Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biuro rachunkowe

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 09:06:00

Kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe solidnie i rzeczowe http://www.adriabiuro.pl/

#2 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 14:51:25

Kancelaria adwokacka zmieniła siedzibę zapraszam na stronę: kancelaria adwokacka

#3 monna_lissa

monna_lissa

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 15 lipiec 2013 - 08:55:04

biuro rachunkowe, a kancelaria adwokacka to chyba dwie różne profesje :)

#4 warth

warth

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 19:35:02

Teraz tyle jest biur rachunkowych, że naprawdę jest z czego wybierać.

#5 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 14:38:12

Masz racje :-)

Ja proponuję te czyste i zadbane. Na sam widom brudu i niechlujstwa mogłabym podziękować za współpracę. Jak sobie pomyśle, że tak mają też traktować moje dokumenty- to dziękuję.

W niektórych biurach przydałoby się takie http://www.doczyszczamy.pl i to porządne! 

#6 Faren

Faren

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 10:28:15

A korzystacie może z usług księgowości online ? zastanawiam się nad przejściem właśnie na tę formę w celu zaoszczędzenia czasu i w ogóle wygody. Znajomy korzysta i jest bardzo zadowolony - macie może jakiekolwiek doświadczenia z takim biurem rachunkowym?

OC Kraków

#7 maryniaczka

maryniaczka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 08:49:59

Nie musicie korzystać z usług biura rachunkowego. Możecie sami zostać księgowymi !! :)

Proszę przeczytać:www. win4win.pl/programy-dla-ksiegowosci/ksiegowosc-prowadzic-ja-samodzielnie-czy-skorzystac-z-uslug-biura-rachunkowego/wty_dbd

U mnie to się sprawdza :)

#8 Karlow82

Karlow82

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 22:49:16

Korzystamy i to zupełnie serio. Księgowość internetowa jest możliwa i nie trzeba się przy tym specjalnie główkować - http://www.ingksiegowosc.pl/portal - porządna stronka to podstawa. Płynny interfejs, elegancka ilość informacji, aż człowiek bawi się tymi cyferkami i fakturami ;) porządek musi być i tyle!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 14:31:13

reklama

#10 Biuro Rachunkowe Em-Ka

Biuro Rachunkowe Em-Ka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 10:51:15

Księgowość tradycyjna w biurze rachunkowym cieszy się niesłabnącą popularnością. Jednak coraz więcej osób decyduje się na internetową. My polecamy tradycyjną. ;)

#11 sylwia4012

sylwia4012

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 25 kwiecień 2016 - 21:11:40

Księgowość tradycyjna w biurze rachunkowym cieszy się niesłabnącą popularnością. Jednak coraz więcej osób decyduje się na internetową. My polecamy tradycyjną. ;)

Internetowa daje więcej mozliwości, więc warto o tym pomysleć :) Przetestujcie serwis https://mojebiuro24.pl/ - daje sporo korzyści, ułatwia pracę i umozliwia komunikacje z klientami i ich dostep do swoich danych non stop, a to się dzisiaj liczy.

#12 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 20:02:36

Sam mogę polecić Tax Care. Korzystam z ich usług. Od dwóch lat nie miałem żadnych problemów. Mało tego kiedy potrzebowałem zrestrukturyzować firmę i obciąć część kosztów doradzili mi kilka rozwiązań. Dodatkowo znacznie mniej kosztuje mnie ich obsługa niż zatrudnienie księgowej na etacie.

#13 ~Ciekawska Tola~

~Ciekawska Tola~
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 21:42:34

To znaczy, ile dokładnie się płaci? Jaka to wychodzi oszczędność w kosztach, że tak chwalisz?

#14 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 14 maj 2016 - 21:02:38

Samo płacenie za obsługę firmy Tax Care jest dużo tańsze niż opłacenie księgowej jej pensji i składek. Drugą korzyścią jest to, że udzielają porad prawnych, a nie tylko księgowych więc i te koszty odpadają. Potrzebujesz jeszcze jakichś informacji? Ile dokładnie to już indywidualna kwestia, mają różne abonamenty. Najlepiej się skontaktować z nimi i udzielą ci dokładnych informacji.  

#15 ~Homer~

~Homer~
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 18:01:21

Sebastian, a powiedz mi proszę jak to jest z tą płatnością za księgowość w TaxCare? Czytałem w różnych miejscach o nich i ludzie piszą, że jest to na zasadzie abonamentu, tak? Taki abonament jest wysoki? Pytam ponieważ sam zastanawiam się nad biurem, które pomoże mi w księgowości bo sam już sobie z tym nie radzę.

#16 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 13:56:52

Abonamenty zależą od ilości faktur, ilości zatrudnianych pracowników i zakresu usług jaki wybierasz. Od tego zależy wycena, a przy jednoosobowej firmie zaczynają się od niskich kwot. Ja płacę 150 zł.

#17 ~Homer~

~Homer~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 17:28:29

To rzeczywiście tanio ci wychodzi. Jaki jest wykonywany przez nich zakres usług?

#18 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 20:22:17

Tutaj otrzymujesz indywidualnego księgowego, on doradzi ci w kwestiach podatków, rozliczeń i rachunkowości. W ramach usług jest system internetowy, za jego pomocą kontrolujesz rozliczenia. Jest także optymalizacja podatkowa, oznacza to, że TaxCare pomaga Ci tak zarządzać wydatkami, by znaleźć oszczędności. Do tego masz jeszcze usługi dodatkowe takie jak na przykład porady prawne czy projektowanie pism urzedowych, a nawet sądowych. Moim zdaniem bardzo kompleksowa oferta.

#19 literatur

literatur

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 13:40:38

Teraz to biura rachunkowe zajmują się naprawde całą obsługą firmy od początku prawie. Nawet rejestracja spółek lublin jest możliwa właśnie przez biuro

#20 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 12:09:19

Ciekawa sprawa z tym biurem rachunkowym. A nie lepiej w dzisiejszych czasach korzystać z wirtualnego biura ? Osobiście mogę wam polecić, wynajem biur we Wrocławiu na rewelacyjnych warunkach ponieważ oferują biuro serwisowane, co oznacza że Full Service Office zapewnia regularne sprzątanie biur, stały dostęp do napoi oraz organizuje catering na życzenie klienta !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych