Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biedroń u Kuby Wojewódzkiego

kuba wojewódzki show biedroń

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 08:20:52

Biedroń nawet nie wie, ilu mieszkańców liczy Słupsk. W programie powiedział, że 100 tys. A w rzeczywistości jest nas tylko 90 tys. (dane za PKW, stan na 2014r.)

Ty też nie wiesz, bo dam sobie rękę uciąć że nie ma równo 90 tys. Potocznie mówi się o Słupsku i podobnych miastach - stutysięczne, ale jak się chce czepiać a nie ma czego, to łapie się za słówka ;)

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 09:14:46

Biedroń nawet nie wie, ilu mieszkańców liczy Słupsk. W programie powiedział, że 100 tys. A w rzeczywistości jest nas tylko 90 tys. (dane za PKW, stan na 2014r.)

Powiedział, ze razem z tymi co wyemigrowali :) Jak już oglądasz to też słuchaj co mówią ludzie...

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 09:48:41

Przesadzasz kolego. Uważam, że to był świetny odcinek. Wojewódzki i Biedroń znakomicie prowadzili rozmowę. Biedroń jest równym facetem i na co trzeba odpowiadał zdecydowanie i sensownie, kiedy trzeba było zażartować, żartował. Potrafił też lekko złośliwie zripostować Wojewódzkiego. Odcinek bardzo dobry. Mieszkańcy Słupska nie powinni się wstydzić takiego Prezydenta. Koniec i kropka.

Oj powinni się wstydzić, powinni.

Gdzie są nowe miejsca pracy?

Gzie pozyskane pieniądze z Unii?

Gdzie pozyskanie strategicznego inwestora?

Na razie nie ma nic poza reklamowaniem się, a to nie jest korzyśc dla miasta, jest to korzyść prywatna  dla osoby.

#24 ~Key~

~Key~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 09:51:48

Przepraszam ale wczorajszy program KW mi się nie podobał :wacko: Ciągła rozmowa o homo oraz seksie w każdej postaci. Może 5 min tego programu było konstruktywna i ciekawa. Reszta programu typowo rozrywkowa. B)  Szkoda również, że negatywne komentarze na FB Biedronia są usuwane :angry:  Pozdrawiam

#25 ~Laur Konsumenta~

~Laur Konsumenta~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 09:58:43

Dramatyczny odcinek. Wstyd było oglądać. Ciągłe seksistowskie gadanie, docinki, kto z kim w łóżku, kto ze wsi, kto z miasta, kto ma małego, a kto dużego, kto wierny, kto rozwiązły, kto z kim lubi i dlaczego. Obrzydliwy odcinek i wstyd na całą Polskę.

To nie jest luz i dystans- to jest głupota, brak ogłady i kindersztuby. 

Okropne. Położyłem się spać zniesmaczony i do tej pory mnie trzyma.

Jednocześnie mam prośbę do wszystkich, jak mantrę powtarzających "co was obchodzi jego orientacja". Zamknijcie się już! Nasz Prezydent tak mocno obnosi się ze swoim homoseksualizmem, że nie ma możliwości by nie zwracać na to uwagi. 

Jest okropny, wstyd, ze jest u nas.

#26 mieszczka

mieszczka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 11:08:21

Nasz prezydent jest normalnym, wyluzowanym z poczuciem humoru młodym człowiekiem. Programy p. Wojewódzkiego są programami rozrywkowymi. Nie wszyscy je "łapią" ale to juz ich problem. Jak zwykle malkontentów, ponuraków, buraków... full.  Któż z Was nie poświntuszy na wesoło czasem, któż sie nie pośmieje, nie pożartuje. Jeśli ktoś być może jest ponurakiem to należy takiej osobie współczuc. Jego zycie ma odcień czerni brrr.   Prezydent  jest też człowiekiem. Nie może cały czas być "na baczność", a to że ma taki dystans do siebie to jest ogromna zaleta. Nie biadolcie, nie róbcie z siebie takich prowincjonalnych buraków. To właśnie dzięki p. prezydentowi Słupsk wychodzi z tej głębokiej prowincji. Jakimże trzeba być kiepem, żeby tego nie rozumieć

#27 ~zirytowany propagandą~

~zirytowany propagandą~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 11:11:42

Obejrzałem ten zachwalany odcinek, żeby na spokojnie sobie wyrobić opinię. I niestety. Widziałem tam tylko wyreżyserowaną propagandę homo. Musiały się wszystkie "oświecone" teksty przewinąć. Jedyna kwestia, która wyszła w miarę naturalnie dotyczyła wychowania dzieci i potrzebnego do tego wzorca ojca i matki.

Poza tym jednym akcentem, każda kwestia i każdy żart był rozpisany wcześniej w scenariuszu. Jedynie pojedyńcze uwagi czy żarty być może się w nim nie znalazły

( chociaż możliwe że nawet i to ).

Zrobiono przy okazji pranie mózgu pod kandydatów na prezydenta. Widać wyraźnie, że ktoś przestawił wajchę w mediach głównego nurtu. Komorowski został obsmarowany, a do tej pory był ich ulubieńcem.

Ciekawi mnie tylko czemu wspominając Ogórek, Kukiza, Korwina nie wspominali o Dudzie

( jednocześnie dowalając w PiS ). Możliwe, że chodzi o jakieś podprogowe oddziaływanie. Wiadomo przecież, że nowy układ sił w Polsce obstawia Dudę ( jest po rozmowach z Knesetem, Obamą i kto tam wie kim jeszcze ). Układa się całą kampanię wyborczą też pod Dudę, kto się zna na temacie wie o czym mówię. Prawdopodobnie toczy się poważna gra na osi USA-Niemcy-Izrael-Rosja jak ułożyć nowy schemat niewolnictwa dla Polski.

Ja akurat zagłosuję na Kowalskiego, ale nie cierpię jak ktoś mi programuje

na kogo na pewno nie mam głosować.

Jeśli to ma być Ogórek to moja sprawa, to samo Komorowski czy Korwin itd.

Szanowni Państwo, pamiętajmy będą nam prać mózgi, ale na kogo głosować mamy to nasza sprawa, a nie cwaniaczków z rozpisanych wcześniej na role programów.

#28 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 18:51:35

Ty też nie wiesz, bo dam sobie rękę uciąć że nie ma równo 90 tys.

dokładnie 90092 osoby zameldowane.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kuba wojewódzki show, biedroń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych