Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bez Kobietki007

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
191 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Iwonka~

~Iwonka~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 18:55:11

Witam wszystkich.
Temat ten jest alternatywą dla Rozmów, które zdominowała Kobietka i które ostatnio prawie wszyscy omijają szerokim łukiem ze względu na jej aktywność. Zapraszam wszystkich na kulturalne pogaduchy o wszystkim ważnym i mniej istotnym. O dzieciach, o samochodach, o hobby, o pasjach, o trudnych sprawach.

#2 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 19:23:05

Dołączona grafika

#3 ~Iwonka~

~Iwonka~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 19:42:06

Juma super posługujesz się obrazkami, wiemy to nie od dziś. Szkoda, że nie kumasz całości a jedynie wyrywki. I uwielbiasz jak ktoś wchodzi Ci- wiesz gdzie!

#4 ~Emilka~

~Emilka~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 19:55:50

Wow!
Czy ona naprawdę tu nie zajrzy?
Nie wierzę!
Super temacik ale wątpię, żeby udało się ją odseparować.
Gratuluję pomysłu :rolleyes:

#5 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 21:17:25

Juma super posługujesz się obrazkami, wiemy to nie od dziś. Szkoda, że nie kumasz całości a jedynie wyrywki. I uwielbiasz jak ktoś wchodzi Ci- wiesz gdzie!

Właśnie nie wiem gdzie, sama widzisz, że posługuję się dopiero pismem obrazkowym, gdzie mi do cywilizacji, ale zaczynaj, może jednak warto ... ? :D

#6 ~Iwonka~

~Iwonka~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 22:25:50

Właśnie nie wiem gdzie, sama widzisz, że posługuję się dopiero pismem obrazkowym, gdzie mi do cywilizacji, ale zaczynaj, może jednak warto ... ? :D

Hihi, uwierz,że wiesz gdzie.
Pismo obrazkowe jest bardzo wygodne. Ale Twoje pelargonie z balkonu są nieziemsko imponujące.

#7 ~~Gość~~

~~Gość~~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 22:38:47

Witam wszystkich.
Temat ten jest alternatywą dla Rozmów, które zdominowała Kobietka i które ostatnio prawie wszyscy omijają szerokim łukiem ze względu na jej aktywność. Zapraszam wszystkich na kulturalne pogaduchy o wszystkim ważnym i mniej istotnym. O dzieciach, o samochodach, o hobby, o pasjach, o trudnych sprawach.

hmmm jakos nie wierzę, że ta Pani nie napisze tu żadnego posta. poza tymlepszym rozwiązaniem byłoby wyproszenie od GP24 uruchomienie chatu live, zamiast tworzenia kolejnych wątków, w których nie ma nic innego od "paplania" co ślina przyniesie.

#8 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 22:49:55

Hihi, uwierz,że wiesz gdzie.
Pismo obrazkowe jest bardzo wygodne. Ale Twoje pelargonie z balkonu są nieziemsko imponujące.

A widzisz, muzyka też łagodzi obyczaje ...

#9 ~Cherries in Liqueur~

~Cherries in Liqueur~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 22:16:03

hmmm jakos nie wierzę, że ta Pani nie napisze tu żadnego posta. poza tymlepszym rozwiązaniem byłoby wyproszenie od GP24 uruchomienie chatu live, zamiast tworzenia kolejnych wątków, w których nie ma nic innego od "paplania" co ślina przyniesie.

Z tym i ja muszę się zgodzić... Wątpię, czy uda jej się powstrzymać... to wbrew jej naturze...
A jeśli idzie o wątki, to tyle bzdurnych już powstało, że jeden mniej- jeden więcej- nie stanowi różnicy.
Jeśli tylko uchowa się bez żadnego jej wpisu- to już okaże się, że Iwonka zrobiła fajną rzecz...

#10 ~~Gość~~

~~Gość~~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 22:20:57

Zasadniczo taki czat pozwoliłby co niektórym "katarynkom" wyrzucić w stosunkowo krótkim czasie sporo energii, także miałbym nadzieję liczyc później na nieco spokojniejsze posty na forum. Jak to z ludźmi bywa, niektórzy musza się po prostu wygadać.

Użytkownik ~Gość~ edytował ten post 31 lipiec 2011 - 22:41:15

#11 ~Cherries in Liqueur~

~Cherries in Liqueur~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 22:31:12

Zasadniczo taki czat pozwoliłby co niektórym "katarynkom" wyrzucić w stosunkowo krótkim czasie sporo energii, także miałbym nadzieję liczyc później na nieco spokojniejsze posty na forum. Jak to z ludźmi bywa, niektórzy musza się po prostu wygadać.

Co racja to racja... Wielu niewyżytych mogłoby szybciutko się wystrzelać... A jest ich bez liku...

#12 ~~Gość~~

~~Gość~~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 22:41:26

Tak sobie pomyślalem jednak, ze forum bez charakterystycznych osób byłoby nudne i szybko straciłoby racje bytu. Dlatego patrząc z perspektywy czasu, takie charakterystyczne osoby są potrzebne równiez temu forum. Szkoda, ze kilku forumowiczów ostatnio opuściło ten internetowy zakątek. Wiadomo o kim mówię? Chyba tak. Poglady wyrazane przez te osoby nie każdemu pasowały i nie były zgodne z ich naturą, ale były potrzebne jako argumenty w wielu dyskusjach.
W nas jest to najwspanialsze i piekne, ze my jako ludzie jesteśmy tak różni od siebie. Jakbysmy byli tacy sami, to nasze zycie zalalaby szara pustka.

Z innej beczki, ludzka natura ma to do siebie, ze wszyscy w wirtualnym świecie chcemy być lepsi od takich jacy jesteśmy w rzeczywistości. Poza tym leczymy wiele naszych kompleksów poprzez uwłaczanie i drażnienie się z innymi. Wiele osób bierze to bardzo powaznie. I stąd wiele potyczek slownych, zupełnie niepotrzebnych. Wina lezy zawsze pośrodku.

#13 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 23:01:56

Zapraszam wszystkich na kulturalne pogaduchy

:lol: :lol: :lol:
sorry... :)

#14 ~Cherries in Liqueur~

~Cherries in Liqueur~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 23:09:47

Tak sobie pomyślalem jednak, ze forum bez charakterystycznych osób byłoby nudne i szybko straciłoby racje bytu. Dlatego patrząc z perspektywy czasu, takie charakterystyczne osoby są potrzebne równiez temu forum. Szkoda, ze kilku forumowiczów ostatnio opuściło ten internetowy zakątek. Wiadomo o kim mówię? Chyba tak. Poglady wyrazane przez te osoby nie każdemu pasowały i nie były zgodne z ich naturą, ale były potrzebne jako argumenty w wielu dyskusjach.
W nas jest to najwspanialsze i piekne, ze my jako ludzie jesteśmy tak różni od siebie. Jakbysmy byli tacy sami, to nasze zycie zalalaby szara pustka.

Z innej beczki, ludzka natura ma to do siebie, ze wszyscy w wirtualnym świecie chcemy być lepsi od takich jacy jesteśmy w rzeczywistości. Poza tym leczymy wiele naszych kompleksów poprzez uwłaczanie i drażnienie się z innymi. Wiele osób bierze to bardzo powaznie. I stąd wiele potyczek slownych, zupełnie niepotrzebnych. Wina lezy zawsze pośrodku.

Oczywiście... Masz rację... Nie wyobrażam sobie Forum bez kilku czy kilkunastu osób. Cała jego specyfika polega na różnorodności użytkowników... To oni właśnie robią klimat. Piszę tu oczywiście o zarejestrowanych.

Domyślam się, że piszesz zapewne o Boguurojonym i je-2-bnym... Pewnie, że szkoda... Ja osobiście bardzo lubiłam czytać ich posty i akurat mam te same poglądy jak oni.

W większości przypadków jest tak jak piszesz. Ale nie wszyscy koniecznie potrzebują się dowartościowywać i leczyć z kompleksów. Niemniej bardzo dużo jest forumowych awanturników, którzy pod płaszczykiem anonimowości machają szabelką i atakują wszystkich i wszytko..

#15 ~~Gość~~

~~Gość~~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 23:18:34

tacy awanturnicy tez są potrzebni.
o ile nie dasz się sprowokować, to takie wypowiedzi wyschną szybciej niz para rozpływa się w powietrzu.

#16 ~Iwonka~

~Iwonka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 09:46:23

:lol: :lol: :lol:
sorry... :)

:lol: :lol:
Widzisz, zdarza się czasem, że i mnie poniesie. :(

#17 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 09:47:00

o ile nie dasz się sprowokować, to takie wypowiedzi wyschną szybciej niz para rozpływa się w powietrzu.

Nie nazywałbym "Boga Urojonego" tylko awanturnikiem, to oryginalna postać o oryginalnych poglądach, nawet jeśli dla wielu to opozycja, to jest potrzebny ze względu na opisywanie różnych spraw ze swojego punktu widzenia. Reprezentuje on racjonalne myslenie vs religia. Uważam, ze dlatego jest wyjątkowo potrzebny, aby nie doszło do panowania na forum tylko religijnych osób. Ja założyłem swoje konto w podobnym celu jak "Bóg Urojony", aby pokazywać całkiem odmienny niż większość tu osób stosunek do religii, społeczeństwa i natury....Jestem w mniejszości, dlatego liczę się z atakami, a samemu często celowo mówię przeciwne zdanie, aby inni postarali się podać o wiele więcej rzeczowych argumentów.

Dzięki jednostkom, będącym w mniejszości forum w ogóle ma sens bytu, inaczej było by tylko wzajemnym poklaskiwaniem.

#18 ~Iwonka~

~Iwonka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 09:50:20

Wtrącę się jeśli można-
awanturnicy zarejestrowani tak ale nie goście. Tacy nie są zbyt potrzebni.

#19 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 20:27:40

Wtrącę się jeśli można-
awanturnicy zarejestrowani tak ale nie goście. Tacy nie są zbyt potrzebni.

myślę, że można i chyba masz rację ? :unsure:

Dołączona grafika

Użytkownik Jumanji edytował ten post 02 sierpień 2011 - 13:59:27

#20 ~Pic~

~Pic~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 21:10:20

myślę, że można i chyba masz rację ? :unsure:

Za chwilę inny wpadnie na pomysł aby sprawdzać kolor skóry....

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych