Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biuro rachunkowe

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marek99

Marek99

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 luty 2019 - 11:34:03

Jeżeli potrzebujesz solidnego biura rachunkowego sprawdź ofertę biura rachunkowego Rosco Tax - ***. Rosco Tax oferuje kompleksowe usługi księgowe, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych i rozliczenia roczne zarówno dla firm jak i osób fizycznych.

Współpracuje z tym biurem i jestem zadowolony z usług jakie świadczą. Usługi prowadzą sumiennie, rzetelnie i dokładnie dzięki czemu mam porządek w papierach i nie mam żadnych problemów z Urzędem Skarbowym.

#22 Brunela

Brunela

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 19 luty 2019 - 14:24:38

Wybierając biuro rachunkowe zwykle sprawdzamy koszty w zależności od ilości księgowań w miesiącu, jednak nie myślimy o tym czy uzyskamy doradztwo biznesowe. Na ogół okazuje się, że musimy liczyć sami na siebie. Dlatego warto korzystać ze stale aktualizowanej wiedzy na ***

#23 Balia

Balia

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 10:24:21

Słuchajcie ja dopiero planuję otworzyć swoją działalność, ale chcę sobie to wszystko jakoś zacząć juz ogarniać i też myślę o tym, żeby księgowość mieć on-line. Myślę o Tax Care, bo widzę, że jest u nich opcja pomocy z formalnościami przy zakładaniu firmy, ktoś z Was z tego korzystał? Nie ukrywam, że dla mnie to byłoby spore ułatwienie. 

#24 ~gertrudd~

~gertrudd~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:55:32

Słuchajcie ja dopiero planuję otworzyć swoją działalność, ale chcę sobie to wszystko jakoś zacząć juz ogarniać i też myślę o tym, żeby księgowość mieć on-line. Myślę o Tax Care, bo widzę, że jest u nich opcja pomocy z formalnościami przy zakładaniu firmy, ktoś z Was z tego korzystał? Nie ukrywam, że dla mnie to byłoby spore ułatwienie. 

Ja korzystałam, przeprowadzą Cię za rękę krok po kroku przez wszystko, jest trochę tego na start i mi taka pomoc bardzo się przydała bo chyba bym odpadła już na starcie. Mają fajne pakiety, kiedyś dawalli na start prawny i IT, nie wiem czy jeszcze jest to promo.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 10:21:09

polecam sprawdzone i dobre biuro rachunkowe prawoipodatki.com

#26 ~Eliza~

~Eliza~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 10:00:55

@Balia, przede wszystkim pomogą Ci w doborze odpowiedniej formy opodatkowania i w wypełnieniu wszystkich papierków. Odpadnie też stanie w kolejkach w urzędach, bo to też załatwią za Ciebie z upoważnieniem. :)

#27 Gerard27

Gerard27

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 maj 2019 - 09:21:56

Teraz biura rachunkowe naprawdę dużo zarabiają. Jest to naprawdę interesująca sprawa.

____

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 09:20:29

ja od roku korzystam z usług biurocyfra.pl i nie mam zastrzeżeń

#29 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 08:37:44

@Balia, przede wszystkim pomogą Ci w doborze odpowiedniej formy opodatkowania i w wypełnieniu wszystkich papierków. Odpadnie też stanie w kolejkach w urzędach, bo to też załatwią za Ciebie z upoważnieniem. :)

A jak rozwiązujesz problem z przesyłaniem dokumentów? Wiem, że większość jest online, ale niektóre wymagają podpisów i co wtedy?

#30 ~Eliza~

~Eliza~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 10:49:36

Dosyłam raz w miesiącu kurierem. :) Kilka razy w roku mam go zresztą za darmo, więc żaden koszt.

#31 Balia

Balia

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 31 maj 2019 - 12:05:30

Dosyłam raz w miesiącu kurierem. :) Kilka razy w roku mam go zresztą za darmo, więc żaden koszt.

Jak za darmo? Zamawiasz po prostu kuriera i nie ponosisz żadnych kosztów? Ma to jakiś związek z księgowością w Tax Care, czy to odrębna sprawa? Pytam, bo usługi kurierskie przy mojej działalności to podstawa:)

#32 ~Eliza~

~Eliza~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 21:56:19

No mam od tax care glob kuriera ze zniżką. Taki pakiet kurierski powiedzmy, 10 przesyłek mam za darmo.

#33 ~angelaa0202~

~angelaa0202~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 16:01:49

A może prowadzicie swoje własne biuro rachunkowe? Jeśli tak, to mam dla Was świetną informację, którą jest oprogramowanie MojeBiuro24. Wiecie, co jest w nim najlepsze? Przede wszystkim to, że bez problemu można dzięki temu oprogramowaniu rozliczać ZUS i Ministerstwo Finansów oraz można zczytywać i przetwarzać dokumentację w chmurze.

#34 ~seksualna marchwiaczka~

~seksualna marchwiaczka~
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 07:41:05

jaki spam i jakie pierdoły.... dobra księgowa stacjonarnie to podstawa, w szczególności w kontaktach z porąbanym US!!!!!!!!!!!! ale spoko bierzcie sobie taxkary czy inne i potem płaczcie - gratuluję!

#35 prr

prr

Bywalec

• PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 15 styczeń 2020 - 10:27:18

Mimo, że współcześnie dostarczenie dokumentów do biura rachunkowego nie stanowi żadnego problemu, zawsze można zrobić to  formie elektronicznej, niemniej jednak jeżeli szukamy kogoś współpracy możemy zwrócić uwagę na jego miejsce Dobrze jeśli biuro znajduje się w naszej miejscowości. Sa sytuacje w ktorych trzeba dostarczyć dokumenty indywidualnie albo wybrać się na porady prawne i dobrze jeśli nie musimy daleko do biura jechać.

Ze swojej strony mogę polecić Polski Instytut Księgowości ***

. Bardzo duże doświadczenie, solidni pracownicy jak również porady prawne oraz finansowe. Biuro posiada ubezpieczenie tak więc w przypadku błedów, Wy za to nie odpowiadacie. 

#36 fuagram

fuagram

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 15:32:58

Spróbuj na fixly poszukać. Teraz jest tam cała nowa kategoria poświęcona biurom rachunkowym, księgowym itd. Wiem bo sam korzystałem niedawno i można łatwo znaleźć kogoś do swojego zlecenia. 

#37 AgataW

AgataW

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 02 marzec 2020 - 13:25:11

Sama prowadzę niewielką firmę. Na początku sama próbowałam prowadzić księgowość dla swojej firmy i to był najgorszy błąd. Poskutkowało to dużym bałaganem w papierach, na szczęscie trafiłam na profesjonalne biuro rachunkowe, gdzie Pani Ania wyprostowała wszystkie kwestie w urzędami :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych