Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bieżące relacje i komentarze forumowiczów z sesji i komisji Rady Miasta Ustka.

1551 odpowiedzi w tym temacie

#1521 Monika Wysokińska

Monika Wysokińska

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 22:33:20

Miasto USTKA d o p ł a c a rocznie 1 mln złotych do nauczania dzieci gminnych w usteckim Gimnazjum.Dlatego PANI WÓJT szantażuje Burmistrza USTKI.

Proszę więcej na ten temat.

Ciekawe, jakie są przyczyny aż takiej hojności Burmistrza ........,
a zwłaszcza tej szczodrości podstawy prawne ?

#1522 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 22:39:44

Trwa dyskusja o oszczędnościach na oświacie , dopłatach do subwencji,
Wójtowa nie chce dopłacać do usteckich szkół ,
szantażując Olecha kolejny raz, że wydzierżawi szkole techniczną od starostwa
i tam założy własną.
Nasi radni i urzędnicy podkulili kity i są całkowicie bezradni

Proszę więcej na ten temat.

Ciekawe, jakie są przyczyny aż takiej hojności Burmistrza ........,
a zwłaszcza tej szczodrości podstawy prawne ?

Zwykły szantaż.Po prostu wyczuła słabośc BURMISTRZA ,lub ma na niego prawdziwego haka.Dziwne tylko, że usteccy Radni też takie fajtłapy ,że dadzą się szantażowac.

#1523 ~mr.myers~

~mr.myers~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 13:14:20

W dzisiejszych czasach Internet to potęga. Żeby się zareklamować, musimy mieć stronę internetową. Oni zrobią ją z łatwością http://www.ics-polska.pl/

#1524 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 12:46:57

Radny Brzóska "opieprzył" wiceburmistrza Kwiatkowskiego, aby nie wychodził przed szereg,
bo to burmistrz Olech, wycofał się z wniosku w sprawie regionalizacji dla uczniów.
(co uniemożliwiło by dzieciom wiejskim, naukę w usteckich szkołach)

W odpowiedzi usłyszał , że radni maja własną wolę
i nie muszą we wszystkim co robią, słuchać się burmistrza.

Czy ktoś wie co porabia teraz pan Kwiatkowski  ?

#1525 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 12:26:48

Czy ktoś wie co porabia teraz pan Kwiatkowski  ?

Czy pracuje w OBI ?

#1526 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 14:04:30

Czy pracuje w OBI ?

Był ok i ma się dobrze !

#1527 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 09:46:53

Miasto USTKA d o p ł a c a rocznie 1 mln złotych do nauczania dzieci gminnych w usteckim Gimnazjum.Dlatego PANI WÓJT szantażuje Burmistrza USTKI.

Kiedy to się skończy?

#1528 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 20:29:21

Kiedy to się skończy?

nowy burmistrz da radę

#1529 ~ok~

~ok~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 21:55:17

Zwykły szantaż.Po prostu wyczuła słabośc BURMISTRZA ,lub ma na niego prawdziwego haka.Dziwne tylko, że usteccy Radni też takie fajtłapy ,że dadzą się szantażowac.

do czasu

#1530 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 00:06:35

Kiedy nowy coś zrobi - czekam!

#1531 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 07:54:39

Kiedy nowy coś zrobi - czekam!

Czekamy.

#1532 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 12:22:09

Już nie taki nowy. Prawie usunął radar, oddał 10 mln które leżały na stole i były przeznaczone na uzbrojenie terenów przy ul. Darłowskiej, odwraca do góry nogami prawie wszystkie plany rozwojowe Ustki byle były zgodne z planami prezesa, usuwa z Urzędu ludzi którzy potrafią myśleć samodzielnie. Na szczęście nie pomalował krawężników. Teraz chyba przyjmie do pracy Poźniaka. Na jakie stanowisko? Przecież nie Cegły.

#1533 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 20:19:30

Jedna z radnych powiedziała , że są tu po to aby przez 4 lata się nauczyć

To nie można zrobić przed wyborami egzaminu na ich poziom wiedzy?

To oni tu przyszli się uczyć przez 4 letnią kadencję?

#1534 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 22:39:37

Dziś była sesja rady miejskiej. Czy ja nie umie tu nic znaleść czy w tej Ustce się już kompletnie nic nie dzieje. To miasto umiera. Chyba też umarł Smerf Maruda bo nie nadaje. Weszliśmy może w okres cudowny jego zdaniem. Co sie stało z dziennikarzem obywatelskim. Płacą mu żeby nic nie pisał o tym że sie nic nie dzieje albo ze sie żle dzieje? Podpowieccie gdzie szukać o czym gadali na tej sesji.

#1535 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 22:53:26

Zgadzam sie bardzo dziwna cisza w temacie. Kiedyś to nawet Smerf zapraszał na dzień i godzine sesji jak był Olech burmistrzem i filmy były często z tych sesji. Ciche to wszystko tak jak nasze rozbabrane miasteczko Ustka. Co sie dzieje czy jest juz ich zdaniem tak super. Obudź sie smerf chyba na jakimś pasku nie chodzisz mam nadzieje.

#1536 ~ustka sprawdza smerfa~

~ustka sprawdza smerfa~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 22:53:28

o! Ktoś reanimuje ten wątek, założony przez Smerfa Założyciela. To już nie ten smerf. Ma najwyraźniej blokadę na krytykowanie obecnego burmistrza - i dlatego milczy. Fiodor mówił, że coraz rzadziej widać go w Ratuszu i jakoś przygasł, choć podobno wygrał 50 tys. w jakiejś grze.  

#1537 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 23:01:42

Zapił, zachorował, tematy niewygodne, kase dostaje na zasadzie cisze jedziesz dalsze budziesz. Podkreśl właściwe.

#1538 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 23:36:27

Kto by chciał relacjonować takie sesje?

Komu odpowiada sposób ich prowadzenia, bo mi nie?

Mam prawo wyrazić swoją opinię o prowadzeniu sesji.

Kto pamięta "ciekawą" komisję z zeszłej kadencji? Chyba z marca 2014? Jest u smerfa na kanale.

#1539 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 05:39:58

Zgadzam sie bardzo dziwna cisza w temacie. Kiedyś to nawet Smerf zapraszał na dzień i godzine sesji jak był Olech burmistrzem i filmy były często z tych sesji. Ciche to wszystko tak jak nasze rozbabrane miasteczko Ustka. Co sie dzieje czy jest juz ich zdaniem tak super. Obudź sie smerf chyba na jakimś pasku nie chodzisz mam nadzieje.

Skoro lobbowałem za tym, aby nieudaczników pozbawić w Ustce władzy,

skoro lobowwałem, aby  stanowisko burmistrza objął menadżer, a nie "ciepłe kluchy"

i dopiąłem swego, moje marzenia się prawie spełniły :)

( osobiście wolałbym młodszego burmistrza, dobrego menadzera, nie z Ustki, nie uwikłanego w stare układy.)

Przestałem również prowadzić relacje z innych usteckich spotkań gospodarczych i turystycznych, nie powiązanych politycznie.

Przechodzę na emeryturę, oddaję inicjatywę młodszym, Smerf już się wypalił.

(...)

#1540 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 11:23:48

Wyszło na to, że mega miernota lobbował za jeszcze większym nieudacznikiem niż był Kolech. Minął rok, od kiedy spełniły się marzenia niebieskiej miernoty, zresztą  tak marzył jak mu za to płacono. Udało się wepchnąć Ustkę na "kładkę" stagnacji nomen omen, Wielu z tych którzy zagłosowali za Graczykiem ma dużego kaca i to nie po tym co niebieski ale rudy. Jeszcze trochę i zostaniesz rozliczony z kłamstwa, lobbowania, obłudy podobnie jak wylobbowany. Opluwanie PO, teraz kiedy "leży" potwierdza tylko tezę o parszywym charakterze. W wyborach samorządowych w komitecie Graczyka było "czterech wspaniałych" liderów PO z Ustki, przepadli.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych