Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biuro rachunkowe

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marek99

Marek99

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 luty 2019 - 11:34:03

Jeżeli potrzebujesz solidnego biura rachunkowego sprawdź ofertę biura rachunkowego Rosco Tax - https://roscotax.pl/ . Rosco Tax oferuje kompleksowe usługi księgowe, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych i rozliczenia roczne zarówno dla firm jak i osób fizycznych.

Współpracuje z tym biurem i jestem zadowolony z usług jakie świadczą. Usługi prowadzą sumiennie, rzetelnie i dokładnie dzięki czemu mam porządek w papierach i nie mam żadnych problemów z Urzędem Skarbowym.

#22 Brunela

Brunela

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 19 luty 2019 - 14:24:38

Wybierając biuro rachunkowe zwykle sprawdzamy koszty w zależności od ilości księgowań w miesiącu, jednak nie myślimy o tym czy uzyskamy doradztwo biznesowe. Na ogół okazuje się, że musimy liczyć sami na siebie. Dlatego warto korzystać ze stale aktualizowanej wiedzy na http://portalfk.pl

#23 Balia

Balia

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 10:24:21

Słuchajcie ja dopiero planuję otworzyć swoją działalność, ale chcę sobie to wszystko jakoś zacząć juz ogarniać i też myślę o tym, żeby księgowość mieć on-line. Myślę o Tax Care, bo widzę, że jest u nich opcja pomocy z formalnościami przy zakładaniu firmy, ktoś z Was z tego korzystał? Nie ukrywam, że dla mnie to byłoby spore ułatwienie. 

#24 ~gertrudd~

~gertrudd~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:55:32

Słuchajcie ja dopiero planuję otworzyć swoją działalność, ale chcę sobie to wszystko jakoś zacząć juz ogarniać i też myślę o tym, żeby księgowość mieć on-line. Myślę o Tax Care, bo widzę, że jest u nich opcja pomocy z formalnościami przy zakładaniu firmy, ktoś z Was z tego korzystał? Nie ukrywam, że dla mnie to byłoby spore ułatwienie. 

Ja korzystałam, przeprowadzą Cię za rękę krok po kroku przez wszystko, jest trochę tego na start i mi taka pomoc bardzo się przydała bo chyba bym odpadła już na starcie. Mają fajne pakiety, kiedyś dawalli na start prawny i IT, nie wiem czy jeszcze jest to promo.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 10:21:09

polecam sprawdzone i dobre biuro rachunkowe prawoipodatki.com

#26 ~Eliza~

~Eliza~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 10:00:55

@Balia, przede wszystkim pomogą Ci w doborze odpowiedniej formy opodatkowania i w wypełnieniu wszystkich papierków. Odpadnie też stanie w kolejkach w urzędach, bo to też załatwią za Ciebie z upoważnieniem. :)

#27 Gerard27

Gerard27

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 maj 2019 - 09:21:56

Teraz biura rachunkowe naprawdę dużo zarabiają. Jest to naprawdę interesująca sprawa.

____

http://www.torun.com...8;id_news=73099

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 09:20:29

ja od roku korzystam z usług biurocyfra.pl i nie mam zastrzeżeń

#29 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 08:37:44

@Balia, przede wszystkim pomogą Ci w doborze odpowiedniej formy opodatkowania i w wypełnieniu wszystkich papierków. Odpadnie też stanie w kolejkach w urzędach, bo to też załatwią za Ciebie z upoważnieniem. :)

A jak rozwiązujesz problem z przesyłaniem dokumentów? Wiem, że większość jest online, ale niektóre wymagają podpisów i co wtedy?

#30 ~Eliza~

~Eliza~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 10:49:36

Dosyłam raz w miesiącu kurierem. :) Kilka razy w roku mam go zresztą za darmo, więc żaden koszt.

#31 Balia

Balia

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 31 maj 2019 - 12:05:30

Dosyłam raz w miesiącu kurierem. :) Kilka razy w roku mam go zresztą za darmo, więc żaden koszt.

Jak za darmo? Zamawiasz po prostu kuriera i nie ponosisz żadnych kosztów? Ma to jakiś związek z księgowością w Tax Care, czy to odrębna sprawa? Pytam, bo usługi kurierskie przy mojej działalności to podstawa:)

#32 ~Eliza~

~Eliza~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 21:56:19

No mam od tax care glob kuriera ze zniżką. Taki pakiet kurierski powiedzmy, 10 przesyłek mam za darmo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych