Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BOJKOT FORUM

• Zamknięty Temat jest zamknięty
164 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 16:50:40

To wracaj dla tych, którzy mają życzenia, a nie dla tych, którzy ich nie mają, ok? :) byłeś z nami od początku i bądź dalej .

też pozdrawiam, i czekam

Nie denerwuj się tak bardzo, jak tylko  sprawa wejdzie na właściwe tory, to on wróci, dajmy wygadać się wszystkim, może im się w końcu znudzi i przejdą do rzeczy ? A już widać to światełko w tunelu i niebawem się zacznie ... :ph34r: :ph34r: :ph34r:

#82 ~Jumanji z gościa~

~Jumanji z gościa~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 18:12:22

Dopóki pan serce-czytelnik będzie usuwał wszystkie wpisy w temacie o I.W. bojkotujemy te forum. I nie będziemy tu wchodzić.

To też dlatego  tam nie chodzę, a tu sobie pozwolę mając na względzie powagę sprawy ! :ph34r:

Ostatnio myśląc o całej tej sytuacji  i o tym co  dzieje się na głównym GPF uważam , że najsampierw należy odsunąć od sterowania wątkiem  społecznego , bowiem działa pod dyktando tzw. "przyjaciela rodziny" i przez  niego ustawionych ludzi. A i nie wykluczam, że tymi poczynaniami sprawie bardzo szkodzi i działa nieświadomie na rzecz tych, którym bardzo zależy by prawda nigdy nie ujrzała światła dziennego ?

A wielu ma rację, że wraz  z upływem czasu należy inaczej do tego wszystkiego już podejść , postarać się o w miarę rzetelny portret psychologiczny zaginionej dziewczyny, odrzucić  pewne "forumowe fakty", wszelakie wymysły na potrzebę chwili i cuda na kiju, z czystym kontem przejść do porządku, z zastrzeżeniem by nie łączyć żadnych postaci w pary i nie pozwalać się manipulować.
Każda sprawa, która opiera się na manipulacji zmierza do klęski..  Manipulanci są dobrzy w jednej rzeczy,  kontrolowaniu innych. Ich taktyki są różne, ale cel pozostaje zawsze ten sam: zmanipulować kogoś tak, by myślał tak, jak  oni  sobie tego życzą. Te zachowania  mogą dotyczyć gróźb, komplementów, wywoływania poczucia winy lub poniżania,  trzymania   w ciągłej niepewności,  okazując  na przemian przesadną sympatię i oczarowanie oraz chłód i gniew, a wszystko to by  rozdrażnić wszystkich i utrzymać w niepewności i w ciągłym napięciu ....  .  
Sporządźmy jeszcze raz listę tych okoliczności w sprawie, które robiliśmy pod presją i przebiegłym naciskiem, czasem na usilną  prośbę tych co w specyficzny sposób narzucają  kształt tej sprawie jak i temu co usuwa dla nich pewne niemile widziane teksty (często pod osłona nocy), coby w chaosie  nawet ci trzeźwo myślący  zagubili się,  i przez resztę nieświadomych stanu rzeczy  zostali zakrzyczani.

A i do tej listy dopiszmy tez te kwestie które uważamy za bzdurne i całkowicie nierealne, niedorzeczne , jak i te które już z tego samego powodu wcześniej   odrzucaliśmy ...

Ale nie nalegam !

Z pozdrowieniami :)

#83 ~Dziewica Orleańska~

~Dziewica Orleańska~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2014 - 20:44:42

Dopóki pan serce-czytelnik będzie usuwał wszystkie wpisy w temacie o I.W. bojkotujemy te forum. I nie będziemy tu wchodzić.

Sugerujemy usunięcie pana serce-czytelnika z funkcji moderatora społecznego, bo robi więcej szkody, poprzez swoje nieobiektywne działania, niż korzyści na forum.

Można by już śmiało rzecz, że ten gościu jest celowo wstawiony do robienia bałaganu na wątku, po to  by wycinał tak,  żeby z tych rozmów nic nie wynikało i oddalało możliwość ujrzenia światła dziennego prawdzie, dziwne to wszystko, grubymi nićmi szyte ?  B)

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2014 - 15:59:29

Bez honoru  z przerostem ambicji, maluczki  człowieczek ! :angry:

#85 ~Jumanji z gościa~

~Jumanji z gościa~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2014 - 20:51:22

A skąd serce-czytelnik tak dobrze zna przebieg zdarzenia z 17 lipca 2010 roku, że wszystkie inne przedstawiane,  mniej prawdopodobne scenariusze natychmiast z wątku głównego wycina, był wtedy  tam czy co ? :ph34r:

:excl: A i co na to współczesna milicja ? B)

Pytam całkiem poważnie !

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 08:01:26

Nie dawajcie chamowi satysfakcji ! 

Miejcie swój honor nie piszcie tam,  potraktujcie ten bojkot poważnie, niech sam sobie pisze  te kroniki !

#87 -MISIA

-MISIA

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 11 sierpień 2014 - 09:07:09

Może już czas zakonczyć te wzajemne animozje ? Nie piszę na wątku o Iwonie bo nic nowego tam nie ma i nie będzie a w ploty bawić się nie chcę.Nie ukrywam, że jest mi zwyczajnie przykro, że Jumanjiego nie ma na forum, bo był z nami od samego początku.

Swoje przemyslenia mam i dodam, że cenię takiego przyjaciela jakim jest Janusz dla rodziny Iwony. Pomimo, że tyle pomyj wylano na jego głowę zawsze stoi przy nich murem.

NIe rozwiązemy na forum tej zagadki, nie oszukujmy się. Natomiast pokazywanie w ponurym świetle osobę zagionioną i prawdopodobnie martwą jest dla mnie bardzo niestosowne. Dziwię się osobom , które mają swoje dzieci, że tego nie rozumieją a zwłaszcza matkom, które mają swoje dzieci. :( Nie, nie jest to hipokryzja , to szacunek do człowieka, do ludzi, do matki. A twierdzenie, że obrzucanie błotem moze doprowadzić do wyjasnienia jest zwyczajnym nietaktem i nieporozumieniem.

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 09:48:13

Ikona nietaktu i hipokryzji mianuje się autorytetem od nietaktu i hipokryzji. <_<

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 10:11:05

Może już czas zakonczyć te wzajemne animozje ?

Nie piszę na wątku o Iwonie bo nic nowego tam nie ma i nie będzie a w ploty bawić się nie chcę

juz sie skonczyly, pora zamknac ten bezsensowny watek i odpoczac od tych glupot !

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 01:48:57

Może już czas zakonczyć te wzajemne animozje ? Nie piszę na wątku o Iwonie bo nic nowego tam nie ma i nie będzie a w ploty bawić się nie chcę.

To kim jest ten człowiek ?

Piąty rok i nic , jak to możliwe ?

#91 ~KA 7w~

~KA 7w~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 01:25:00

Sugerujemy usunięcie pana serce-czytelnika z funkcji moderatora społecznego, bo robi więcej szkody, poprzez swoje nieobiektywne działania, niż korzyści na forum. 

(...)

#92 ~AMEN !~

~AMEN !~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 02:36:34

Poszedł tytus, pójdzie i on ! :angry:

#93 abc16

abc16

Znajomy

• PipPip
  • 45 postów

Napisano 19 sierpień 2014 - 07:49:36

Dajmy już pokój temu,  piszmy na "Iwonie" .

Nie dajmy za wygrana  złoczyńcy bez wzgledu kim on !!!!

Użytkownik abc16 edytował ten post 19 sierpień 2014 - 12:01:09

#94 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 16:39:24

Poszedł tytus, pójdzie i on ! :angry:

...że ten :rolleyes: pierwszy "sobie poszedł", to dobrze, rzekłbym nawet...bardzo dobrze, jest to tylko z korzyścią dla forum GP,
ale nie rozumiem co chcecie od innych moderatorów, według mnie wszyscy którzy pozostali są ok. :)
Wiem co piszę, bo walnie przyczyniłem się do tego żeby odszedł swego czasu "legendarny" Kazik...a teraz ten co niby z miasta Łodzi "pochodzi". :D

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 17:15:42

...że ten :rolleyes: pierwszy "sobie poszedł", to dobrze, rzekłbym nawet...bardzo dobrze, jest to tylko z korzyścią dla forum GP,
ale nie rozumiem co chcecie od innych moderatorów, według mnie wszyscy którzy pozostali są ok. :)
Wiem co piszę, bo walnie przyczyniłem się do tego żeby odszedł swego czasu "legendarny" Kazik...a teraz ten co niby z miasta Łodzi "pochodzi". :D

Ja bym poczytał z miłą chęcią Twoje zabawy z tytusem. Zawsze takie baty chłoptaś dostawał.

#96 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 17:24:14

Ja bym poczytał z miłą chęcią Twoje zabawy z tytusem. Zawsze takie baty chłoptaś dostawał.

...oj tam oj tam, ^_^
co było a nie jest nie pisze się w rejestr. :D
...to już historia. :)

#97 abc16

abc16

Znajomy

• PipPip
  • 45 postów

Napisano 20 sierpień 2014 - 18:17:30

Ja wiele  tych  myśli Pantera skopiowałem, dam to mi na szkle wypiszą złotem,  jak cytaty z koranu na ścianie powieszę sobie, a co ? :D

Użytkownik abc16 edytował ten post 20 sierpień 2014 - 18:18:11

#98 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 18:45:45

Ja wiele  tych  myśli Pantera skopiowałem, dam to mi na szkle wypiszą złotem,  jak cytaty z koranu na ścianie powieszę sobie, a co ? :D

:blink: :D 

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 20:43:59

Moźe go ktoś do tego zmusza ? To nie może być przypadek !

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 00:03:43

Dziękować Bogu, że gnoja już nie ma tu ! :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych