeciwstawienie się kłamstwom Tytusa (sprawa ministerstwa pomarańczy i dobrych układów jak była dyskusja odnośnie - "gówno może nam zrobić")

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych