Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BOGUŚ BUS

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 19:05:59

Nie mam pojęcia, czy Boguś Bus ma jakiekolwiek kłopoty, ale dla mnie jest darem losu, że taka firma jest.
Są solidni, mają świetnych, uprzejmych kierowcow. I podstawowa sprawa! Chcesz sprawdzić roakład jazdy - wpisujesz Boguś Bus rozkład jazdy i masz. Sprobujcie kochani sprawdzić rozkład jazy PKS Lębork. Wpisujesz powyższe hasło i masz "skąd dokąd"? NO LUDZIE JAK z LĘBORK A TO CHYBA NIE Z NOWEGO JORKU, PO CO TO PYTANIE. Na pytanie o autobusy po godzini 19-ej dostałem info o odjazdach po 15-ej i 16-ej, paranoja. Szkoda, że w administracji PKS-u siedzą tacy nieudolnicy, bo przecież kierowcy z tej firmy to elita. Nawet jak im się firma rozleci,( chyba kierownictwo robi wszystko w tym kierunku), to ONI znajdą wszędzie pracę, bo są mistrzami w swoim fachu. Życzę im wszystkiego najlepszego!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 13:20:25

a jednak bogus jedzie dalej....

#43 Ciekawy_OPP

Ciekawy_OPP

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 15:23:03

a jednak bogus jedzie dalej....

Za 8 zł do Łeby

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 16:16:18

ma byc kolo 12 zl wiec na razie jeszcze nie jest tak zle....

#45 ~niezadowolony klient~

~niezadowolony klient~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 11:39:05

ok zgodze się że jest fajnie bo są dojazdy. ale mam wielkie ALE do kierowców którzy sa zatrudniani w tej firmie... przeważnie starsi panowie zbliżający się do emerytury. większość z nich jest niemiła, wystarczy tylko zadać proste pytanie a ci odpowie tak że aż w pięty pojdzie. chocby sytuacja gdy jedzie bus do lęborka przez sarbsk. czesto ludzie zatrzymują busa i chcą jechać do lęborka, a wtedy kierowca z geba na nich że to przez sarbsk i czy czytac nie potrafia?! ok miejscowi powinni wiedzieć, ale czego sa winni np turyści którzy jadą pierwszy raz i chcą kupic bilet do lęborka? skąd do jasnej ciasnej maja wiedzieć że bus jedzie okrężną drogą? wstydziliby sie kierowcy tak odnosic do ludzi.. druga sprawa, po co w busach wisza regulaminy? chcę zwrócic uwage na jeden z umieszczonych tam punktow: "ZAKAZ PALENIA PAPIEROSOW". to kierowcy są uprzywilejowani i im wszystko wolno?? to miejsce publiczne w którym ZABRANIA sie palenia. a zwróć uwagę kierowcy to wyśle cię do diabła! to wcale nie jest przyjemne przez kilkadziesiat kilometrow wdychac dym papierosowy, bo niektorzy kierowcy potrafia wypalic nawet kilka papierosow przez ten czas. ohyda!!!!!!!!!

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 12:32:30

ok zgodze się że jest fajnie bo są dojazdy. ale mam wielkie ALE do kierowców którzy sa zatrudniani w tej firmie... przeważnie starsi panowie zbliżający się do emerytury. większość z nich jest niemiła, wystarczy tylko zadać proste pytanie a ci odpowie tak że aż w pięty pojdzie. chocby sytuacja gdy jedzie bus do lęborka przez sarbsk. czesto ludzie zatrzymują busa i chcą jechać do lęborka, a wtedy kierowca z geba na nich że to przez sarbsk i czy czytac nie potrafia?! ok miejscowi powinni wiedzieć, ale czego sa winni np turyści którzy jadą pierwszy raz i chcą kupic bilet do lęborka? skąd do jasnej ciasnej maja wiedzieć że bus jedzie okrężną drogą? wstydziliby sie kierowcy tak odnosic do ludzi.. druga sprawa, po co w busach wisza regulaminy? chcę zwrócic uwage na jeden z umieszczonych tam punktow: "ZAKAZ PALENIA PAPIEROSOW". to kierowcy są uprzywilejowani i im wszystko wolno?? to miejsce publiczne w którym ZABRANIA sie palenia. a zwróć uwagę kierowcy to wyśle cię do diabła! to wcale nie jest przyjemne przez kilkadziesiat kilometrow wdychac dym papierosowy, bo niektorzy kierowcy potrafia wypalic nawet kilka papierosow przez ten czas. ohyda!!!!!!!!!

Co się tak denerwujesz. Wiadomo, że większość z tych kierowców to zwykłe chamy, zacofane betony w myśleniu.  Dinozaury przy nich to byłyby inteligentne stworzenia. Ale jak to mówią, jaki pan taki kram.

I wszystko na ten temat.

#47 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 08:30:25

Co się tak denerwujesz. Wiadomo, że większość z tych kierowców to zwykłe chamy, zacofane betony w myśleniu.  Dinozaury przy nich to byłyby inteligentne stworzenia. Ale jak to mówią, jaki pan taki kram.

I wszystko na ten temat.

żeby tego było mało... ostatnio była wojna o dzień wolny cytuję

-ale tylko jeden dzień, czy ja nie mogę mieć jednego dnia wolnego?

-nie dam, jesteś potrzebny @%^#@*

-@#$%^& człowiek tyra 12 godzin bez żadnej umowy i nawet dnia wolnego nie dostanie, to skandal!

-jak ci się nie podoba to @#%^&*$#

szok... to chyba uczucie jakiego wtedy doznałam...

ktoś w ogóle powinien się temu poprzyglądac

nie dość że wykończyli pks tanimi ofertami, to jak tylko to zrobili nałożyli sobie odpowiednią marżę na tej trasie, teraz płacimy 2x tyle co kiedyś za pks...

no i to ich pędzenie na złamanie karku... czy pełen bus jest w stanie wejść w zakręt za nową wsią z pełnym(również stojących ludzi) załadunkiem z prędkością 120km/h

tak, to boguś bus wiozący ziemniaki nie ludzi

#48 ~pan nikt~

~pan nikt~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 07:18:43

ujmę krótko : PORAŻKA

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 21:39:44

wiecie czy i gdzie mozna kupic miesieczny bilet?

#50 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 07:37:38

Myślę że brak kierowców z kat D w Lęborku stąd Ci starzy kierowcy, ze złymi nawykami a kurs na D duzo kosztuje!!! Dajcie tej firmie spokój nie wieszajce na nich psów.ja dojerzdzam od lat i nie jest tak zle.

#51 ~niezadowolony klient~

~niezadowolony klient~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 13:21:52

Myślę że brak kierowców z kat D w Lęborku stąd Ci starzy kierowcy, ze złymi nawykami a kurs na D duzo kosztuje!!! Dajcie tej firmie spokój nie wieszajce na nich psów.ja dojerzdzam od lat i nie jest tak zle.

widocznie masz tam kumpli..,. a jeśli nie, to widocznie nie trafiłeś jeszcze na wrednego kierowcę. nie broń juz ich tak. ja też jeżdżę już kilkanaście lat i dużo widziałem co tam się dzieje.

#52 popspl

popspl

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 październik 2013 - 15:31:38

skąd do jasnej ciasnej maja wiedzieć że bus jedzie okrężną drogą? wstydziliby sie kierowcy tak odnosic do ludzi.. druga sprawa, po co w busach wisza regulaminy? chcę zwrócic uwage na jeden z umieszczonych tam punktow: skup aut lębork "ZAKAZ PALENIA PAPIEROSOW". to kierowcy są uprzywilejowani i im wszystko wolno?? to miejsce publiczne w którym ZABRANIA sie palenia. a zwróć uwagę kierowcy to wyśle cię do diabła! to wcale nie jest przyjemne przez kilkadziesiat kilometrow wdychac dym papierosowy, bo niektorzy kierowcy potrafia wypalic nawet kilka papierosow przez ten czas. ohyda!!!!!!!!!

#53 ~Monini~

~Monini~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 18:08:39

Witam. Czy ktoś wie ile kosztuje bilet do Łeby na pół miesiaca????

#54 ~Niezadowolony pasażer~

~Niezadowolony pasażer~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 14:27:42

Autobusy Boguś bus to patola,w jednym śmierdzi padliną i niewiadomo czym jeszcze na smieciowisku tak nie śmierdzi jak w tym autobusie, wgl wygląda jakby miał trafić na złomowiec a nie do przewozu osób,strach nimi jeździć,niewiadomo czy cos nie spadnie ci na glowe podczas jazdy . Nie polecam tej firmy!!!!

#55 ~Oj mario~

~Oj mario~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 15:03:18

Zgadza się. Jedna wielka patologia. Ostatnio jak jechałem do znajomych do Łeby to ciemnozielone ustrojstwo o nazwie "boguś cośtam" z premedytacją ( chyba starości tego rzęcha bo jak walnie to jego mała strata) na chama wcisnęło mi się przed zwężeniem na dojeździe do Łeby. Widać, że kierowca tego czegoś to chyba albo były UBek, albo coś co przypomina nawalonego prochami, bo zachowanie jakby innych miał w 4 literach.
Dla mnie ten boguś cośtam to patologia.

Po co o tym pisać,idz i to powiedz im ahaha ahaha, jaka patologia ahaha , smiechu warte.To tez sa metody kimunistyczne, wypisywanie na forum zamiast powiedzieć to wprost osobom co są odpowiedzialne za przewozy czy inne rzeczy dla ludzi.

#56 ~Wkoorwiony pasazer~

~Wkoorwiony pasazer~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 13:23:43

Fajnie by było gdyby się zatrzymywali na przystankach bo oczekujący na busa mogą mieć wiele spraw do zalatwienia np. ważną operację, prace , muszą odebrać dzieci, stawic sie w sadzie itp... domyslam sie,ze ci swiatowi kierowcy nie maja takich przyziemnych obowiazkow jak inni ludzie bo cały dzień jeżdżą w kółko z wielkim zaangażowaniem ,dla tego nie rozumieją mimo potężnej inteligencji i doświadczenia zdobytego na trasie Lebork-Łeba ze przystanki sa od tego by się zatrzymać na nich. ,,... nie polecam ...

#57 ~Wkoorwiony pasazer~

~Wkoorwiony pasazer~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 13:24:10

Fajnie by było gdyby się zatrzymywali na przystankach bo oczekujący na busa mogą mieć wiele spraw do zalatwienia np. ważną operację, prace , muszą odebrać dzieci, stawic sie w sadzie itp... domyslam sie,ze ci swiatowi kierowcy nie maja takich przyziemnych obowiazkow jak inni ludzie bo cały dzień jeżdżą w kółko z wielkim zaangażowaniem ,dla tego nie rozumieją mimo potężnej inteligencji i doświadczenia zdobytego na trasie Lebork-Łeba ze przystanki sa od tego by się zatrzymać na nich. ,,... nie polecam ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych