Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Biuro prop tradingowe - jak dostać pracę?

prop trading trading

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pomarańczowa

Pomarańczowa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 17:07:56

Biuro prop tradingowe - jak w takim biurze można  dostać pracę?

Czy trzeba mieć jakąś profesjonalną wiedzę tradingową?

Ewentualnie ktoś pracuje w takim biurze i mogłabym z nim porozmawiac i dopytać co i jak?

#2 ~Sikorek~

~Sikorek~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 10:58:45

w sumie przechodzisz normalny proces rekrutacji, taki jak biuro robi, albo tradycyjny n amiejscu, wiedza + handel , albo zdalny - testy oceny ryzyka, rozmowy online itd, i na tej podstawie dostajesz robotę w takim biurze albo nie. Ewentualnie możesz sprawdzić na stronach bardziej forexowych, to na pewno lepiej Ci podpowiedzą

#3 Polalesna

Polalesna

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 01 styczeń 2020 - 12:27:37

Widzę tutaj mają opisane mniej wiecej jak wygląda proces takiej rekrutacji i w biurze stacjonarnym, i w takiej firmie gdzie nie mają opcji współpracy na miejscu, tylko zdalnie. W sumie ciekawy patent na zarabianie na walutach poprzez taki prop trading. Przyjrzę się

#4 yanosik

yanosik

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 20:31:36

Widzę tutaj mają opisane mniej wiecej jak wygląda proces takiej rekrutacji i w biurze stacjonarnym, i w takiej firmie gdzie nie mają opcji współpracy na miejscu, tylko zdalnie. W sumie ciekawy patent na zarabianie na walutach poprzez taki prop trading. Przyjrzę się

siemka :) robiłaś większe rozeznanie w temacie? Bo szczerze mówiąc zainteresował mnie ten Proptrading. 
Nie słyszałem dotychczas o czymś takim.

#5 ~Zalewski~

~Zalewski~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 14:46:10

Dzwonić do takiego biura i pytać. Nic prostszego i dużo szybsze niż pisanie tutaj

#6 Pomarańczowa

Pomarańczowa

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 08 marzec 2020 - 10:42:44

zgadza się, najlepiej wypytać firmę o szczegóły. Z tego co wiem to większe biura jak OSTC zatudniają traderów tylko na miejscu i nie ma opcji współpracy zdalnej, wiec dla mnie odpada, przy dzieciach to się nie da taki kawał dojeżdżać, ale przejrzę sobie to prop trading coś tam, bo jeśli jest opcja zdalnej współpracy połączonej z autoamtem, to może to trafi w moje potrzeby. dzięki

#7 ~kielki~

~kielki~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 08:39:43

jo, jest taka opcja, to w ogóle wszystko jest na automacie wiec nic nie trzeba robić a można zarobić. W sensie w Properly proptradingu

#8 Kozakowicz

Kozakowicz

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano dziś, 09:47

dla mnie to wszystko jest skomplikowana i na pewno czegos nie rozumiem, bo w każdej normalnej pracy musisz coś zrobić, zeby zarabiać..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych