Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BOJKOT FORUM

• Zamknięty Temat jest zamknięty
164 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2014 - 18:58:41

Ależ Smerf cały czas bojkotuje to niemieckie  forum ,

pisząc niezalogowany ;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Czas pogonić Platformę , SLD, PSL na śmietnik  historii ,
przełamać się i głosować w najbliższych wyborach na PIS,
pomimo braku sympatii dla Jarka Kaczyńskiego, ale nie ma w Polsce innej siły, mogącej zrobić porządek w Polsce .

#62 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 17:52:47

Dopóki pan serce-czytelnik będzie usuwał wszystkie wpisy w temacie o I.W.

Wszystkim nie da rady ust zamknąć, nie ma takiej mocy !!! B)

Ja jej śladów  po krzakach jak deb*** nie szukałbym,  oceniam  to wszytko ze swojego stanowiska kierowania i  od samego początku widzę wiele,  i   w tych bardzo  zażarcie,  wybiórczo  pilnowanych tematach tabu, moim zdaniem nie bez wpływu na ewentualność dojścia do prawdy  dostrzegam pewne elementy paskudnej gry  z puntu widzenia przeciętnego obywatela tego kraju,  lecz wielce   zastanawia mnie skąd u mamy Iwony  takie niezmienne przekonanie,  iż  sprawcą zniknięcia jej córki musi być zapewne ktoś młody, a nie siła  sugestii  niejednych gra tu pierwsze skrzypce ?
Ja myślę i uważam,  że  większość zainteresowanych wyjaśnieniem tego zdarzenia z przed czterech laty ma podone odczucia  i  gdy tylko nastanie wola,  możliwym  stanie się, by prawda  ujrzała światło dzienne, nie prędzej,  a i też nie mam ochoty głośno doszukiwać się przyczyn zjawiska .
A  chyba wielkim błędem było sugerowanie się  filmikami z monitoringów jak i chaotyczne szukanie tropów po krzakach !
Coś mi podpowiada, że jednak  przyczyny zdarzenia należy szukać w  osobowości i stylu życia samej  zaginionej ... ?

A  weź usuń,  skoro  Wolff tak nakazuje i musisz,  bardzo proszę .... mi to legal i    :)

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 19:53:21

Bojkot tego wspomnionego wątku jest bez sensu i mija się z celem,  to tylko Wolfowi i jego kompanii, tudzież całej  grupie przestępczej na rękę i  służy  bardzo !!! B)

Krucjata z pod "Niebieskiej Plandeki" na   Forum gp24.pl→ Sprawa Iwony Wieczorek zrobiła swoje !

#64 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 22:30:17

Krucjata z pod "Niebieskiej Plandeki" na   Forum gp24.pl→ Sprawa Iwony Wieczorek zrobiła swoje !

A od dziś ta kwestia jest już bez znaczenia i wniosek jeden,  że 17 lipca to bardzo pechowy i smutny dzień - prawda ? :(

#65 ~Nikoś~

~Nikoś~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 14:58:36

Dopóki pan serce-czytelnik będzie usuwał wszystkie wpisy w temacie o I.W. bojkotujemy te forum. I nie będziemy tu wchodzić.

Panem to trza się urodzić, menda zawsze pozostanie mendą !!!

THE END !

TAK! Jesteś pan ostatnim chamem, mendą, jełopem, masz pan mniej mózgu od Niemrawego i w ogóle JA PANA DYMAM CIĘ CHAMIE JEDEN!!!

#66 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 13:52:20

Dopóki pan serce-czytelnik będzie usuwał wszystkie wpisy w temacie o I.W. bojkotujemy te forum. I nie będziemy tu wchodzić.

Sugerujemy usunięcie pana serce-czytelnika z funkcji moderatora społecznego, bo robi więcej szkody, poprzez swoje nieobiektywne działania, niż korzyści na forum. 

Nie powinien serce być tam już moderatorem, bo  podlega  Januszowi  i jest manipulowany  !!!

Powinien być to  ktoś całkiem  niezalany lecz znający temat,  inaczej dalej po wycince będzie tylko wielki  kaszan w treści !
A   może jest ktoś, kto by na forum  pomógł wskazać właściwy kierunek do prawdy,  a jego posty są wycinane lub jest banowany !
Tu może być tak, że to sam Wolf steruje głównym GPF i nadaje głupoty pod dyskusję, coby wszystkich wywieść w pole ? :ph34r:

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 17:06:50

Sugerujemy usunięcie pana serce-czytelnika z funkcji moderatora społecznego, bo robi więcej szkody, poprzez swoje nieobiektywne działania, niż korzyści na forum.

Nie ma potrzeby bojkotować, temat sam się skończy jak tylko wola  wyjaśnienia tej sprawy nastanie i prawda ujrzy światło dzienne, a to stać się może w każdej chwili !

#68 ~No tak !~

~No tak !~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 02:33:57

Ciekawe czy na groźne polecenie samego WOLFA pod osłoną nocy, tradycyjnie i tym razem zniknie część  jemu niewygodnych wpisów na [Kto widział Iwonę Wieczorek?]  ze strony 10966

A teraz jest post #219320 jako ostatni, a może jednak pod latanią najciemniej i jednak  wizja nr 7  ? :ph34r:

#69 Lukasz_abc

Lukasz_abc

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 14:58:14

UWaga uwaga!!

Przed usunięciem tego posta, osobę moderującą proszę o wskazanie punktu w regulaminie, który łamię. 

Tutaj są zrzuty ekranów z postów, które publikowałem: http://www.3x1.pl/iwona.jpg

Numery moich postów: #219315, #219317, #219319.

Ludzie, co jest powodem tego, że moje wszystkie posty, oraz posty powiązane są usuwane? Kto jest odpowiedzialny za to? Dlaczego osoby, które mieszają w sprawie mają dostęp do możliwości usuwania postów i przekazywania tylko tej wygodnej wiedzy? 

Dlaczego w sprawie Iwony, na każdym kroku znajdują się osoby, które "pomagają", które "wiedzą więcej", tworząc w okół siebie otoczkę niewiniątka, które "tylko przyszło pomóc". 

Zastanawiające jest też to, że forum o Iwonie zostało wyłączone po opublikowaniu moich postów!

Zapraszam na forum bez cenzury i bez filtrowania niewygodnych postów:

#70 ~leszczyk~

~leszczyk~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 00:30:24

Najciemniej pod latanią  zawdy  !

#71 ~Jumanji z gościa~

~Jumanji z gościa~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2014 - 13:44:05

Cała tej sitwy samozwańczej  "operacyjnej Lizzy" z pod niebieskiej plandeki  krucjata na znajomych Iwony jak przez młodego księdza  spieprzone podniesienie, a teraz  się do nor pochowali  jak szczury, czekają kolejnej sposobności, by  w nowym przebraniu  zaatakować znienacka  !!!

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 06:35:06

Dlaczego dziennikarze mają kategoryczny  zakaz w Trójmieście  robienia ulicznych sond w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek Cztery lata temu zaginęła, ostatni raz widziano ją przy wejściu na plażę, kiedy wracała plażą z sopockiej dyskoteki, śledztwo z udziałem analityków, oddziału prokuratorów oraz jasnowidza do dzisiaj nie zostało zakończone?

#73 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 09:47:17

UWaga uwaga!!

Przed usunięciem tego posta, osobę moderującą proszę o wskazanie punktu w regulaminie, który łamię. 

Tutaj są zrzuty ekranów z postów, które publikowałem: http://www.3x1.pl/iwona.jpg

Numery moich postów: #219315, #219317, #219319.

Ludzie, co jest powodem tego, że moje wszystkie posty, oraz posty powiązane są usuwane? Kto jest odpowiedzialny za to? Dlaczego osoby, które mieszają w sprawie mają dostęp do możliwości usuwania postów i przekazywania tylko tej wygodnej wiedzy? 

Dlaczego w sprawie Iwony, na każdym kroku znajdują się osoby, które "pomagają", które "wiedzą więcej", tworząc w okół siebie otoczkę niewiniątka, które "tylko przyszło pomóc". 

Zastanawiające jest też to, że forum o Iwonie zostało wyłączone po opublikowaniu moich postów!

Zapraszam na forum bez cenzury i bez filtrowania niewygodnych postów:
http://iwonawieczorek.3x1.pl/

Co się przejmujesz - mnie też zbanowali - poniżej informacja na ten temat -

>>> Błąd forum - nie masz uprawnień do tego forum - zostałeś zbanowany <<<

Pomimo tego nadal mogę pisać - na pohybel moim ""fanom"", którzy utopiliby mnie w łyżce wody - tacy ci katolicy chciwi i chytrzy - nawet wody człowiekowi żałują.

#74 ~Twój wielbiciel~

~Twój wielbiciel~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 10:37:14

... ""fanom"", którzy utopiliby mnie w łyżce wody - tacy ci katolicy chciwi i chytrzy - nawet wody człowiekowi żałują.

Nie wyzywaj normalnych ludzi, którzy zwrócili uwagę na Twoje chamstwo od katolików, piekło Cię pochłonie łobuzie, a coś słabiutko wyglądasz !!! :(

#75 ~Jumanji z gościa~

~Jumanji z gościa~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 11:38:17

jeśli czarna pantera dostał bana i jumanji również w tym samym czasie dostał bana, to czy jumanji jest czarną panterą?

Na bank nie!

O widzę towarzystwo się zbiegło  wspierać główny watek o Iwonie  głupotami,  bo kierowane podejrzenia w stronę   Pawła i  tzw. "młodzieży" nagle zaczęły się oddalać ?

Co prawda idiotyczne te kombinacje alpejskie,  lecz jednak widzimy, że  bardzo skuteczne, bez większego oporu łykają kluchy  - prawda ?  B)

( możecie  dać to tam, jak nie od Wolfa żeście ?)

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2014 - 01:17:42

Na tym wątku  bojkot albo najazd w zależności od poruszanej kwestii i należy dobrze obserwować jakie i w czyjej obronie teksy usuwane ! :ph34r:

#77 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 03 sierpień 2014 - 11:22:51

Nie ma potrzeby bojkotować, temat sam się skończy jak tylko wola  wyjaśnienia tej sprawy nastanie i prawda ujrzy światło dzienne, a to stać się może w każdej chwili !

no i wracaj w końcu, ileż mozna czekać ?

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2014 - 23:41:51

no i wracaj w końcu, ileż można czekać ?

Też Cię droga Misiu lubię,  ale zrozum mnie, nie mogę się narzucać, skoro tak wielu nie ma życzenia cobym tu oficjalnie występował. Pozdrawiam :)

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 16:57:28

I po co ta cenzura, co on tym chce udowodnić, swoją wyższość ? :o

#80 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 10:02:17

Też Cię droga Misiu lubię,  ale zrozum mnie, nie mogę się narzucać, skoro tak wielu nie ma życzenia cobym tu oficjalnie występował. Pozdrawiam :)

To wracaj dla tych, którzy mają życzenia, a nie dla tych, którzy ich nie mają, ok? :) byłeś z nami od początku i bądź dalej .

też pozdrawiam, i czekam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych