Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biedroń u Kuby Wojewódzkiego

kuba wojewódzki show biedroń

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 22:19:18

Świetny odcinek, dawno już się tak nie uśmiałem hahaha

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 22:25:25

Ja też :D

#3 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 22:36:28

Ja też, szczególnie jak do Prezydenta Słupska Wojewódzki powiedział - "Ty Pało!!!" na to Nasz Prezydent uśmiechnął się. Ja rozumie, że są prywatnie kolegami, ale... jakaś powaga urzędu / etykieta musi być zachowana. Cóż wybraliśmy Prezydenta i mamy takiego jakiego wybraliśmy. Napiszę krótko - WSTD I HAŃBA panie Robercie Biedroń !!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 22:43:15

Przesadzasz kolego. Uważam, że to był świetny odcinek. Wojewódzki i Biedroń znakomicie prowadzili rozmowę. Biedroń jest równym facetem i na co trzeba odpowiadał zdecydowanie i sensownie, kiedy trzeba było zażartować, żartował. Potrafił też lekko złośliwie zripostować Wojewódzkiego. Odcinek bardzo dobry. Mieszkańcy Słupska nie powinni się wstydzić takiego Prezydenta. Koniec i kropka.

#5 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 22:44:26

Jaki szacunek będzie miał pan Prezydent Słupska wśród swoich podwładnych? Jak publicznie pozwala się wyzywać od "pał" Trzeba mieć swój honor!!! Prezydentura miasta, to nie zabawa !!! Znów jesteśmy sławni, ale w złym tego słowa znaczeniu... !!!! Ciekawe jak zareagował by Prezydent Słupska, jak na ulicy by ktoś do niego w ten sposób powiedział. Czy też uśmiechnął by się ??? Wstydzę się za Prezydenta Słupska...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 22:45:32

Ja też, szczególnie jak do Prezydenta Słupska Wojewódzki powiedział - "Ty Pało!!!" na to Nasz Prezydent uśmiechnął się. Ja rozumie, że są prywatnie kolegami, ale... jakaś powaga urzędu / etykieta musi być zachowana. Cóż wybraliśmy Prezydenta i mamy takiego jakiego wybraliśmy. Napiszę krótko - WSTD I HAŃBA panie Robercie Biedroń !!!!!!!!!!!!!!!

weż zluzuj się trochę gościu ;) powaga urzędu? etykieta? owszem ale to w urzędzie i tam tak się Biedroń zachowuje a prywatnie może jak chce. Był wesoły, świetnie ripostował Kubę, ogólnie bardzo pozytywne wrażenie!

Wolałeś Kobyłę, który zachowywał etykietę w świetle fleszy, siedząc w pierwszej ławce w kościele ( :D ) a "po godzinach" chlał z kolesiami, zachowywał się jak prosię i klepał po tyłkach współpracownice? Fajna taka obłudna włądza ?

Biedroń łączyw sobie luz, nowoczesność a zarazem kompetencję i merytorykę. I podoba mi się to, że jest sobą :)

#7 ~homofob~

~homofob~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 22:48:44

Super widzę, że "pały" macie wyluzowane tak trzymać luzaki słupskie.... Mamy super Prezydenta, który prywatnie - czyli na wizji  kilku milionów polaków zachowywał się normalnie... !!!

#8 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 22:53:17

"a prywatnie może jak chce" czyli na wizji kilkukrotnie mówiąc, że jest prezydentem słupska i do tego prywatnego gościa ktoś mówi "Ty pało" ??? gratuluję rozumowania i postrzegania rzeczywistości...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 22:56:16

Fajny gość, w końcu ktoś Kubę przegadał i umiał go obśmiać (w pozytywnym znaczeniu) :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 23:41:09

Naprawdę wspaniały występ pana Biedronia. Ta elokwencja dowcip i taki przystojny :wub:

#11 ~morda~

~morda~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 05:52:47

Prezydent Miasta to osoba publiczna nie prywatna i nie powinien brać udziału w tego typu szopkach i tyle w tym temacie

#12 źał.pl

źał.pl

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 316 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 06:21:25

Ależ spinacie tyłki. Biedron bedac Prezydentem miasteczka nie moze wystąpic w programie ?! Przypominam ze po tym m.in. poznaje sie "wieśniaków" (nie mylić z mieszkańcami wsi). Sami jestescie pały. U Wojewodzkiego bywali znacznie powazniejsi politycy niz Biedron i za kazdym razem robili sobie dobry PR. Tylko takim małym człowieczkom-robaczkom przeszkadza rozrywka. Nie trzymacie ciśnienia...

#13 ~Krzyśka~

~Krzyśka~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 07:01:47

żenada  i seksistowski  bełkot niezaspokojonych facetów ;(

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 07:31:55

Odcinek ma świetny wydźwięk w całym kraju, mówi się że to jeden z najlepszych odcinków KW. Prezydentem Biedroniem, jego humorem i szczerością wszyscy się zachwycają, no ale oczywiście tu na forum zasiedli słupscy przeciwnicy i hejtują. 

Nie przystoi.... etykieta...co my kurcze w IXX wieku żyjemy ?

Dobrze że "władza" się zmienia, Pozytywny gość.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 07:50:13

Czy zawsze musi być tak, że wieś zazdrości miastu?

Przecież to ci złośliwcy z okolicznych wiosek tak dogryzają Prezydentowi z zazdrości, z tego powodu że ich reprezentują sołtysi w gumofilcach często, więc jakaś różnica jest.

To miasto wybrało tego, kto stanowi organ władzy wykonawczej a nie ludność wiejska, więc wrzućcie na luz wszyscy zazdrośnicy i złorzeczący.

Drugą sprawą jest to, że wiele osób komentuje a nie ma pojęcia o czym pisze, bo nie zna problemu. Tylko wrodzona głupota każe takim ludziom pisać obraźliwie lub agresywnie. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 07:50:27

A ja powiem tyle, że mimo szacunku dla Prezydenta nie mogę stwierdzić, że jest słowny; obiecuje spotkania i nie dotrzymuje słowa, a to znaczy, że nasze słupskie sprawy są mniej ważne niż programy w TV?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 08:06:42

kiedyś ten program reprezentował jakiś poziom teraz to rów mariański. Wiadomo scenariusz został ułożony by zrobić jak największe show, ale to co wczoraj żenada

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 08:06:58

A ja powiem tyle, że mimo szacunku dla Prezydenta nie mogę stwierdzić, że jest słowny; obiecuje spotkania i nie dotrzymuje słowa, a to znaczy, że nasze słupskie sprawy są mniej ważne niż programy w TV?

Wniosek z dupy. Biedroń robi świetny PR Słupskowi i jego mieszkańcom, prezydentem jest dobrym, bardzo pracowitym. Jak sobie pomyślę że w zamian mogliśmy mieć sztywniaków w stylu Konwińskiego czy tego bez doświadczenia z Czarnych, to się cieszę że mieszkańcy poszli po rozum do głowy.

#19 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 08:09:21

Biedroń nawet nie wie, ilu mieszkańców liczy Słupsk. W programie powiedział, że 100 tys. A w rzeczywistości jest nas tylko 90 tys. (dane za PKW, stan na 2014r.)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 08:12:24

Biedroń nawet nie wie, ilu mieszkańców liczy Słupsk. W programie powiedział, że 100 tys. A w rzeczywistości jest nas tylko 90 tys. (dane za PKW, stan na 2014r.)

Przypominam że teraz mamy 2015, Prezydent jest bliżej wydziału meldunkowego UM Słupsk niż ty.

Także kto lepiej wie ile Słupsk ma mieszkańców tłumaczyć nie muszę.

P.S.-żeby czynić uwagi trzeba być mądrym

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kuba wojewódzki show, biedroń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych