Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BOGUŚ BUS

57 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ZBYSZEK~

~ZBYSZEK~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 11:25:42

MIESZKAM NA WIOSCE I RACJA ŻE ROZKŁADY SĄ NA GŁÓWNEJ MIEJSCOWOŚCI, ALE SAM WIDZIAŁEM JAK LUDZIE ZRYWAJĄ ROZKŁADY, KIEROWCY NIE WYRABIAJA BY JE WIESZAC, TAK JEST Z WIELOMA ROZKŁADAMI. WIELE FIRM NIE MA CENNIKÓW NA ROZKŁADACH I NIE MA Z TEGO POWODU DRAMATU. CIESZCIE SIĘ ŻE DOJEŻDZACIE DO TYCH ZADUPI W KTÓRYCH MIESZKACIE.
POWODZENIA BOGUS.

#22 ~pasażerka~

~pasażerka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 15:24:20

MIESZKAM NA WIOSCE I RACJA ŻE ROZKŁADY SĄ NA GŁÓWNEJ MIEJSCOWOŚCI, ALE SAM WIDZIAŁEM JAK LUDZIE ZRYWAJĄ ROZKŁADY, KIEROWCY NIE WYRABIAJA BY JE WIESZAC, TAK JEST Z WIELOMA ROZKŁADAMI. WIELE FIRM NIE MA CENNIKÓW NA ROZKŁADACH I NIE MA Z TEGO POWODU DRAMATU. CIESZCIE SIĘ ŻE DOJEŻDZACIE DO TYCH ZADUPI W KTÓRYCH MIESZKACIE.
POWODZENIA BOGUS.

Boguś, to że zrywają to twoja wina. Jakbyś umieścił rozkład jazdy w internecie, albo powiesił skrzyneczki a w nich kilka rozkładów jazdy, to by ludzie nie zrywali tych wiszących. A tak "kierowcy nie wyrabiają aby je wieszać" a ty jesteś mało myślący, że tego nie zauwarzasz. Ot myślenie kota.
A poza tym to powiedz swoim kierowcom, aby nie zabierali więcej pasażerów niż jest to zaznaczone w dowodzie rejestracyjnym. Bardzo często są przypadki, że dziecko siedzi matce na nogach bo innym miejsca brakuje.

#23 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2288 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 22:24:33

http://www.przewozy....s/strona_6.html tu macie rozkład jazdy ...........................

Czemu obrażasz innych "oświecony".

#24 ~cd~

~cd~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 14:13:31

To proszę podaj mi odjazdy z Wicka do Lęborka z tego rozkładu ...

#25 komuna

komuna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 14:20:33

a ciężko jest wejśc na stronę internetową Boguś Busa ? Tam są wszystkie rozkłady

http://www.przewozy....s/strona_6.html

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 17:14:12

to zna ktoś w końcu konkretną odpowiedź??

#27 ~cd.~

~cd.~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 10:32:03

komuna - czytaj ze zrozumieniem. Do skutku. Raz za razem.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 12:19:02

To proszę podaj mi odjazdy z Wicka do Lęborka z tego rozkładu ...

Wystarczy do godziny odjazdu z Łeby dodać 15 minut.

#29 ~pasażer~

~pasażer~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 19:01:24

To co piszecie jest chore. Tylko chirurg i p, uleczy firmę Bogusia. Kierowcy biorą za bilet a go nie wydają. Gdzie jest kasa?A P. B. widziałaem na dworcu nie raz bardzo dziwnie się zachowywał, chociaż nie było wiatru

#30 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 22:11:18

Co nie którzy kierowcy u Bogusia nie powinni jeździć za kółkiem sa nie odpowiedzialni ,ale tylko nie którzy poprostu brak kontroli ,a po za tym jest ok bo wszędzie dojadą

#31 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 22:12:13

Co nie którzy kierowcy u Bogusia nie powinni jeździć za kółkiem sa nie odpowiedzialni ,ale tylko nie którzy poprostu brak kontroli ,a po za tym jest ok bo wszędzie dojadą

#32 ~Gości co nie cierpi Boguś~

~Gości co nie cierpi Boguś~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 10:31:45

Boguś buś to jedna wielka zje**** firma

#33 ~logistyk~

~logistyk~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 19:59:41

bedzie nowa firma -już wlaśnie się szykuje -nowe z klimatyzacją busy NIE MARTWCIE SIĘ DOJEDZIECIE NAWET W SWIETO ZMARLYCH DO ŁEBY a te upychacze pasażerów w sardynki razem z corką szefa niech woż peugotem pani Anny

#34 ~romejko ;)~

~romejko ;)~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 13:04:55

ja tam generalnie do tej firmy nic nie mam , pamiętam była już za mojej bytności w Lęborku, tego pana Bogusia, kilka razy przelotnie widziałem, raczej służbowo, zachowywał się normalnie moim zdaniem, jedyne z tego co pamiętam miał szurniętego wręcz je-niętego synalka, czubka, co to kiedyś w sylwestra z 9 lat temu już nagrzał się nachlał jak menda, sadził do wszystkich, wyprosili go z pewnego baru, to jeszcze bardziej mu amba od-ebała, miał gnój szczęście że wstałem od stolika, a ja poniekąd też bo ten deb*** wrzucił przez okno do środka jakiś beton najeżony prętem zbrojeniowym - i przeleciał na wysokości mojej głowy gdzie sekund pięć wcześniej siedziałem , i poleciał na salkę pod stoły bilardowe,do dzisiaj za to wpier-ol nie dostał, a powinien, tyle że spier-olił z miejsca zdarzenia zasraniec łysy jeden, ale mówią oliwa sprawiedliwa, jeszcze przyjdzie czas i kryska na matyska

#35 ~romejko ;)~

~romejko ;)~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 13:05:30

ja tam generalnie do tej firmy nic nie mam , pamiętam była już za mojej bytności w Lęborku, tego pana Bogusia, kilka razy przelotnie widziałem, raczej służbowo, zachowywał się normalnie moim zdaniem, jedyne z tego co pamiętam miał szurniętego wręcz je-niętego synalka, czubka, co to kiedyś w sylwestra z 9 lat temu już nagrzał się nachlał jak menda, sadził do wszystkich, wyprosili go z pewnego baru, to jeszcze bardziej mu amba od-ebała, miał gnój szczęście że wstałem od stolika, a ja poniekąd też bo ten deb*** wrzucił przez okno do środka jakiś beton najeżony prętem zbrojeniowym - i przeleciał na wysokości mojej głowy gdzie sekund pięć wcześniej siedziałem , i poleciał na salkę pod stoły bilardowe,do dzisiaj za to wpier-ol nie dostał, a powinien, tyle że spier-olił z miejsca zdarzenia zasraniec łysy jeden, ale mówią oliwa sprawiedliwa, jeszcze przyjdzie czas i kryska na matyska

#36 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 17:32:08

Dlaczego wszystkich obrażacie, mam na myśli całą rodzinę Bogusia, co oni Wam zrobili, nie macie swoich problemów? Pamiętajcie że złe słowa zawsze do Was wrócą. Dajcie im juz spokój.

Trzymajcie sie

#37 ~romejko ;)~

~romejko ;)~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 23:45:55

Dlaczego wszystkich obrażacie, mam na myśli całą rodzinę Bogusia, co oni Wam zrobili, nie macie swoich problemów? Pamiętajcie że złe słowa zawsze do Was wrócą. Dajcie im juz spokój.

Trzymajcie sie

Nikt nikogo nie obraża, nikt nie ma nic do firmy Pana Bogusia, czy jak mu tam, i ja mu źle nie życzę, ja jedynie piszę co mnie się byłoby przytrafiło, gdybym nie wstał wtedy od stolika, mógłbym nie wstać już wcale, w pewnym sensie dla mnie to naprawdę był wtedy nowy rok, nowe życie, bo przez to,że temu deb!lowi się coś ubzdurało, mógłbym zostać poważnie poturbowany, i miał kur wagon szczęście, że wtedy sp!erdolił..., nawet nie wiem czy pamięta, jak naćpany, czy pijany, lub jedno i drugie, wrzucał betonowymi pociskami przez okno do pubu, którego nazwy nie będę tutaj wspominał przez szacunek do właściciela...,,

#38 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 23:34:38

Pytanie do administracji forum i moderatorów. Dlaczego tytuł wątku, niezgodnie z regulaminem forum gp24 napisany jest dużą czcionką i dlaczego nikt z Was nie zwraca na to uwagi i nie moderuje???!!!

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 03:01:55

Pytanie do administracji forum i moderatorów. Dlaczego tytuł wątku, niezgodnie z regulaminem forum gp24 napisany jest dużą czcionką i dlaczego nikt z Was nie zwraca na to uwagi i nie moderuje???!!!

Normalnie złapałeś ich!
Nawet się nie spodziewali!
Teraz tak trzymaj! Nie popuszczaj!!!

Hehe :lol:

#40 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 12:00:11

Tyle gadania, tyle sensacji a busy wszystkie wróciły i jeżdzą!!! Szukajcie sobie innej sensacji.

Powodzenia Boguś

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych