Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biedronka w Potęgowie?

83 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 10:30:41

ALE NIKT NIE PATRZY ŻE PRACE STRACI 150 OSÓB W GMINIE POTĘGOWO

a gdzie jest 150 osób ztrudnionych ?????

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 10:48:48

a co nie umie mieszkanka liczyć?

#43 ~pani~

~pani~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 15:08:07

ludzie wychodzą z założenia że wszystkie sklepy w okolicy padną. przecież w biedronce na zeszyt  nie dadzą i kto będzie chciał pojść po zwykłe produkty lub na "piwo"to zapewne pójdzie do sklepu a robiąc zakupy większe wszyscy i tak jeźzdzili do biedronek lub innych marketów. a gdy biedronka powstanie to zmobilizuje tez włascicieli sklepów do pracy i przeglądania asortymentu bo nie raz coraz częscie mi samej zdarza sie kupić produkty po terminie

#44 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 16:48:34

Właśnie, na wsiach właściciele zatrudniają tylko siebie ewentualnie rodzinę. Sklepów tak od razu nie zamkną bo nie wierze ze codziennie po pieczywo czy drobne zakupy mieszkańcy np. Malczkowa czy Głuszyna będą pędzić do Biedronki- bez przesady. Teraz masa ludzi jezdzi do Lęborka albo Słupska i tam robi zakupy, nie wydadzą na paliwio czy bilety to na zakupy będzie więcej. Zresztą paliwa nie kupi w Potęgowie

#45 ~zenofob~

~zenofob~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 09:08:20

Zamiast 2000 tys. Biedronek ,mogło by powstać 4000 Polskich Sklepów . Dało by to co najmniej 3 razy więcej miejsc pracy .Kasa była by w obiegu na terytorium Polski a nie w Portugali ! .Okłamano Nas już w wielu podobnych sprawach (np. GDZIE ZIELONA WYSPA ???) i wprowadzono Ustawę Pracy do 67 LAT bez zgody Narodu, a PRACY NIE MA !! W Polsce ma kto pracować, trzeba tylko umieć tworzyć miejsca pracy !! W Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Kielcach, Łodzi, Katowicach, Bydgoszczy , Częstochowie, Radomiu, Płocku, Rzeszowie, Lublinie oraz innych miejscowościach, odbyły i odbywają się spotkania z panem Wojciechem Kornowskim (byłym właścicielem i menadżerem Szpitali w Poznaniu) na temat: Jak Uzdrowić Polską Służbę Zdrowia oraz Rozwój Gospodarczy Polski. Kornowski udowadniał (podawał przykłady) , że w Polsce można uzdrowić Służbę Zdrowia tak, aby pacjenci byli zadowoleni !! Zapytany z sali co sądzi min. o pracy do 67 r. życia, stwierdził, że mówi kategorycznie NIE !! Już w tej chwili przy pracy do 60 roku dla kobiet i 65 dla mężczyzn umiera bardzo dużo przyszłych EMERYTÓW I RENCISTÓW, a co będzie potem ??! Im też coś od życia się należy !! Przepracowali ciężko całe życie i trzeba, aby choć trochę odpoczęli !! W Polsce ma kto pracować, bezrobotni (szczególnie młodzież), oraz osoby, które wyjechały za chlebem za granicę, trzeba tylko stworzyć dla nich miejsca pracy !! Dlatego Stawiamy na Małe i Średnie Przedsiębiorstwa !!! Trzeba Stworzyć NOWY, ROZWOJOWY PROGRAM DLA PRZEDSIĘBIORCÓW !!

#46 ~stop biedronkom~

~stop biedronkom~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 09:10:14

W Bidronie możesz kupić "polskie" produkty takie jak: ziemniaki z izraela, pomidory z holandii, włoszczyznę z portugali, czosnek z chin ipt itd

#47 ~precz biedronki~

~precz biedronki~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 09:13:23

Przypominam sobie akcje w szkołach w latach 90-tych, gdzie kazano dzieciom zbierać i przynosić do szkoły kody kreskowe, a jeśli zostanie uzbierana jakaśtam ich liczba to ktośtam da komuśtam wózek inwalidzki... Kody miały zaczynać się liczbą 4 !!! Pieprzeni Niemcy, takie manipulacje, żeby promować swoje produkty i napędzać swoją gospodarkę kosztem naszej! Marketing w szkołach, niby dla idei! Ja proponuję teraz taką akcję, żeby zebrać jak najwięcej kodów zaczynających się na "590" !!! Polacy, do dzieła, to naprawdę powinno być ponad podziałami !!! A jeśli chodzi o moje poglądy to oczywiście bardziej nienawidzę ryżego kłamcę...

#48 ~mikołaj...~

~mikołaj...~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 09:16:26

Wzięłam właśnie do ręki tackę włoszczyzny, kod zaczyna się od cyfr 203, dalej nalepka "Wyprodukowano w Polsce", to ja już nic nie kumam skoro PL to 590 ... O.o, dalej za to ryż z kodem yyyyyyyy 590, i dopiskiem wyprodukowano w Polsce, Września: czy my tu jakieś pola ryżowe mamy????!

#49 ~Martin~

~Martin~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 19:54:54

A ja was mam głęboko gdzieś, i tak postawie Biedronkę. Są jakieś pytania?

#50 ~sensej~

~sensej~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 14:00:04

w mikolu np.

#51 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 23:02:57

Biedronka to GMO, MOM itp

#52 ~GRUPA T..W...~

~GRUPA T..W...~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 17:57:51

CHYBA W GRAPICACH SOBIE WYBUDUJESZ!!!

#53 ~kondon~

~kondon~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 12:44:32

w potęgowie i tak same szlaufy sa,wiec oprocz zakupow bedzie mozna podjechac na lodzika znalem taka blondynke olka zdaje sie miala kolezanki tez niezle

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 03:18:39

A ja was mam głęboko gdzieś, i tak postawie Biedronkę. Są jakieś pytania?

Postaw lepiej CPN.

#55 wodnik24

wodnik24

$ EMERYT $

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 559 postów

Napisano 21 grudzień 2013 - 20:49:45

Witam słuszna racja. ;)

#56 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 12:19:48

I gdzie ta biedronka św. Mikołaju ?

#57 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 16:20:53

I gdzie ta biedronka św. Mikołaju ?

Przez komin sie nie zmieściła

#58 ~Św Mikołaj~

~Św Mikołaj~
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 13:12:45

niedługo wszystkie niedowiarki zobaczą co powstanie w potęgowie na przełomie kilku m-cy oraz do 1,5roku. Pozdrawiam 

ŚW Mikołaj

#59 ~Św Mikołaj~

~Św Mikołaj~
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 13:13:55

niedługo wszystkie niedowiarki zobaczą co powstanie w potęgowie na przełomie kilku m-cy oraz do 1,5roku. Pozdrawiam 

ŚW Mikołaj

hO hO

#60 ~Kazimierz~

~Kazimierz~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 08:27:52

Ale macie wójta jak w Wilkołyjach. Gruby cwaniaczek co wam mąci w główkach, a myśli tylko o sobie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych