Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BOJKOT FORUM

• Zamknięty Temat jest zamknięty
164 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lejla~

~lejla~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 20:30:40

Dopóki pan serce-czytelnik będzie usuwał wszystkie wpisy w temacie o I.W. bojkotujemy te forum. I nie będziemy tu wchodzić.

Sugerujemy usunięcie pana serce-czytelnika z funkcji moderatora społecznego, bo robi więcej szkody, poprzez swoje nieobiektywne działania, niż korzyści na forum. 

Mniej wejść i mniejszy ruch na forum, to mniej pieniążków z reklam. A usuwane wpisy w żaden sposób nie naruszają Regulaminu forum.

Prosimy o obranie stanowiska przez GP24.

#2 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 20:47:25

Dopóki pan serce-czytelnik będzie usuwał wszystkie wpisy w temacie o I.W. bojkotujemy te forum. I nie będziemy tu wchodzić.
Sugerujemy usunięcie pana serce-czytelnika z funkcji moderatora społecznego, bo robi więcej szkody, poprzez swoje nieobiektywne działania, niż korzyści na forum. 
Mniej wejść i mniejszy ruch na forum, to mniej pieniążków z reklam. A usuwane wpisy w żaden sposób nie naruszają Regulaminu forum.

No, jasne.

Zróbcie, jak ten, co to na złość mamie - odmroził sobie uszy.

Serce - czytelnik tak nadaje się na moderatora, jak wół do karety, ale jest i drugie dno tego tematu - powinien być bezzwłocznie zamknięty.

#3 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 20:47:29

Czy bojkot dotyczy wszystkich wątków, bo pustki straszliwe wszędzie, nie było mnie parę dni i poznać forum nie mogę...

Gdyby któryś z moderatorów usunął mój post, najpierw zastanowiłabym się, co w nim napisałam nie tak a już na pewno nie doszukiwałabym się w tym winy moderatora...

Nie sądzisz, że to prawidłowa kolejność podejrzeń o usunięcie postu ?

#4 Witraż

Witraż

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 05 kwiecień 2014 - 21:02:20

Tematy kasowane są całe za wyrażanie swoich opini np.moje tematy mocne tez byly kasowane ,Czyżby w tym kraju nie można wrażać swoich opini w sposób kulturalny, to co sie mysli i jest prawdą.To w takim razie tłamszenie osobowości i swobodnej rozmowy. Zamiast tego wyzwiska sa tu na poczatku dziennym.

#5 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 21:04:13

Tematy kasowane są całe za wyrażanie swoich opini np.moje tematy mocne tez byly kasowane ,Czyżby w tym kraju nie można wrażać swoich opini w sposób kulturalny, to co sie mysli i jest prawdą.To w takim razie tłamszenie osobowości i swobodnej rozmowy. Zamiast tego wyzwiska sa tu na poczatku dziennym.

Twoje tematy powinny być kasowane jeszcze przed skończeniem ich pisania przez ciebie.

#6 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 05 kwiecień 2014 - 21:07:51

To jeden z moich ostatnich postów tutaj, wiec napiszę tak:

Czy tobie się w glowie poprzewracało?

Kim ty człowieku jesteś? Piszesz o innych, że dają dupy, że są dziwkami, ćpunami, cieciami, ciotami, frajerami, durniami itp... a gdy ktoś ci napisze ze jesteś głupia to zachowujesz się jak idiotka. Wiem ze to tylko taka gra z twojej strony, że miałeś i masz zamiar tylko ludzi powku..iać, i przyznam ze w wielu przypadkach ci się to udało.

Mnie osobiscie rozśmieszasz, gdyż widzę więcej niż pozostali userzy.

Mam nadzieję że już wkrótce nie napiszesz tu z żadnego adresu ip.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 21:08:35

Masz rację, skasowano twoje tematy> Mocne. Raczej głupkowate, nic nie wnoszące i do tego mocno kontrowersyjne. Tematy w których obrażałaś innych tak wyzwiskami jak i pomówieniami. I ty masz czelność pisać, że wyrażałaś w nich swoje opinie? Poczytaj jak na te twoje wpisy reagowali inni. Bieduleczka, jaskółeczka się zanalazła. Takimi wpiusami to do lusterka możesz startować.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 21:24:35

Serce czytelnik jest osobą która dobrze wypełnia funkcję moderatora. Przeszkadza on tylko osobom które przychodzą tam dla zabawy i plotkowania,

od tego mają inne wątki np. obsrane gacie gdzie mogą udawać ze się lubią a na privach i echu obrabiać sobie  dupę. Prawda w oczy kole niedopieszczone starsze panie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 21:35:32

od tego mają inne wątki np. obsrane gacie gdzie mogą udawać ze się lubią a na privach i echu obrabiać sobie  dupę. Prawda w oczy kole niedopieszczone starsze panie.

:lol: :lol: :lol:

#10 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 05 kwiecień 2014 - 21:48:59

A co to kogoś nagle na bojkot wzięło jak już nie ma co kasować, bo pewnie ledwo z pięć postów na dzień w tamtym temacie? (nie liczyłam) Ktoś się obudził ze snu zimowego? Rychło w czas.

"Bojkot" nastąpił sam z siebie z przyczyn oczywistych- brak przesłanek do rozmowy na chwilę obecną. Serce-czytelnik nie tnie, bo nie ma czego, więc o co kaman? Proces przyczynowo-skutkowy zerwany. Brak postów=brak cięcia.

Mam nadzieję, że pomogłam rozwiązać problem, którego na chwilę obecną brak :P

edit: a temacik zmierza w wiadomym kierunku... zatem pozostaje mi życzyć miłej zabawy! howk! :)

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 05 kwiecień 2014 - 21:49:47

#11 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 05 kwiecień 2014 - 22:09:06

Czy bojkot dotyczy wszystkich wątków, bo pustki straszliwe wszędzie, nie było mnie parę dni i poznać forum nie mogę...

Gdyby któryś z moderatorów usunął mój post, najpierw zastanowiłabym się, co w nim napisałam nie tak a już na pewno nie doszukiwałabym się w tym winy moderatora...

Nie sądzisz, że to prawidłowa kolejność podejrzeń o usunięcie postu ?

Alutko chociaz jestem bardzo daleko, przed spaniem staram sie zajrzec na forum, dowiedziec sie, czy cos drgnelo w temacie, dla ktorego sie na tym forum zarejestrowalam. Zauwazylam ten watek i przyznam Ci calkowita racje. Taka powinna byc kolejnosc w sprawie usuniecia postu.
Pan Serce zaprasza na watek wiele ciekawych ludzi, z ktorymi mozna porozmawiac na temat osob zaginionych a to przeciez temat przewodni watku zarowno Iwony jak i innych osob, na ktorych rodziny czekaja. Jak sie okazuje prawie nikogo ten temat nie interesuje, aktywne sa 2, gora 3 osoby. Za to wtedy, kiedy ploty i obrzucanie wyzwiskami siebie nawzajem jest tematem , ktory nie powinien miec w ogole miejsca na tamtym watku sciaga widzow i radoche maja niesamowita. Takie wpisy Pan Serce usuwa, i to sie spotyka z krytyka przeciez. Ten pierwszy post na tym watku tez napisala osoba anonimowa, ktorej odwagi zabraklo, bo przeciez zniewazyc czlowieka to dla tej osoby bulka z maslem

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 22:13:13

A co to kogoś nagle na bojkot wzięło jak już nie ma co kasować, bo pewnie ledwo z pięć postów na dzień w tamtym temacie? (nie liczyłam) Ktoś się obudził ze snu zimowego? Rychło w czas.
"Bojkot" nastąpił sam z siebie z przyczyn oczywistych- brak przesłanek do rozmowy na chwilę obecną. Serce-czytelnik nie tnie, bo nie ma czego, więc o co kaman? Proces przyczynowo-skutkowy zerwany. Brak postów=brak cięcia.

edit: a temacik zmierza w wiadomym kierunku... zatem pozostaje mi życzyć miłej zabawy! howk! :)

Mam nadzieję, że pomogłam rozwiązać. problem, którego na chwilę obecną brak :P

kobieto wez sie do roboty, kim ty jestes na tym forum no kim, masz jakies plecy ze wolno ci wszystko, tyle ludzi przez takie jak ty wyrzucaja z forum, ich posty kasowane a ty jak gwiazda sie utrzymujesz, ciekawe dlaczego?takiego badziewia jak to forum nie ma na calym swiece:falsz,obluda i zaklamanie i ukrzanie prawdy, a ty jestes dowodem tego?

#13 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 05 kwiecień 2014 - 22:17:20

Pos3gaczu, z calym szacunkiem do Ciebie. I Twojego wpisu. Pan Serce Cie nigdy nie obrazil, zbyt wysoka ma kulture by pozwolic sobie na cos podobnego. Pozwol, ze o zamknieciu watku zadecyduje rodzina zaginionej , nikt inny wiec rowniez nie Ty. Zrobic to moze moderator lub admin rowniez. To, ze Ty czSem obrazasz ludzi nie oznacza, ze kazdy ma sie kierowac podobnym postrzeganiem swiata i ludzi. Nie masz ochoty uczestniczyc w tamtym temacie wystarczy nie czytac i nie zagladac.

#14 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 22:21:22

kobieto wez sie do roboty, kim ty jestes na tym forum no kim, masz jakies plecy ze wolno ci wszystko, tyle ludzi przez takie jak ty wyrzucaja z forum, ich posty kasowane a ty jak gwiazda sie utrzymujesz, ciekawe dlaczego?takiego badziewia jak to forum nie ma na calym swiece:falsz,obluda i zaklamanie i ukrzanie prawdy, a ty jestes dowodem tego?

A Tobie co się tak ręka trzęsie, że tyle razy powielasz posty na które odpowiadasz, co...??? :P

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 22:22:54

Witamy Witraż z gościa. Tylko Tobie się posty troją przy cytowaniu :D

#16 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 05 kwiecień 2014 - 22:25:04

TYTUSIE, szkoda, ze nas opuszczasz, Byles znami razem i pusto teraz bedzie bez Ciebie i czerwonego koloru, ktorym sie wyrozniales. Wiele razy imponowales mi swoimi wiadomosciami, polotem, intelektem i poczuciem humoru. Dziekuje Ci za pomoc, ktora okazywales nam, forumowiczom. Nie zapominaj o nas i czasem wrzuc nam tutaj jakies swoje trafne przemyslenia .
Pozdrawiam, zyczac wszystkiego dobrego i do zobaczenia :)

#17 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 05 kwiecień 2014 - 22:41:28

A co to kogoś nagle na bojkot wzięło

Alez oczywiscie, ze wiadomo o co biega tym razem, z reszta nie po raz pierwszy, z tego co pamietam. Za moment pojawi sie kolejny "prawidlowy" moderator. Ktory sprowadzi rozmowe na " wlasciwe " tory. Nawet wiem z czego to tym razem wynika, oczy tez mam otwarte i to szerzej, niz niektorym sie wydaje. Padlo o jedo zdanie za duzo i efekty nadeszly bardzo szybko. Panie Serce -Czytelniku, mysle, ze sie w tym przypadku zgadzamy ?

#18 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 05 kwiecień 2014 - 22:43:57

Zycze wszystkim spokojnej nocy i tak cieplej, jak teraz u mnie :)
Dobranoc Aluniu, dobranoc wszystkim i do milego :)

#19 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 06 kwiecień 2014 - 07:38:01

Zamknijcie to forum a nie bojkotujcie, to forum jest po to aby obrazac normalnyci ludzi i nie mozna prowadzc dyskusji bo jakis gosc wyzywa od razu a moderatorzy sa stronniczy a nie obiektywni i nie sprawiedliwi

#20 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 06 kwiecień 2014 - 08:17:40

Witrażowi zaczęło się jąkać? :lol:  Przestraszył się witraż i pę :D ka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych