Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BOJKOT FORUM

• Zamknięty Temat jest zamknięty
164 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 10:23:09

A ja mam pytanie, czemu temat o Rysiu - cienkim bolku - nowym asystencie został zamknięty? Dlaczego ludziom zakłada się knebel? Osoby publiczne jak najbardziej podlegają w naszym kraju publicznej ocenie i krytyce. Wnoszę o otwarcie tamtego tematu!

#22 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 11:08:11

Zycze wszystkim spokojnej nocy i tak cieplej, jak teraz u mnie :)
Dobranoc Aluniu, dobranoc wszystkim i do milego :)

Misiu, wybacz, że się wczoraj nie pożegnałam ale jak odchodziłam, nie było nikogo zalogowanego, więc nie miałam komu mówić dobranoc.

Dziś nawet witać nie ma się z kim...chyba to forum padnie, bo ludzie zniechęcają się plotami a one były, są i będą, z nami czy bez nas, bo ci, co sobą nic nie reprezentują, zajmują się plotami, bo to zajęcie nie wymaga inteligencji a nawet powiedziałabym, jest wprost proporcjonalne do tępoty umysłowej, oraz wszelkich ograniczeń...

Ja uważam bojkot forum za bezsens i zwołuję zebranie w tej sprawie. :)

#23 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 12:19:25

To jeden z moich ostatnich postów tutaj, wiec napiszę tak:

Czy tobie się w glowie poprzewracało?

Kim ty człowieku jesteś? Piszesz o innych, że dają dupy, że są dziwkami, ćpunami, cieciami, ciotami, frajerami, durniami itp... a gdy ktoś ci napisze ze jesteś głupia to zachowujesz się jak idiotka. Wiem ze to tylko taka gra z twojej strony, że miałeś i masz zamiar tylko ludzi powku..iać, i przyznam ze w wielu przypadkach ci się to udało.

Mnie osobiscie rozśmieszasz, gdyż widzę więcej niż pozostali userzy.

Mam nadzieję że już wkrótce nie napiszesz tu z żadnego adresu ip.

Ot i sie tytek wypowiedzial ! :rolleyes:
Jak zwykle prowokacyjnie, klamliwie i zwyczajnie po chamsku !

Moim zdaniem (i zdaniem wielu innych) funkcji moderatora na GP powinien byc pozbawiony tytus...i to jak najszybciej...im szybciej tym lepiej.
Co sie tyczy moderatora Serce-czytelnik, to jest to dobry moderator i tyle w tym temacie poki co. ;) :D

#24 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 13:14:02

TYTUSIE, szkoda, ze nas opuszczasz, Byles znami razem i pusto teraz bedzie bez Ciebie i czerwonego koloru, ktorym sie wyrozniales.

Alleluja !!! :D

Fakt, wielkie pustki uczynil tytek (spustoszenie) na forum GP....ale koniec juz tego. <_<
Fakt, wyroznial sie oj wyroznial....przede wszytkim czerwonym kolorem. ;)

P.S.
Przeciez tytus przestaje byc tylko moderatorem, formowiczuem moze byc nadal. B)

#25 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 14:58:27

Misiu, wybacz, że się wczoraj nie pożegnałam ale jak odchodziłam, nie było nikogo zalogowanego, więc nie miałam komu mówić dobranoc.

Dziś nawet witać nie ma się z kim...chyba to forum padnie, bo ludzie zniechęcają się plotami a one były, są i będą, z nami czy bez nas, bo ci, co sobą nic nie reprezentują, zajmują się plotami, bo to zajęcie nie wymaga inteligencji a nawet powiedziałabym, jest wprost proporcjonalne do tępoty umysłowej, oraz wszelkich ograniczeń...

Ja uważam bojkot forum za bezsens i zwołuję zebranie w tej sprawie. :)

Dziewczyny - zmieńcie forum i przenieście się na ""plotek.pl"".

Temat IW, to właśnie taki "plotek-gp" - nic rozsądnego, ani mądrego tam nikt nie wnosi - ot takie gdybanie byleby "zaistnieć".

#26 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 15:00:56

A ja mam pytanie, czemu temat o Rysiu - cienkim bolku - nowym asystencie został zamknięty? Dlaczego ludziom zakłada się knebel? Osoby publiczne jak najbardziej podlegają w naszym kraju publicznej ocenie i krytyce. Wnoszę o otwarcie tamtego tematu!

Jesteś idiotą, czy tylko takiego udajesz ???

Temat jest - o czym ???

W takim razie pisz na temat, a ty piszesz obok niego i do tego bzdety.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 15:17:21

Jesteś idiotą, czy tylko takiego udajesz ???

Temat jest - o czym ???

W takim razie pisz na temat, a ty piszesz obok niego i do tego bzdety.

To o czym jest ten temat ? Z twojego postu to wcale nie wynika.
Pisz zatem na temat, a nie obok niego piszesz te swoje bzdety.
Udowodnij teraz ze jest inaczej, ze nie jestes idiota.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 15:22:04

kobieto wez sie do roboty, kim ty jestes na tym forum no kim, masz jakies plecy ze wolno ci wszystko, tyle ludzi przez takie jak ty wyrzucaja z forum, ich posty kasowane a ty jak gwiazda sie utrzymujesz, ciekawe dlaczego?takiego badziewia jak to forum nie ma na calym swiece:falsz,obluda i zaklamanie i ukrzanie prawdy, a ty jestes dowodem tego?

dobre  :)

A jej plecy to tytus, esperanza -marties i analityk który w jej imieniu pisze ciągle do administracji i moderacji kłamliwe insynuacje na userów których wskazuje mu eos.

ot tyle..

#29 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 15:44:01

Dziewczyny - zmieńcie forum i przenieście się na ""plotek.pl"".

Temat IW, to właśnie taki "plotek-gp" - nic rozsądnego, ani mądrego tam nikt nie wnosi - ot takie gdybanie byleby "zaistnieć".

Mylisz się, nie bywam i nie interesuje mnie wątek o IW.

Dziwię się, że rodzina IW tak długo toleruje maglowanie tematu, które niczego nowego nie wnosi a jest ustawicznym żródłem konfliktów na forum.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 21:01:41

Mamy nadzieję że w końcu sama zastosujesz się do swoich rad ;)

Po wpisach widać ze jesteś ciekawska, wiecznie wypytujesz wszystkich i o wszystko

podobno w pywatnych wiadomościach jeszcze gorzej

Zamknijcie to forum a nie bojkotujcie, to forum jest po to aby obrazac normalnyci ludzi i nie mozna prowadzc dyskusji bo jakis gosc wyzywa od razu a moderatorzy sa stronniczy a nie obiektywni i nie sprawiedliwi

Chcesz żeby zamknąć to forum? to znaczy nie podoba ci się?

Po co tu włazisz ???? masochistka jakas?

może nie wiesz że nie musisz?  :lol:

#31 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 06 kwiecień 2014 - 22:22:19

dobre :)
A jej plecy to tytus, esperanza -marties i analityk który w jej imieniu pisze ciągle do administracji i moderacji kłamliwe insynuacje na userów których wskazuje mu eos.
ot tyle..

Świetna teoria. Rozumiem że jesteś z administracji, ewentualnie moderacji? Oboje wiemy, że nie jesteś a tym samym gówno wiesz kto i co do moderacji pisze ;)
A moje plecy mają się dobrze, za chwilę nawet będą się miały lepiej :rolleyes: :blush:
ot tyle...

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 06 kwiecień 2014 - 22:23:08

#32 ~Dolny~

~Dolny~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 08:41:14

Świetna teoria. Rozumiem że jesteś z administracji, ewentualnie moderacji? Oboje wiemy, że nie jesteś a tym samym gówno wiesz kto i co do moderacji pisze ;)
A moje plecy mają się dobrze, za chwilę nawet będą się miały lepiej :rolleyes: :blush:
ot tyle...

Bardzo dobrze ci napisał/ła....zabolało? :D

#33 ~nowiny24/perła~

~nowiny24/perła~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 16:00:23

ot tyle...

Za to wiesz  dobrze które posty pisze na echu Pawełek  z moderacji jesteś  ze to wiesz ? :D

Boli prawda ? schowałaś się za plecami łatwowiernych  koleżanek i  wieśniaka analnego  i ich rekami załatwiasz swoje ciemne sprawki. Od razu mówię ze nie jestem ani jednym ani drugim, nie mogę po prostu patrzeć na twój fałszywy pysk  :angry: Jak będziesz podskakiwać nadal, ujawnię co pisałaś do nas na swoje  koleżanki z GP 24 zołzo.

A od Pawła  wara! nie dorastasz mu do pięt cukierkowa fałszywa żmijko

ciao klaxa, pozdrawiają perły z nowin 24 B)

#34 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 16:27:05

Bardzo ładny wywód :) Nie interesuje mnie Pawełek, ani inny Gawełek, a tym bardziej jego posty.

Nie marnuj czasu i produkuj się dalej, bo jak tak dalej pójdzie to zamkną wąteczek i bida.
To tyle odnośnie tych bzdur. Jeszcze tylko pytanie i prośba.
Oto pytanie: Po co patrzysz na mój "fałszywy pysk"? Doprawdy nie musisz, nie katuj się.
A oto prośba: Nie wyrażaj się w ten sposób o Analityku. Nie Twoja liga. Postaraj się dostosować do jego poziomu ,jeśli już koniecznie musisz się do Niego odnieść.
To chyba na tyle. Mogę być kim tam chcesz, żmijami i innymi  gadami. Więcej z Tobą dyskutować nie zamierzam. Tym bardziej, że nadajesz "z gościa".

Pisz na Berdyczów.

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 07 kwiecień 2014 - 16:37:21

#35 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 16:30:32

O to ta ejsi niezła jest jak obgaduje kolezanki na jakims innym forum, w ogóle to ci zarejestrowani co siedzą na RD i innych tematach tylko dla zarejestrowanych, to niektórzy tak zachowują się jakby tam miało się zapłacić aby wejść i coś pisać, o pierdołach piszą i tym się delektują, te forum to istny fałsz, teraz na RD piszą o jakiś drzewkach. Sory ale życie serwuje lepsze tematy w dzisiejszych czasach. Ale ludzie niestety nie chcą albo boją się pisać? Wolą za to o nieistotnych rzeczach

#36 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 17:15:32

O to ta ejsi niezła jest jak obgaduje kolezanki na jakims innym forum, w ogóle to ci zarejestrowani co siedzą na RD i innych tematach tylko dla zarejestrowanych, to niektórzy tak zachowują się jakby tam miało się zapłacić aby wejść i coś pisać, o pierdołach piszą i tym się delektują, te forum to istny fałsz, teraz na RD piszą o jakiś drzewkach. Sory ale życie serwuje lepsze tematy w dzisiejszych czasach. Ale ludzie niestety nie chcą albo boją się pisać? Wolą za to o nieistotnych rzeczach

Wiesz dlaczego piszą o drzewkach - dla takich małp, jak ty, aby miały swoje miejsce - spadaj na "dżewo".

#37 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 17:17:18

Wiesz dlaczego piszą o drzewkach - dla takich małp, jak ty, aby miały swoje miejsce - spadaj na "dżewo".

a ty na szczaw :D

#38 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 17:18:52

i zrób sobie poźniej zupe szczawiową prosty chłopie

#39 ~Phoenix~

~Phoenix~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 17:21:43

Jaki ma to wszystko sens i po co te wojenki, czy nie można w zgodzie ?  :blink:

#40 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów