Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biuro Podróży Podróżnik

62 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~www.nieżal.pl~

~www.nieżal.pl~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2008 - 22:40:20

Szanowni Państwo ! My również czytaliśmy pozytywne i negatywne informacje o biurze w internecie. Byliśmy z Podróżnikiem od 21 do 25 maja 2008 na wycieczce zakładowej Kotlina Kłodzka - Praga . Cóż mogę napisać ... BYLO WSPANIALE !! Pełen profesjonalizm, wspaniała opieka pilota a zarazem właściciela Pana Tomka , wszystko dograne na 100 % . Jeździmy od ponad 5-6 lat i była to nasza najwspanialsza wycieczka !!! Jeśli ktoś chciałby uzyskać informacje z pierwszej ręki od osób organizujących wyjazd z naszej szkoły to najlepiej polecam telefon do naszego Zespołu Szkół w Boninie ! A ja osobiście, mimo że od kilku lat jestem emerytką ,przeżyłam drugą młodość wędrując szlakami Gór Stołowych , poznając Kopalnie Złota czy podziemne miasto w Górach Sowich ! Nawet nie wiedziałem ze mamy tyle pięknych miejsc na terenie Kotliny Kłodzkiej.

pewnie już przestaniecie jeździć:P

#42 ~Miastkowianin~

~Miastkowianin~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2008 - 11:49:55

Niech w takim razie zajmie się jednym, a nie ciągnie kilka srok za ogon. Nie oszukuje piłkarzy to super i niech się w takim razie zajmie piłką nożną. A to, że robi coś społecznie, jego sprawa, nie ma innych obowiązków niech się bawi piłką, a nie oszukuje ludzi.

#43 ~asiek~

~asiek~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2008 - 17:59:36

Witam

Czy ktoś z Państwa korzystał z usług tego biura. Kupiłam kolonie przez pośrednika, który zapewniał, że wszystko jest ok.
Ponieważ strona internetowa jest nieuaktualniana, na maia nie odpisali postanowiłam poszukać informacji w internecie. No i to co znalazłam nie zachwyciło mnie. Może ktoś z Państwa ma jakieś doświadczenia??

#44 ~malgosia~

~malgosia~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 09:49:18

Witam

Czy ktoś z Państwa korzystał z usług tego biura. Kupiłam kolonie przez pośrednika, który zapewniał, że wszystko jest ok.
Ponieważ strona internetowa jest nieuaktualniana, na maia nie odpisali postanowiłam poszukać informacji w internecie. No i to co znalazłam nie zachwyciło mnie. Może ktoś z Państwa ma jakieś doświadczenia??

Ja byłam z tym biurem podróży w Grecji.Żal! Jechaliśmy w jedną stronę 52 godziny (naprawde) bo kierowca ciągle błądził.W hotelu były bardzo niskie standardy.Moja pani opiekunka musiała ciągle pisać w dzienniku co robimy każdej godziny.Odradzam Pani tego biura!!!!!!!!!!

#45 ~ktośszczery~

~ktośszczery~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 09:53:15

Witam, miałam wątpliwą przyjemność korzystania z usług tego biura, tragiczna organizacja, co innego w ofercie, a co innego okazało sie na miejscu. Zero kontaktu z kierownictwem biura w trakcie trwania wycieczki, zmienianie programu pomimo protestów uczestników. Pilot niezorientowany, zupełna porażka.
Nigdy więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Racja - też to przeżyłam.

#46 ~~Agnieszka~~

~~Agnieszka~~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 16:41:44

http://biznes.onet.p...GZvcnVtMDAxLmpz

Biuro jest w KRS to pierwsze - BP Kopernik też się tam znajduje.

Sama nie sprawdziłam tej informacji, a żałuje, bo miałam do czynienia z jego ofertą w trakcie wypoczynku zimowego, jeśli chodzi o organizacje nie mogę powiedzieć nic złego, bo po prostu jej nie było!
Impreza nie doszła do skutku.
Od stycznia minął już bardzo długi okres czasu do tej pory nie mamy zwrotu gotówki - zapłaciliśmy pełną kwotę!
Sprawa znajduje się w sądzie, zobaczymy co z tego będzie ...

Nie polecam !
Właściciel to kłamca i złodziej!
Jeśli ktoś chce uzyskać więcej informacji bądź potwierdzić to co napisałam(np. ksero wpłaty)proszę pisać z przyjemnością rozwieję wątpliwości.
Pozdrawiam
agnieszka1133@op.pl

#47 ~~Agnieszka~~

~~Agnieszka~~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 16:53:46

KRD
mój błąd link powyżej

Nie polecam !
Właściciel to kłamca i złodziej!
Jeśli ktoś chce uzyskać więcej informacji bądź potwierdzić to co napisałam(np. ksero wpłaty)proszę pisać z przyjemnością rozwieję wątpliwości.
Pozdrawiam
agnieszka1133@op.pl

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 13:57:42

Biuro juz dawno nie istnieje więc kogo to obchodzi ??? padło tak jak padają kolejne wiec wypoczynek zawsze lepiej organizowc sobie samemu

#49 ~Makel~

~Makel~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2009 - 12:11:38

Nie wszyscy padną. Ja od dwóch lat rezerwuję na http://www.odlotowewakacje.com i jest w porządku.

#50 ~Bartłomiej Małysz~

~Bartłomiej Małysz~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 18:59:27

Witam serdecznie,

uprzejmie proszę o kontakt każdą osobę oszukaną przez Pana Webera, w toku jest postępowanie prokuratorskie w związku z oszustwem na kwotę 5.500 zł, jakiego dopuścił się Pan Weber w związku z oferowaną imprezą. Pech chciał, że natrafiło na prawnika:).
Mój adres e-mail: b.malysz@kancelaria-grys.pl, nr telefonu: 501-518-348.

Pozdrawiam

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2009 - 12:11:37

TAK SIĘ SKŁADA ŻE WŁAŚCICIEL BT PODRÓŻNIK TO JEDNOCZEŚNIE RADNY RADY MIEJSKIEJ. "JAKI PAN TAKI KRAM"

na forum piszemy małymi literami

Od 4 lat korzystam z usług tego biura jako nauczyciel (2 razy organizowali mi wycieczki szkolne) oraz rodzic. 2 moich dzieci była z nimi w Grecji, Zakopanem ,Karpaczu a w roku ubiegłym w Cieniawie . I za każdym razem moje dzieci wracały zadowolone i szczęśliwe !!! W tym roku wysyłam je po raz 5 - tym razem na Mazury

Te dwa wpisy mówią same za siebie. Włascieciel radnym już nie jest. A jego wycieczki jednak odbywały i konczyły się szczęsliwie.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2009 - 23:14:20

Jakiś dwóch czy trzech frajerów niszczy prace Webera i społki . A ja wierze że chłop do radę i sobie poradzi , nie jednego już dopadały kłopoty finansowe. Uszy do góry Podróznicy

Zamiast niszczyć sie nawazajem trzeba sie wspierać bo to daje lepsze efekty.
pozdro

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2009 - 23:29:04

zawsze cos sie wydarzy

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2009 - 09:06:05

to dobra firma

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2009 - 12:44:38

Jakoś wszystkie miasteckie firmy nie mają szczęścia dłużej pobyc na rynku .. a kłopoty finansowe powodują że ich właściciele lub dyrektorzy wpadaja w poważne tarapaty.. tak było z Podróznikiem, tak było z miasteckim PBT, fabrykami mebli itd... To odstrasza innych chętnych do zakładania bizbesu w anszym mieście

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 12:42:24

tak oczywiscie

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 21:44:38

ten to ma dopiero reklame

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2009 - 21:40:00

no i co?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2009 - 23:46:13

każdy jest ciekawy jak sprawa się skończy.ja mam nadzieję ,że ktoś zada sobie trochę trudu i naśle na to ,,śmieszne biuro"(tomasza w.)jakąś kontrole i skończy się robienie ludzi w konia. są ludzie , którzy nie dostali od p. webera zapłaty za pracę na kolonii 3 lata temu w grecji. jak to się może dziać , że facet wodzi ludzi za nos tak długo? temu , który znajdzie dojście i załatwi kontrole - osobiście zafunduję szampana. ludzie nie dajcie się robić w balona. to zależy tylko od was. pomyślcie o swoich dzieciach wysyłanych na kolonie , o tym , że facet naraża ich życie i zdrowie. to co , że radny, i ministra można odwołać. współczuję tylko ludziom z miastka, że wybrali takiego szuję. no ale teraz muszą cierpieć.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 17:08:45

zobacz sobie tutaj:

http://biuro-podrozy.blogspot.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych