Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biedronka w Potęgowie?

83 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 21:45:37

No,wreszcie ktoś normalny się wypowiedział.Popieram.Też w markecie 5 robie zakupy.

#22 ~wodnik24~

~wodnik24~
  • Goście

Napisano 25 luty 2012 - 22:07:23

No,wreszcie ktoś normalny się wypowiedział.Popieram.Też w markecie 5 robie zakupy.

Witam co to jest market 5 :D:D:D

#23 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 15:16:01

Witam co to jest market 5 :D:D:D

To największy sklep w Potegowie i w dodatku samoobsługowy. To biedronka będzie czy nie? bo ludzie nie mogą się doczekać

#24 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 19:23:30

Biedronka TAK, 5 Market NIE (drogo, przeterminowany towar i wogóle lipa)

#25 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 12:01:13

przeciez ten market to jest lewiatan, tanszy od biedronki (sama sprawdzilam)

#26 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 14:04:53

Ostatnio dużo mówi się o budowie biedronki w Centrum Potęgowa. Co Wy o tym sądzicie? Ja osobiście jestem za budową takiego sklepu.Argumentów jest wiele: Gmina skorzysta na podatkach, centrum Potęgowa zacznie wyglądać( budowa Biedronki = zagospodarowanie terenu,infrastruktura) a co najważniejsze ceny, a wiadomo, że Biedronka przez ostatnie lata stała się jednym z czołowych "supermarketów" w Polsce.Moim zdaniem tylko  wyłącznie centrum Potęgowa jest idealnym miejscem na taką działalność ponieważ własnie osoby starsze które nie są zmotoryzowane mogą na spokojnie dotrzeć o każdej porze do w/w sklepu

Więc ja jestem Za....

#27 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 16:37:44

Jestem za tak

#28 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 21:04:16

Biedronka obok przedszkola i szkoły super sprawa, zaraz jakieś dziecko wpadnie pod tira, który będzie przywoził towar. Gratuluje pomysłu odnośnie lokalizacji

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 21:19:19

faktycznie bo tiry bedą zaopatrywały sklep w ciągu dnia, a po drugie do takiej biedronki na wsi żadne tiry nie przyjeżdzają tylko towar dowożą busy.... i zaopatrzenie odbywa się rano gdzie dzieci jeszcze smacznie śpią,,,, wiec nie widze powodu do zmartwien

#30 ~zbig18~

~zbig18~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 21:10:27

nie wiem czy warto pisać  ale czytając wasze wpisy widzę że ciemnocie potęgowskiej bardziej potrzebny jest psychiatra lub jeszcze 1 kosciół 

#31 ~gośka~

~gośka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 10:00:34

spoko koleś biedronka bedzie

#32 ~MIESZKANKA~

~MIESZKANKA~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 09:48:28

Pracownice uw sklepie u Pana Dabrowskiego sa przyjemne w innych sklepach u nas sa duzo gorsze i nikt o tym n ie pisze tylko czepiacie sie tych co nie trzeba .A jesli chodzi o biedronke to uwazam ze powinna byc my mieszkancy mamy wybor kazdy i tak pojdzie gdzie bedzie chcial.

#33 ~MIESZKANKA~

~MIESZKANKA~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 09:50:46

Pracownice uw sklepie u Pana Dabrowskiego sa przyjemne w innych sklepach u nas sa duzo gorsze i nikt o tym n ie pisze tylko czepiacie sie tych co nie trzeba .A jesli chodzi o biedronke to uwazam ze powinna byc my mieszkancy mamy wybor kazdy i tak pojdzie gdzie bedzie chcial.

#34 ~MIESZKANKA~

~MIESZKANKA~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 09:51:46

#35 ~MIESZKANKA~

~MIESZKANKA~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 09:52:48

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 19:29:38

od kiedy to sklep Dąbrowskiego???

przecież to bankrut może na dzierdzawie pomieszczenia  spłaci dlugi

#37 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 19:30:44

od kiedy to sklep Dąbrowskiego???

przecież to bankrut może na dzierżawie pomieszczenia  spłaci dlugi

#38 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 08:54:27

Co to kogo obchodzi czy ktos ma dlugi i za co splaca niech kazdy patrzy na siebie i pilnuje sam swojego portfela 

#39 ~MW~

~MW~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 09:05:07

O TO MI SIE PODOBA SWIETA RACJA  A BABECZKI ZE SKLEPU SA SUPER SAMA ROBIE TAM ZAKUPY I JESTEM ZADOWOLONA KAZDY MA PRAWO ISC DO SKLEPU GDZIE CHCE A NIE WTRACACIE SIE W CZYJESC PRYWATNE SPRAWY I OPLUWACIE LUDZI NIECH KAZDY ZOBACZY NA SIEBIE 

#40 ~AGRO BANDZIOR~

~AGRO BANDZIOR~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 10:19:09

ALE NIKT NIE PATRZY ŻE PRACE STRACI 150 OSÓB W GMINIE POTĘGOWO

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych