Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Blog z ciekawostkami i fotografiami o Ustce

blog ustka fotografia fanpage facebook reklama miasta turystyka

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 BożenaFaa

BożenaFaa

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 18:24:04

Witajcie!

Chciałabym Was zaprosić do czytania/oglądania mojego bloga prowadzonego na facebooku, na którym będę publikowała artystyczne fotografie, newsy, wiele ciekawostek o Ustce i tak dalej.

Celem jest promocja regionu wśród wszystkich, młodszych i starszych! Chcę pokazać, jakie jest to piękne miejsce warte uwagi, dla którego chcemy jak najlepiej. To w końcu nasza(mieszkańców) mała ojczyzna.

https://www.facebook.com/iloveustka/

Zależy mi, aby prowadzony był on jak najlepiej, aby ludzie chcieli tu zaglądać, bo przyznam szczerze, że niesamowitą frajdę mi sprawia, kiedy ktoś się interesuje tym co tworzę. Jest to też mój upust arystyczny, bo mam gdzie wrzucać to co nacykam. ;)

Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie z Waszej strony. Nikt nie będzie wiedział lepiej jak go prowadzić, niż właśnie my, mieszkańcy. Bo ważne jest, aby nasza strona miała prawdziwą duszę Ustki, którą my znamy najlepiej! Wszelkiego rodzaju komentarze, zdjęcia, lajki, kontent, a nawet wyświetlenia, są mile widziane. :)

Prowadzę FP wraz z całą rodziną i wszyscy staramy się, żeby to ruszyło. Mój syn Adam zajmuje się promocją i reklamą FP, bo starty są najtrudniejsze, a ja robię zdjęcia i staram się opiekować sekcją komentarzy. Mam nadzieję, że się uda, my oferujemy najwyższej jakości materiały i zaangażowanie, a od Was liczę na zainteresowanie temat. :)

#2 naetiq

naetiq

Bywalec

• PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 18:39:02

Fajne. zalozylas temat pare dni jak smerf uruchomil swoja tube propagandowa. Ale temat duzo przyjemniejszy, milszy dla oka. Lepiej zajmowac sie pozytywami niz wiecznie sluchac o tej polityce... badzmy optymistyczni

Użytkownik naetiq edytował ten post 12 czerwiec 2016 - 18:39:17

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 18:52:37

Witajcie!

Chciałabym Was zaprosić do czytania/oglądania mojego bloga prowadzonego na facebooku, na którym będę publikowała artystyczne fotografie, newsy, wiele ciekawostek o Ustce i tak dalej.

Celem jest promocja regionu wśród wszystkich, młodszych i starszych! Chcę pokazać, jakie jest to piękne miejsce warte uwagi, dla którego chcemy jak najlepiej. To w końcu nasza(mieszkańców) mała ojczyzna.

Zależy mi, aby prowadzony był on jak najlepiej, aby ludzie chcieli tu zaglądać, bo przyznam szczerze, że niesamowitą frajdę mi sprawia, kiedy ktoś się interesuje tym co tworzę. Jest to też mój upust arystyczny, bo mam gdzie wrzucać to co nacykam. ;)

Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie z Waszej strony. Nikt nie będzie wiedział lepiej jak go prowadzić, niż właśnie my, mieszkańcy. Bo ważne jest, aby nasza strona miała prawdziwą duszę Ustki, którą my znamy najlepiej! Wszelkiego rodzaju komentarze, zdjęcia, lajki, kontent, a nawet wyświetlenia, są mile widziane. :)

Prowadzę FP wraz z całą rodziną i wszyscy staramy się, żeby to ruszyło. Mój syn Adam zajmuje się promocją i reklamą FP, bo starty są najtrudniejsze, a ja robię zdjęcia i staram się opiekować sekcją komentarzy. Mam nadzieję, że się uda, my oferujemy najwyższej jakości materiały i zaangażowanie, a od Was liczę na zainteresowanie temat. :)

Zapraszamy do rezerwowania miejsc w naszym pensjonacie,  Ceny umiarkowane 75-100 złod osoby, pełen komfort, do plazy tylko 20 minut (biegiem)

#4 BożenaFaa

BożenaFaa

Bywalec

• PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 19:02:13

Zapraszamy do rezerwowania miejsc w naszym pensjonacie,  Ceny umiarkowane 75-100 złod osoby, pełen komfort, do plazy tylko 20 minut (biegiem)

Um, to chyba nie w tym temacie. :P

#5 piterS

piterS

Bywalec

• PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 19:24:07

Jest! w końcu będzie można poczytać coś przyjemnego o Ustce, w przeciwieństwie do ostatnich wydarzeń! :D

#6 Obywatel

Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3678 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 21:20:05

Fajne. zalozylas temat pare dni jak smerf uruchomil swoja tube propagandowa.

Smerf dobrą robotę robi.

#7 BożenaFaa

BożenaFaa

Bywalec

• PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 21:29:15

Smerf dobrą robotę robi.

Ja nikomu nie chcę robić konurencji, inna branża. :D

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 22:24:27

Dla jednych biegi są komfortowe, dla innych nie. 20 min. bieguskiem to taka odległość, jak z Duninowa do Ustki, z rodzimego miasteczka wójt Anny SJ /stolica gminy/ do Ustki. ;)

#9 BożenaFaa

BożenaFaa

Bywalec

• PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 13:48:42

Dla jednych biegi są komfortowe, dla innych nie. 20 min. bieguskiem to taka odległość, jak z Duninowa do Ustki, z rodzimego miasteczka wójt Anny SJ /stolica gminy/ do Ustki. ;)

20 min biegiem to na skalę ustecką bardzo daleko

#10 BożenaFaa

BożenaFaa

Bywalec

• PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 18:47:34

Pozwolę sobie odświeżyć :)

#11 Asiaczek87

Asiaczek87

Swojak

• PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 20:47:15

Witajcie!

https://www.facebook.com/iloveustka/

Bardzo fajna strona !!

#12 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 18:12:38

Pozwolę sobie odświeżyć :)

Będę taki miły i też dla Ciebie to zrobię :P

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blog, ustka, fotografia, fanpage, facebook, reklama miasta, turystyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych