Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biuro Podróży Podróżnik

62 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~eee31~

~eee31~
  • Goście

Napisano 24 maj 2008 - 19:11:59

Witam

Czy ktoś z Państwa korzystał z usług tego biura. Kupiłam kolonie przez pośrednika, który zapewniał, że wszystko jest ok.
Ponieważ strona internetowa jest nieuaktualniana, na maia nie odpisali postanowiłam poszukać informacji w internecie. No i to co znalazłam nie zachwyciło mnie. Może ktoś z Państwa ma jakieś doświadczenia??

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2008 - 20:45:30

Witam, miałam wątpliwą przyjemność korzystania z usług tego biura, tragiczna organizacja, co innego w ofercie, a co innego okazało sie na miejscu. Zero kontaktu z kierownictwem biura w trakcie trwania wycieczki, zmienianie programu pomimo protestów uczestników. Pilot niezorientowany, zupełna porażka.
Nigdy więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!

#3 ~eee31~

~eee31~
  • Goście

Napisano 25 maj 2008 - 22:44:54

Czy mogę się dwiedzieć kiedy była ta wycieczka? W obecnej chwili najbardziej interesuje mnie to czy ona w ogóle się odbędzie. Tzn jakie jest prawdopodobieństwo.

#4 ~parowoz~

~parowoz~
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 10:38:28

TAK SIĘ SKŁADA ŻE WŁAŚCICIEL BT PODRÓŻNIK TO JEDNOCZEŚNIE RADNY RADY MIEJSKIEJ. "JAKI PAN TAKI KRAM"

na forum piszemy małymi literami

Użytkownik peacemaker edytował ten post 27 maj 2008 - 11:13:22

#5 ~Nauczycielka~

~Nauczycielka~
  • Goście

Napisano 28 maj 2008 - 06:29:00

Od 4 lat korzystam z usług tego biura jako nauczyciel (2 razy organizowali mi wycieczki szkolne) oraz rodzic. 2 moich dzieci była z nimi w Grecji, Zakopanem ,Karpaczu a w roku ubiegłym w Cieniawie . I za każdym razem moje dzieci wracały zadowolone i szczęśliwe !!! W tym roku wysyłam je po raz 5 - tym razem na Mazury

#6 ~Zespół Szkół w Boninie~

~Zespół Szkół w Boninie~
  • Goście

Napisano 28 maj 2008 - 06:37:01

Szanowni Państwo ! My również czytaliśmy pozytywne i negatywne informacje o biurze w internecie. Byliśmy z Podróżnikiem od 21 do 25 maja 2008 na wycieczce zakładowej Kotlina Kłodzka - Praga . Cóż mogę napisać ... BYLO WSPANIALE !! Pełen profesjonalizm, wspaniała opieka pilota a zarazem właściciela Pana Tomka , wszystko dograne na 100 % . Jeździmy od ponad 5-6 lat i była to nasza najwspanialsza wycieczka !!! Jeśli ktoś chciałby uzyskać informacje z pierwszej ręki od osób organizujących wyjazd z naszej szkoły to najlepiej polecam telefon do naszego Zespołu Szkół w Boninie ! A ja osobiście, mimo że od kilku lat jestem emerytką ,przeżyłam drugą młodość wędrując szlakami Gór Stołowych , poznając Kopalnie Złota czy podziemne miasto w Górach Sowich ! Nawet nie wiedziałem ze mamy tyle pięknych miejsc na terenie Kotliny Kłodzkiej.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2008 - 07:39:24

też byłam w trakcie długiego weekendu na wycieczce z tym biurem, nie polecam!!!!

#8 ~hanna~

~hanna~
  • Goście

Napisano 28 maj 2008 - 08:16:35

też byłam w trakcie długiego weekendu na wycieczce z tym biurem, nie polecam!!!!

witam-w czerwcu wysyłam dziecko na obóz do hiszpanii, po przeczytaniu opinii na temat biura podrożnik,chyba sie trochę boję,czy moje obawy sa słuszne?czy ktos korzystał z podobnej oferty?jakie sa państwa opinie?dziękuję za wszystkie wskazówki

#9 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 28 maj 2008 - 13:37:13

Nie ma Pani się czego obawiać. Pretensje do biura dotycza wycieczek a najcześciej zatrudnianych pilotów. Biuro robi bardzo dużo własnych imprez , raczej dobrych lub bardzo dobrych . Gorzej z wycieczkami na które nie moze jechać PaN wEBER LUB pANI gAWDZIK . 4 lata wyjazdów z nimi - 2 wycieczki super, 1 średnia a jedna tragiczna ale właśnie przez pilota .Starszy Pan z bogatą wiedzą ale kompletnie nie nadaje sie do prowadzenia grup ! Kolonie i obozy z racji harcerskich korzeni większości kadry są na bardzo dobrym poziomie, szczególnie jesli chodzi o realizację programu i zajęcia dla dzieci. Brak czasu na nude.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2008 - 18:59:41

Nie ma Pani się czego obawiać. Pretensje do biura dotycza wycieczek a najcześciej zatrudnianych pilotów. Biuro robi bardzo dużo własnych imprez , raczej dobrych lub bardzo dobrych . Gorzej z wycieczkami na które nie moze jechać PaN wEBER LUB pANI gAWDZIK . 4 lata wyjazdów z nimi - 2 wycieczki super, 1 średnia a jedna tragiczna ale właśnie przez pilota .Starszy Pan z bogatą wiedzą ale kompletnie nie nadaje sie do prowadzenia grup ! Kolonie i obozy z racji harcerskich korzeni większości kadry są na bardzo dobrym poziomie, szczególnie jesli chodzi o realizację programu i zajęcia dla dzieci. Brak czasu na nude.

Pozdrowienia od kwateradawców z Zakopanmego i Kłodzka gdzie na pieniadze czekają i sie nie doczekają Proponuję lekturę lokalnych gazet GP i DB

#11 ~~ktos~~

~~ktos~~
  • Goście

Napisano 28 maj 2008 - 20:05:52

Bzdetne pisanie , kazdy może wpisać ze biuro doskonałe jak i że do d..... Nic nie wynika z tego tematu

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2008 - 21:53:24

Bzdetne pisanie , kazdy może wpisać ze biuro doskonałe jak i że do d..... Nic nie wynika z tego tematu

cytR GP24 Tomasz Weber, miastecki radny, trener Iskry Dretyń i właściciel biura turystycznego nie chce zapłacić za wypoczynek młodzieży.

Zlecenie wystawił Klub Sportowy Iskra Dretyń. - Zalegają mi kilka tysięcy złotych. Dzwonię, wystawiam wezwania do zapłaty. I nic - denerwuje się Witold Dembiński, właściciel klubu studenckiego w Słubicach.

- Nic nie wiem o żadnych zaległościach - twierdzi Krzysztof Gnat, prezes zarządu Iskry. Dodaje, że wszystkie sprawy finansowe załatwia Tomasz Weber, trener w Iskrze. To dziwne stwierdzenie, bo pod zleceniem widnieje jego pieczątka i podpis.

- Nie podpisywałem żadnego zlecenia do Słubic. Pewnie Weber za mnie podpisał - zdenerwował się Gnat. Dembiński potwierdza, że o pieniądze dobija się u Webera. - Jeśli uda mi się do niego dodzwonić. Słyszałem, że to radny. To współczuje wyborcom. To kłamca. Kilka razy zapewniał mnie, że przelał pieniądze.

Raz tłumaczył się, że miał wypadek, stąd zwłoka. Minęły dwa miesiące, a ja pieniędzy jak nie mam, tak nie mam - denerwuje się Dembiński. Zapowiada skierowanie sprawy do sądu. Oszukany przez Webera czuje się Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, który ma w Słubicach akademiki.

- Dostaliśmy zaliczkę, ale klub jest nam winny jeszcze 3,5 tysiąca złotych. Nasze monity pozostają bez echa. Pójdziemy do sądu - mówi pracownica z administracji akademików w Słubicach.

- Mieliśmy trudności finansowe. Ale jest już dobrze. Właśnie przelałem zaległe pieniądze na konto - oznajmia Weber. - To kolejne kłamstwo. Żadnych pieniędzy od Webera na koncie nie mamy. Kręci. Gra na zwłokę - oburzają się jego kontrahenci.

#13 ~Dobre~

~Dobre~
  • Goście

Napisano 31 maj 2008 - 05:22:48

Dobre :-) Konkurencja nie śpi - konkurencja czuwa :-) :-) :-)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2008 - 12:35:57

Dobre :-) Konkurencja nie śpi - konkurencja czuwa :-) :-) :-)

To nie konkurencja, tylko wyciulani przez znanego w Polsce naciagacza. Czyżby Głos kłamał

#15 ~Turysta~

~Turysta~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2008 - 16:29:45

To taka dziwna dyskusja, odbiegając już trochę od tematu. Biura które robia duzy wypoczynek jako organizator , sa z góry skazane na nieprzychylne komentarze pewnego procentu uczestników. Najczęściej jest tak , że tych zadowolonych jest zdecydowanie więcej ale nie maja oni czasun na pisanie pochwał gdziekolwiek. natomiast niezadowolenie i z róznych względów 'poszkodowani" chcą za wszelką cenę sie odgryść na biurze , co mamy uwidocznione na wielu forach turystycznych. Ludzie , trochę opamiętania !! Turystyka to taki rodzaj usług że nie zawsze wszystko jest pięknie i to najczęściej nie z winy ORGANIZATORA choc prawo stanowi inaczej !!! To od zawsze temat rzeka !!!

#16 ~eee31~

~eee31~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2008 - 19:53:54

To taka dziwna dyskusja, odbiegając już trochę od tematu. Biura które robia duzy wypoczynek jako organizator , sa z góry skazane na nieprzychylne komentarze pewnego procentu uczestników. Najczęściej jest tak , że tych zadowolonych jest zdecydowanie więcej ale nie maja oni czasun na pisanie pochwał gdziekolwiek. natomiast niezadowolenie i z róznych względów 'poszkodowani" chcą za wszelką cenę sie odgryść na biurze , co mamy uwidocznione na wielu forach turystycznych. Ludzie , trochę opamiętania !! Turystyka to taki rodzaj usług że nie zawsze wszystko jest pięknie i to najczęściej nie z winy ORGANIZATORA choc prawo stanowi inaczej !!! To od zawsze temat rzeka !!!

A to chyba przekopiowane, bo gdzieś w internecie widziałam taki wpis. <_< .Sprawdzę gdzie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2008 - 19:57:16

O tu http://www.tur-info...._z_miastka.html

#18 ~eee31~

~eee31~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2008 - 16:24:31

Dotychczasowe refleksje dotyczące biura Podróźnik : problemy z dodzwonieniem się przez 2 dni (dopiero interwencja z zewnątrz pomogła), brak odpowiedzi na maile, brak potwierdzenia wpłaty na ich konto, koszmarnie nieaktualna strona internetowa. W sobotę ma się odbyć wyjazd, chociaz przez to mataczenie pracowników biura to zastanawiam się czy on w ogóle się odbędzie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 11:06:07

Kożystaliśmy również z oferty biura. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Mieliśmy na tej wycieczce wiele wejść za biletami, które wchodzily w koszt wcześniej ustalony. Warunki mieszkaniowe fajne-pokoje dwuosobowe i trzyosobowe- wyżywienie wspaniale z milą obslugą.
Bez przesady z tymi trzaskającymi drzwiami i muzyką przecież zależy to od wycieczki, anie od organizatora!!!
Miejsc do zwiedzania zaplanowane tak dużo, że wrażeń co nie miara.
Sadowski - wycieczka z Bonina

#20 ~Agent~

~Agent~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 15:11:33

Sprzedajemy ofertę PODROZNIKA 3 rok . Wiadomo, każdy rodzic jest wyczulony ale LUDZIE oceniajcie prace Biur Podrózy po powrocie Waszych pociech z wypoczynku !!! Jestem często poirytowana że czekam na potwierdzenia rezerwacji kilka ładnych godzin od Podroznika ale z drugiej strony oni mają corocznie na swoich placówkach letnich ponad 1000 - 1300 uczestników. Jako agent przerobić 10 osób dziennie jest pracochłone a co dopiero tyle osób !! Jeśl będziemy oceniać pracę TOUROPERATOROW tylko negatywnie i ciagle wytykać błedy to za 2-3 lata nikt nie będzie organizował wypoczynku dla dzieciaków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych