Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biuro Podróży Podróżnik

62 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 20:24:58

Oczywiście, ze zdam relację po powrocie. :rolleyes:

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2008 - 07:01:55

Racja

#23 ~eee31~

~eee31~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2008 - 19:08:27

No to już po koloniach :) . W zasadzie obawy okazały się bezpodstawne. Faktem jest, że była wpadka z dwiema wycieczkami fakultatywnymi, ale reszta bez zarzutu. To co wpływa niekorzystnie na obraz firmy, to niestety praca biura. Osoby owszem są uprzejme, ale faktem jest, że dodzwonienie się do nich graniczy z cudem. Strona internetowa też nie grzeszy profesjonalizmem. Brak konkretnych informacji o czasie przejazdu, o postojach itp. Nawet o tym, że w drodze powrotnej dzieci miały nocleg, co tylko świadczy dobrze o firmie,ale dowiedzieliśmy się o tym jak już wracali.
Co do pobytu, to dziecko wróciło bardzo zadowolone. O kierowniku p. Arku mówi w samych superlatywach (a rzadko się zdarza, żeby kogoś tak polubiła) i już zapowiedziała, że za rok też chce jechać.

Myślę, że jak dopracują kilka szczegółów będzie naprawdę super. Ogólna ocena na 4+ :)

#24 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2008 - 10:42:20

Wczoraj moja córka pojechała na obóz do Nowej Rudy organizowany przez te właśnie biuro podrózy
I od samego początku zaczęły się schody.
Dzieci wyjechały ze Szczecina o godz.13.50 pociągiem do Gdyni,tam mieli przesiadkę na pociąg do Kłodzka,potem autokar do Nowej Rudy.Na miejsu powinni być o 6.30Połączenie beznadziejne.Dzieci jadą ponad 15 godz.po to żeby z Koszalina i Słupska zabrać reszte dzieci.
Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to ,że mamy godz.11.35 a dzieci są jeszcze w podrózy. W Gdyni wsiadły nie do tych wagonów i we Wrocławiu zostali doczepieni do pociągu jadącego w przeciwnym kierunku.Nikt ich o tym nie poinformował.
Nie mogę powiedzieć,że to wina opiekunek,tylko biura podrózy.Nie było rezerwacji przedziałów dla dzieci i z tego taka wpadka.Dzieci wykończone drogą,rodzice w domach zdenerwowani.
Zobacze jaki będzie dalszy przebieg obozu,ale już na początku współpracy z tym biurem-nie polecam.

#25 ~~matka~~

~~matka~~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2008 - 21:12:12

25 lipca wysyłam syna na obóz i po przeczytaniu opinii na forum mam mieszane uczucia. Zaczynam żałować decyzji. Oby wszystko było w porządku.

#26 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2008 - 07:49:22

25 lipca wysyłam syna na obóz i po przeczytaniu opinii na forum mam mieszane uczucia. Zaczynam żałować decyzji. Oby wszystko było w porządku.

Witam ponownie.
Z tego co zauważyłam do tej pory,największym problemem tego biura jest organizacja podróży.
Pisałam do nich ,żeby wyjaśnili mi dlaczego stało się tak,że dzieci prawie 22 godz.jechały ze Szczecina do Nowej Rudy?
Odpowiedzieli,żeby sie nie martwić bo to nie pierwsza kolonia która zabłądziła na trasie.Nie było wiadomo do końca u kogo i jak była robiona rezerwacja.NO i jak to zwykle bywa nie ma winnych.
Głupie wytłumaczenie.
Najważniejsze jest to ,że córka jest zadowolona z pobytu.Co prawda warunki w pokojach nędzawe,ale to już wina ośrodka.
Rekompensatą za nieudaną podróż jest basen z którego korzystają 4 godz.dziennie.
Mam tylko nadzieje,że powrotna droga będzie krótsza w kilometrach i czasie.
Pozdrawiam.

#27 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2008 - 23:06:10

Ja wraz z dziećmi byłam uczestnikiem feralnego wyjazdu do Włoch-Rimini (IV turnus wyjazd 21 lipca) W Łodzi oczekując na autokar otrzymaliśmy od konwojenta informację, że wyjazd został odwołany. Na opis barwnego powrotu PKP z kilkoma przesiadkami szkoda czasu. Zawód - bardzo duży. Zadałam sobie trud i dotarłam telefonicznie do właściciela firmy "Lazur" z Kutna, który był rzeczywistym organizatorem wyjazdu. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Biuro turystyczne "Podróżnik" z Miastka nie przelało na czas naszych wpłaconych terminowo pieniędzy za wyjazd. Firmie Lazur została wprawdzie wpłacona kaucja za ostatni V turnus, ale nie mogła być użyta do płatności za nasz wyjazd. Czarę goryczy przelała informacja, że autokar z innymi uczestnikami zgodnie z planem czekał na nas pod dworcem w Łodzi i także właściciel firmy "Lazur" osobiście i nie uzyskał potwierdzenia wpłaty. Od konwojenta nie mieliśmy nawet informacji o czekającym autokarze. Właściciel firmy "Lazur" stwierdził w rozmowie telefonicznej, że wczasowiczów mógłby zabrać, za potwierdzeniem ewentualnego osobistego dochodzenia roszczeń z BT "Podróżnik". Aktualnie jestem na etapie oczekiwania na zwrot pieniędzy wpłaconych na wycieczkę. Nie interesują mnie mętne tłumaczenia jej właściciela o braku cierpliwości firmy "Lazur". Na razie mimo zapewnień "Podróżnika" o zwrocie pieniędzy nie znalazły się na moim koncie. Dla mnie jest to firma niewiarygodna i stanowczo wszystkim ODRADZAM korzystanie z jej usług. Beata

#28 ~alibaba~

~alibaba~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2008 - 11:09:36

Szkoda, biuro zapowiadalo sie bardzo fajnie. Niestety cHAOS organizacyjny, radosna tworczosc przy planowaniu dojazdow, calkowity brak odpowiedzialnosci i problemy finansowe spowoduja lub juz spowodowaly nieuchrokky koniec biura turystycznego Podroznik w Miastku :( A szkoda ...

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2008 - 15:09:24

Jakiś dwóch czy trzech frajerów niszczy prace Webera i społki . A ja wierze że chłop do radę i sobie poradzi , nie jednego już dopadały kłopoty finansowe. Uszy do góry Podróznicy

#30 ~~ekspert~~

~~ekspert~~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2008 - 22:11:26

Kolego drogi nie 2óch czy 3ech frajerów OSZUKAŁ, jak to jest pokazane na logu firmy odejdzie tak z kijem i zostawi długi i kłopoty...mam nadzieje, że za te wszystkie oszustwa odpowie...tu nie chodzi o kłopoty finansowe, czemu radny dalej w to brnie nie odpóści sobie i zacznie spłacać to wszystko, a może już za późno?

szkoda gadać o Podróżniku dla mnie jak w kinie pokaże się napis THE END

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2008 - 09:14:43

Witam!ja już nie rozumie was ludzie!jezdze od pare ładnych lat z tym biurem nie mam żadnych zastrzeżen,wysyłam również swoje dzieci na obozy.Jestem z nich jak najbardziej zadowolona...wiadomo wpadki się zdrzaja!ale przestańcie ludziska...jesli ktoś z nas nie zapłaci na czas pieniędzy czy zaliczki z tym biurem nie ma problemu na dogadanie sie w takich sprawach....czemu o tym rodzice nie opiszecie????ja jak najbardziej polecam to biuro!pozdrowienia dla PODRÓŻNIKA-nie dajcie się...!!!!!!!!!!!

#32 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2008 - 10:57:51

Witam!ja już nie rozumie was ludzie!jezdze od pare ładnych lat z tym biurem nie mam żadnych zastrzeżen,wysyłam również swoje dzieci na obozy.Jestem z nich jak najbardziej zadowolona...wiadomo wpadki się zdrzaja!ale przestańcie ludziska...jesli ktoś z nas nie zapłaci na czas pieniędzy czy zaliczki z tym biurem nie ma problemu na dogadanie sie w takich sprawach....czemu o tym rodzice nie opiszecie????ja jak najbardziej polecam to biuro!pozdrowienia dla PODRÓŻNIKA-nie dajcie się...!!!!!!!!!!!

To,moze komus zdarzylo sie pojechac z tego biura wtedy gdy pan Weber dzialal w harcerstwie,owszem wtedy te wyjazdy wygladaly inaczej,poniewaz za finanse i turystyke odpowiadalo ZHP,a w chwili obecnej pan Weber funduje takie wakacje mlodziezy - jak mi do Rimini,ze naprawde powinno sie go rozliczyc za te wszystki przekrety,nie pierwszy raz tak postepuje czlowiek, ktory dzialal w harcerstwie zamknac to biuro niech ludzie pewnie wyjezdzaja z innych.

#33 ~zawodnik~

~zawodnik~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2008 - 19:10:30

Przykro czytać takie brednie jak oskarzenia o oszustwach czy przekrętach. Czy wy znacie tego gościa ?? jak ktoś kto spolecznie 4 lata pracuje na wsi za darmo i całkowicie społecznie , prowadzi 4 zespoły piłkarskie , ładuje własna kase w klub, który z dna A klasy stał się jedna z mocniejszych ekip okręgówki może tak postępować ?? Każdy może mieć chwilowe problemy , wpadki . nie wyszedł jakis wyjazd - ok jest problem i trzeba go rozwiązać. Ale niszczenie człowieka to głupota . Przecież z Podróznikiem na wakacje wyjechało strasznie dużo osób , chyba i dużych i małych , cos nie wyszło, czytam i to fakt. Ale jak czytam pisanine "pana redaktora" i to 3 dni pod rząd to zastanawiam się czy Pan Weber zabił kogoś ??? czy może zrobił jeszcze cos gorszego ???? Prawda JEST TAKA ŻE GDYBY NIE BYŁ RADNYM i Iskra nie była lepsza od Startu to "pan redaktor" wspólnie z "kolegą na górze" nawet by się nie zainteresowali poszkodowanymi z tego wyjazdu !!! A tak maja szansę pozbyc się goscia która chodzi wsłasnymi ścieżkami i w 1,5 roku sprawił że to Dretyń jest górą. Czytam że ma zrezygnować z radnego . Ale to nie Pan Zabrocki go wybierał i nie Pan Gurba. Pan Zabrocki miał nawet mniej głośów od naszego radnego . To ja głosowałem jako jeden z wielu zawodników i kibiców na Pana Webera i życzę sobie aby nie rezygnował. zaufaliśmy mu i mimo jego klopotów osobistych ufamy dalej. Może jestem mało obiektywny jako zawodnik Iskry ale mam to gdzies. Tylko Iskra Dretyń !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#34 ~anas~

~anas~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2008 - 21:09:55

czy ktos wysylal dzieci na oboz do grecji ,miejscowosc leptokaria. prosze o wiadomosc poniewaz zastanawiam sie nad tym obozem.chodzi o organizacje,warunki itp.

#35 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2008 - 08:21:43

Przykro czytać takie brednie jak oskarzenia o oszustwach czy przekrętach. Czy wy znacie tego gościa ?? jak ktoś kto spolecznie 4 lata pracuje na wsi za darmo i całkowicie społecznie , prowadzi 4 zespoły piłkarskie , ładuje własna kase w klub, który z dna A klasy stał się jedna z mocniejszych ekip okręgówki może tak postępować ?? Każdy może mieć chwilowe problemy , wpadki . nie wyszedł jakis wyjazd - ok jest problem i trzeba go rozwiązać. Ale niszczenie człowieka to głupota . Przecież z Podróznikiem na wakacje wyjechało strasznie dużo osób , chyba i dużych i małych , cos nie wyszło, czytam i to fakt. Ale jak czytam pisanine "pana redaktora" i to 3 dni pod rząd to zastanawiam się czy Pan Weber zabił kogoś ??? czy może zrobił jeszcze cos gorszego ???? Prawda JEST TAKA ŻE GDYBY NIE BYŁ RADNYM i Iskra nie była lepsza od Startu to "pan redaktor" wspólnie z "kolegą na górze" nawet by się nie zainteresowali poszkodowanymi z tego wyjazdu !!! A tak maja szansę pozbyc się goscia która chodzi wsłasnymi ścieżkami i w 1,5 roku sprawił że to Dretyń jest górą. Czytam że ma zrezygnować z radnego . Ale to nie Pan Zabrocki go wybierał i nie Pan Gurba. Pan Zabrocki miał nawet mniej głośów od naszego radnego . To ja głosowałem jako jeden z wielu zawodników i kibiców na Pana Webera i życzę sobie aby nie rezygnował. zaufaliśmy mu i mimo jego klopotów osobistych ufamy dalej. Może jestem mało obiektywny jako zawodnik Iskry ale mam to gdzies. Tylko Iskra Dretyń !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko sie zgadza,ale nie mieszaj spraw sportowych do biznesu spolecznie tego biura nieprowadzi powinien na tym zarabiac,a nie dokladac przez taka sytuacje ktora sie rozpetala w sprawie wyjazdow tym roku,dobrego zdania o biurze i wlascicielu nikt nie powie,tym samym ludzie stracili zaufanie,a biuro klijentow na przyszle lata no wlasnie nie pojechalem do Rimini...............

#36 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2008 - 08:42:37

skończmy już z tekstami o chwilowych problemach. Przecież Podróżnik od początku działa na "wariackich" papierach. Nie rozumiem co ma społeczne prowadzenie Iskry do pracy biura. To dwie różne sprawy - ludzie są nabijani w butelkę kolejny sezon zresztą podobnie było pod koniec funkcjonowania Webera w ZHP było tak samo. Ciekawe ile jeszcze...

#37 ~kreal~

~kreal~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2008 - 20:36:04

wedle mnie to niech sobie ów pan Weber prowadzi 8 klubów i jeszcze koło gospodyń wiejskich, ALE ZA SWOJE, A NIE ZA MOJE- ja ciągle czekam na moje 3200.00pln jak dostane to publicznie ogłoszę że ów pan ma honor z poważaniem Aleksander Kreideweiss

#38 ~~ekspert~~

~~ekspert~~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2008 - 02:43:52

Powiem tak,
proszę zobaczyć obecne oferty podróżnika? zerowe
ciekawe jak grecja od 14????czy wypali czy już się okazała lipa....
jak wyglądają artykuły od 1sierpnia w gp. i co się stało z ostatnimi koloniami?

moim zdaniem bt podróżnik przestało istnieć....;/

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2008 - 16:33:12

gg mają aktywne ;). No a tak wogóle to jestem ciekawa jak ta sprawa się skonczy.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2008 - 10:04:23

każdy jest ciekawy jak sprawa się skończy.ja mam nadzieję ,że ktoś zada sobie trochę trudu i naśle na to ,,śmieszne biuro"(tomasza w.)jakąś kontrole i skończy się robienie ludzi w konia. są ludzie , którzy nie dostali od p. webera zapłaty za pracę na kolonii 3 lata temu w grecji. jak to się może dziać , że facet wodzi ludzi za nos tak długo? temu , który znajdzie dojście i załatwi kontrole - osobiście zafunduję szampana. ludzie nie dajcie się robić w balona. to zależy tylko od was. pomyślcie o swoich dzieciach wysyłanych na kolonie , o tym , że facet naraża ich życie i zdrowie. to co , że radny, i ministra można odwołać. współczuję tylko ludziom z miastka, że wybrali takiego szuję. no ale teraz muszą cierpieć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych