Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

114 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~alina~

~alina~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2012 - 17:39:20

Z przerażeniem czytałam artykuł i pytam ile jeszcze ludzi uśmiercą lekarza zanim ktoś się ocknie i zacznie im przyglądac ,przecież dziś strach iść do szpitala bo nigdy nie wiadomo czy człowiek z niego wyjdzie, dość indolencji i bezkarności lekarzy.Rodzicom składam wyrazy współczucia.

#102 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 09:54:49

jak wyglądają obecnie postępowania prokuratury?
umorzono już sprawę?
redaktorzy gp24 dajcie znać, bo nie wiem czy zmienić lekarzy czy nie :/

#103 ~kwinto~

~kwinto~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 22:41:43

Wyrwałbym chwasta

#104 ~prawda~

~prawda~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 10:26:44

~aga~ co za głupie pytanie czy zmienić lekarzy. czy ty masz rozum żeby tak tobie się stało to.ciekawe czy byś tak pisała takie głupoty

#105 ~sprawiedliwośc~

~sprawiedliwośc~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 22:23:01

Czy już coś wiadomo w sprawie tego malenstwa już nic gp24 nie pisze ani gazety czemu tak wzlekacie ,co z ta pania co wyrwała wiktorkowi kikut ? Czemu nikt nie pisze otej sprawie
Dla rodziców to tylko wyrazy współczucia :( [*]

#106 ~Mmmmm~

~Mmmmm~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 13:49:10

Moge panu/i powiedzieć ze nic nie wiadomo lekarka pracuje jsk by nic sprawe umozono i gdzie tu sprawiedliwosc lekarz lekarza broni

#107 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 08:00:56

Jakie bzdury jeśli chodzi o położną przychodzaca na patronat do domu to akurat się mylicie.....super wykwalifikowana kobieta przychodziła do moich trójki dzieci starannie wykonywała swój zawód A jeśli chodzi o pępek to trzeba przemywac conajmniej 6 razy na dzień A nie raz w tygodniu....szkoda małego no ale cóż...jestem w 100 procentach pewną że położna dobrze poinformowała młoda mamę o przemywaniu i ile razy na dzień trzeba to robić.....poprostu młoda mama niedopilnowala tego....

#108 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 08:01:38

Jakie bzdury jeśli chodzi o położną przychodzaca na patronat do domu to akurat się mylicie.....super wykwalifikowana kobieta przychodziła do moich trójki dzieci starannie wykonywała swój zawód A jeśli chodzi o pępek to trzeba przemywac conajmniej 6 razy na dzień A nie raz w tygodniu....szkoda małego no ale cóż...jestem w 100 procentach pewną że położna dobrze poinformowała młoda mamę o przemywaniu i ile razy na dzień trzeba to robić.....poprostu młoda mama niedopilnowala tego....

#109 ~Sprawiedliwość powinna być~

~Sprawiedliwość powinna być~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:26:11

Co ty za bzdury kobieto piszesz Sabina db dzieckiem się zajmowała czytaj ze zrozumieniem wytrwali dziecku kikut nie kazali myć ani nic z nim robić dopiero po 9 dniach lekarka że Słupska kazała umyć napewno wiedziała że źle wywala a pewnie pomyślała że nic się nie stanie i nie pisz głupot no bo ta matka ma 2 córki i jakoś żyją po prostu jak by nie wywala to by było wszystko ok to po co robią koło pępka to odrazu po urodzeniu mogli by to wyrywać jak jeżeli można wyrwać zastanowiłas się że jak by Cb to spotkało to ciekawa jestem jak by ktoś ci powiedział że to ty źle się spisałas więc nie pier*** mi tu głupot. Lekarka przyznała się do wyrwania więc po co głupio komentujesz

#110 ~Sprawiedliwość powinna być~

~Sprawiedliwość powinna być~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:26:30

Co ty za bzdury kobieto piszesz Sabina db dzieckiem się zajmowała czytaj ze zrozumieniem wytrwali dziecku kikut nie kazali myć ani nic z nim robić dopiero po 9 dniach lekarka że Słupska kazała umyć napewno wiedziała że źle wywala a pewnie pomyślała że nic się nie stanie i nie pisz głupot no bo ta matka ma 2 córki i jakoś żyją po prostu jak by nie wywala to by było wszystko ok to po co robią koło pępka to odrazu po urodzeniu mogli by to wyrywać jak jeżeli można wyrwać zastanowiłas się że jak by Cb to spotkało to ciekawa jestem jak by ktoś ci powiedział że to ty źle się spisałas więc nie pier*** mi tu głupot. Lekarka przyznała się do wyrwania więc po co głupio komentujesz

#111 ~Mama Wiktora~

~Mama Wiktora~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:36:14

Powiem taka jestem mamą tego Aniołka nic z pepkiem się nie działo kompletnie nic nasz lekarz ślepy więc wysłał dziecko na sprawdzenie a ta co zrobiła wywala kikut jej nie można nazwać lekarzem a lekarz lekarza broni choć się przyznała jestem ciekawa jak by to było dziecko prokuratora lekarza itp... Czy tak szybko by sprawę zamknęli ale przyjdzie taki dzień że ona bd płacić za to swoim życiem co zrobiła mojemu synkowi szpital wykonczyniuwka a i szpital Miastko się w niczym nie spisać jak by szybciej zareagowali o 3nad ranem jestem pewna że mój synek by żył. Ale jak oni patrzą młoda mama może starać się o kolejne tak oni mówią. Synek zmarł walczył a co lekarka z miastka kondolencje ale stara się pani o następne i co myśleli że co zapomnę o synku nigdy brakuje mi go bardzo a polskie prawo to brak słów zabiła syna a pracuje dalej w szpitalu brak słów

#112 ~Mama Wiktora~

~Mama Wiktora~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:42:54

Słuchaj wiem ile i jak czyścić Położna nie miała żadnych minusów na temat pępka więc po co takie pisanie. Niekazdemu dziecku po 2 tygodniach wypada kikut mój synek miał gruby kikut i wisiał na włosku a ta co zrobiła wyrwala jestem ciekawa czy jak byś miała taką sytuację czy byś była taka mądra nie znasz całego zdarzenia to po co komentujesz. Dziecko było zdrowe 3 tyg 5 kg wagi i zadbane u położnej żadnego minusa nieśmiała to tylko winna lekarki co wyrwala i tych co mieli w du*** pomoc

#113 ~Koleżanka~

~Koleżanka~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:46:05

Potraficie pisać głupoty czytajcie że zrozumieniem dziecko zmarło przez pępek bo była w nim dziurką znam tą mamę więc nie powiem złego słowa zadbana dziecko zadbane itp... Więc jeżeli ta krowa by nie wyrwala dziecku kikutka by żył więc te komentarze wdupe wsadzcie

#114 ~Mama Wiktora~

~Mama Wiktora~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:54:34

Jeżeli miałam jechać zważyć dziecko to pojechałam a że nasz lekarz wysłał go do słupska na sprawdzenie pępka to normalne że jadę z dzieckiem. A ty co byś zrobiła jak byś miała skierowanie pewnie to samo ale nie pomyabym że mi dziecko wykoncza bo przez te 9 dni dziecko db się czuło itp.. Położna nawet mówiła że ma ładny pępuszek i szpital Miastku ale tam była mała dziurką przedstawiło sis powietrze itp... I doszło do zakażenia więc proszę nie pisać mi głupot

#115 ~Koleżanka~

~Koleżanka~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:57:47

To że ojciec ma paznokcie po ciężkiej pracy ale matka jest zadbana tylko ona jej mama i teściowa zajmowała dzieckiem. Więc nie pisz glupoto

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych