Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bieganie wieczorem po Słupsku

Bieganie w slupsku Niepodleglosci Slupsk Bieganie Bieganie wieczorem Towarzystwo do biegania

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 22:50:37

Witam. Czy jest ktos chętny do wspolnego biegania poznym wieczorem po slupsku (22-23) zaczynam zazwyczaj z niepodległości. Biegam niemalże codziennie jednak na dłuższą mete samotne bieganie jest nudne i nie ma motywatora ktory by napedzal wspolny bieg. Jestem początkującym biegaczem wiec przyjme kazda pomoc jak i sam będę wspieral poczatkujacych. To jak jest ktos chętny

#2 ~Gergo~

~Gergo~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2015 - 11:37:57

odpadam, bo ja juz trochę biegam i przygotowuje sie do 36 pko szczecin połmaraton , a są to intensywne treningi 

#3 ~tom~

~tom~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 18:49:16

Wieczorne bieganie jesienną porą jest nieco inne niż bieganie latem. Latem właściwie można biegać w zwykłej koszulce jak najbardziej przewiewnej. Ja aktualnie biegam w bluzie termoaktywnej, bo jednak jest już trochę chlodniej, ale nie na tyle, żeby już zakładac kurtkę do biegania. Najlepszym pośrednim rozwiązaniem jest bluza termoaktywna z New Balance, ociepla organizm, ale nie na tyle, żeby się przegrzewał, bluza jest na tyle elastyczna, że biega się wygodnie i nie trzeba się rozpinać.

#4 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2015 - 15:29:15

Hej, ja biegam po Lasku Południowym, zazwyczaj wekendami.A Wy?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Bieganie w slupsku, Niepodleglosci, Slupsk, Bieganie, Bieganie wieczorem, Towarzystwo do biegania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych