Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Biznes internetowy

sklep internetowy wyposażenie warsztatu klucz udarowy wulkanizacja mechanika

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 koperta

koperta

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 05 luty 2017 - 19:32:25

Witam, 
W dobie motoryzacji i transportu rośnie zapotrzebowanie na sprzęt do warsztatów samochodowych i wulkanizacji. Chciałbym sprzedawać sprzęt najwyższej jakości w miarę normalnych cenach. Trochę spędziłem czasu w internecie popatrzyłem trochę na inne sklepy typu http://www.opomax.com.pl. Jak myślicie czy warto pchać się w ten biznes? Czy nie jest on nasiąknięty ogromną konkurencją ? 

#2 Loppek765

Loppek765

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 19 maj 2017 - 16:53:23

Dlaczego nie? Masz szansę na sukces, jeśli oprócz reklamy postawisz na budowę pozytywnego wizerunku swojej firmy. Żeby potem nikt ci go nie zepsuł http://www.pulshr.pl...ecie,43358.html od początku musisz sporo w niego inwestować. I nie chodzi tu o finanse, ale własny czas i odpowiednie działania.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2017 - 11:23:29

Najlepiej łączyć obie formy działalności - stacjonarną i w internecie.Ja się nad franczyzą zastanawiam - sprzedażą ubezpieczeń pod marką cuk. Na otwarcie punktu potrzeba 15 tys. , wiadomo że internet też będzie pomocny w dotarciu do klienta.

#4 ~antoni~

~antoni~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 07:06:08

To samo można przy banku zrobić - punkt stacjonarny + sprzedaż w sieci produktów bankowych. Orientuje się ktoś jakie warunki trzeba spełnić, aby otworzyć punkt ((placówkę) banku?

#5 ~opiekunnestbank~

~opiekunnestbank~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 19:03:25

To samo można przy banku zrobić - punkt stacjonarny + sprzedaż w sieci produktów bankowych. Orientuje się ktoś jakie warunki trzeba spełnić, aby otworzyć punkt ((placówkę) banku?

Szanowny Panie Antoni, jeżeli jest Pan zainteresowany otwarciem placówki partnerskiej Nest Banku, to po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/franczyza/ Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#6 odadio

odadio

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 13:28:17

Polecam założyć bloga, pisać artykuły oraz dodać reklamy adsense. Zawsze można coś zarobić. Serdecznie zapraszam na bloga związanego ze sprzedażą. http://internetowo.eu

#7 Beata077

Beata077

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 22:14:10

Przy biznesie internetowym warto wprowadzić również księgowość internetową oferowaną przez firmę taką jak https://wfirma.pl/ Gdyby ktoś był zainteresowany, to mają oni dodatkowy program do faktur, co może okazać się przydatne dla młodych przedsiębiorców. Zawsze warto zachować takie kontakty. Może się zdarzyć, że nasza firma rozwinie się tak, że skorzystanie z usługi profesjonalisty będzie koniecznością.

#8 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 19:10:27

Czy jest jakiś określony zestaw dokumentów jakie należy dostarczyć w celu potwierdzenia predyspozycji i faktycznych możliwości otwarcia i prowadzenia placówki bankowej Nest Banku?

#9 bankieros

bankieros

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 23:44:07

Teraz wszędzie jest zaciekła konkurencja. Musiałbyś wymyślić coś bardzo innowacyjnego, żeby mieć wyłączność na klientów; Moim zdaniem kluczem do sukcesu jest sprawne korzystanie z dobrodziejstw jakie niesie marketing internetowy czyli z pozycjonowania i reklamy w social media.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 16:14:58

Co do otwarcia palcówki bankowej... mnie bardziej interesuje współpraca z Lendero. To broker finansowy, który zajmuje się dystrybucją produktów gotówkowych.

#11 ~opiekunnestbank~

~opiekunnestbank~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 20:36:55

Czy jest jakiś określony zestaw dokumentów jakie należy dostarczyć w celu potwierdzenia predyspozycji i faktycznych możliwości otwarcia i prowadzenia placówki bankowej Nest Banku?

Szanowny Panie Damianie, Nest Bank wymaga dostarczenia standardowych dokumentów dotyczących prowadzonej działalności oraz wypełnienia kilku dokumentów przygotowanych bezpośrednio przez Nest Bank. Lista wymaganych dokumentów znajdzie Pan tutaj: nestbank.pl/franczyza/wymagane-dokumenty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#12 ~pytajnik~

~pytajnik~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 16:39:17

czy jest tu jakis moderator ?

#13 Adam Motyl

Adam Motyl

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 październik 2017 - 14:20:03

Teraz jest dużo sklepów internetowych i myślę, że będzie ciężko z trafieniem i pozycjonowaniem czegoś fajnego :) Powiem szczerze, że jednak warto zastanowić się nad dobrym planem i rozważyć każdą opcje. Najlepiej żeby oszczędzić ryzyko strat i mieć dobry budżet warto starać się o dofinansowanie unijne. Ja wypełniałem tutaj wniosek o dofinansowanie: http://www.signum.or...jnych/poir-232/ Wszystko się udało więc mogę szczerze polecić :)

#14 kinusia

kinusia

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 23:27:16

Na biznesie internetowym też trzeba się troszkę znać to nie jest takie CHOP jak się wydaje. Wiem bo mój brat prowadzi sklep online i ciągle się w tej dziedzinie doszkala. Chociażby nawet ostatnio robił szkolenie w Akademia Biznesu w zakresie właśnie prowadzenia biznesu online także to proste takie wcale nie jest

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 05:42:17

jeżeli nest bank działa tak samo jak jego poprzednik czyli FM Bank to ja dziękuję za współpracę...

#16 araven

araven

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 01:53:03

Jeżeli opracujesz dobrą strategię działania już od początku istnienia firmy, to masz duże szanse na rynku. Postaraj się przede wszystkim zadbać o dobry wizerunek firmy, oraz odpowiednie systemy informacji wizualnej, na które może składać się nie tylko samo logo firmy, ale także projekt strony czy sklepu internetowego. Jakość obsługi także ma ogromny wpływ na sukces w firmie.

#17 Dunka09

Dunka09

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:46:01

własna działalnośc w internecie bardzo się opłaca jeśli ma się o tym jakiekolwiek pojęcie :) Sama sprzedaję torby skórzane i ekologiczne, kupuję od producentów np kopertówki i biznes się kręci :D

#18 Robert98

Robert98

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 26 luty 2019 - 13:38:15

Jeśli poświęcisz na to trochę czasu, zagłębisz się w prowadzenie działalności online ale i w interesujący cię rynek możesz odnieść sukces. To nie taki prosty proces ale wysiłek może się opłacić. Warto spróbować znaleźć choć jedne dwa elementy którymi odróżnisz się od konkurencji, czegoś na pewno jeszcze nie ma. A może wymyślisz coś innego o czym nie pomyślałeś wcześniej.  Nie zniechęcaj się samo się nie zrobi ale potem satysfakcja gwarantowana, tylko proponuje bez pochopnych decyzji. Powodzenia!

#19 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 19:27:37

Jakiś tam potencjał w tej materii obecnie jest. Rząd szasta pieniędzmi na lewo i prawo stąd też i dzieciaci Polacy mają pieniądze to i sobie samochody kupują. Więc ja w tym szansy bym szukał. No, ale żeby wystartować z tego typu biznesem to trzeba nieco na początku zainwestować. Jak masz problemy z kapitałem to zgłoś się do https://www.blueoak.pl/dla-inwestorow. Oni na pewno coś poradzą w tej materii i działaj. Działaj najlepiej w sposób tradycyjny, jak i internetowy, bo tu taj to kompleksowo działać trzeba, aby zwiększyć swoje szanse ;)

#20 Dobron

Dobron

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 13:46:01

Planując własny biznes internetowy np. sklep, trzeba pomyśleć o wdrożeniu skutecznych oraz bezpiecznych metod płatności. Dziś np. ludzie często korzystają z urządzeń mobilnych i z nich dokonują transakcji. Systemy płatności takie jak BLIK - https://www.przelewy...-platnosci/blik pozwalają w prosty oraz bezpieczny sposób zapłacić za zakupy przez telefon. Dzięki temu, że nie trzeba wpisywać swoich poufnych danych do bankowości internetowej za każdym razem, takie transakcje są bezpieczniejsze.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklep internetowy, wyposażenie warsztatu, klucz udarowy, wulkanizacja, mechanika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych