Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bestia na działkach morduje dzikie koty :: zobacz komentowany artykuł

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~onna~

~onna~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2010 - 23:39:24

Kocie mamki zabierzcie te kocury do domów. Cholerni miłośnicy będą podrzucać wszystkim tych swoich pupilów. Tępić tych darmozjadów tylko żrą i rozmnażają się gdzie się da. Dosyć obsranych grządek i "wylegiwujących" się pasożytujących futrzaków. Co za naród ogłupiały i ukierunkowany. Dla was kocury to cały świat...... Każdy ma prawo wyboru i nie każdy musi kochać koty....

I nie musi bestialsko je zabijać!Kotki przeszkadzają teraz a gdy myszki zaczną rąbać zimowe zapasy?

#42 ~onna~

~onna~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 00:00:33

W pełni popieram. Sam gdybym miał działkę, a na niej nieproszone koty, to też bym doprowadził do ich PRZENIESIENIA.
Popieram tego Kogoś, bo robi DOBRĄ robotę dla reszty działkowców. A osoby tak na zawołanie unoszące się "miłosierdziem" niech zadbają o to, aby żadne nieproszone zwierzątko nie panoszyło się po naszych działkach.
Najgorsze to takie osoby co to tylko kłapać jęzorem potrafią.

Co ty nazywasz dobrą robotą? znęcanie się i zabijanie słabych zwierząt? A może to na nich robiono doświadczenia medyczne z lekami które tobie pomagają?Jest wiele roślin które uwielbiają koty,np:kocimiętka,wystarczy ją wysiać w kącie ogrodu i kociaki będą hasały tylko w tym rejonie.

#43 ~zx~

~zx~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 08:06:31

Urzekła mnie Twoja historia ... Kto tu jest zajadły? Jak Ci te koty szkodzą? Nasrał któryś do oczka wodnego? Iglaka połamał? A może trawink przekopał i z kretami sie pod ziemią ganiał? Zastanów się nad sobą, bo los się może odwrócić i to Ty dostaniesz "łopatą w łeb" od życia za niedolę braci mniejszych ...

#44 ~xz~

~xz~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 08:15:35

ja też mam działke zbudowany kacik dla dzieci na zabawę koty podczas naszej nieobecności wyleguja sie w piaskownicy pod werandą. Koty chodzą z parchem i innymi chorobamy - dziecko moje leczyło sie na grzybicę zwierzęcą prawie rok. I co mam robić tez je przeganiam

#45 ~trooper~

~trooper~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 08:54:18

ja też mam działke zbudowany kacik dla dzieci na zabawę koty podczas naszej nieobecności wyleguja sie w piaskownicy pod werandą. Koty chodzą z parchem i innymi chorobamy - dziecko moje leczyło sie na grzybicę zwierzęcą prawie rok. I co mam robić tez je przeganiam

Z parchem i "chorobamy" (hehe, jaka wiejska polszczyzna) to chodzą fleje - ludzie, którzy wodę widzą od wielkiego święta. A koty robią do piasku - to ich naturalny odruch - bo, w przeciwieństwie do psów, brzydzą się wszelkich nieczystości i zakopują po sobie odchody. Dlatego zupełnie normalnym odruchem (jeśli ktoś dba o swoje dzieci) jest zbudowanie piaskownicy z przykryciem - aby w piasku nie urzędowały psy, koty, ptaki. Trudno mieć pretensję do zwierzęcia, że wysra się do piasku... "Chorobamy", powiadasz.... hehehehe

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 21:25:25

O co tyle hałasu? Wiadomo wszystkim, że każdy kot, pies pozostawiony bezpańsko to potencjalne zagrożenie epidemiologiczne. W sierści tych "zwierzątek" żyje tyle pcheł, tyle innych pasożytów, że można by nimi obdarować całe osiedla zdrowych, zadbanych zwierzaków.
Dlatego dziwię się tym wszystkim animalsiakom i innym miłośnikom biegającej padliny, że sami nie biorą ich do tych swoich schronisk utrzymywanych z naszych podatków. Nie zabierają ich, bo wiedzą, że te zwierzątka są potencjalnymi bombami chorobowymi. Lepiej pyszczyć, krzyczeć, hałasować. Dlatego osobiście uważam, że osoby te to taki gatunek ludzi podobnych do pierwotniaków z ery kamienia łupanego.
I wiecie co mi możecie zrobić? Posłuchajcie sobie skeczu Pana Kobuszewskiego.

To ty jesteś pasożyt. Schroniska z publicznych pieniędzy tak 730 tyś na Słupskie schronisko z czego ponad 500 na pensje pracowników i co jeszcze każ wam zapłacić 15 tyś za przywiezione wszystkie koty.....

#47 ~S.O.Z.~

~S.O.Z.~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 21:37:15

Dz.U. 1997 Nr 111 poz. 724
USTAWA
z dnia 21 sierpnia 1997 r.
o ochronie zwierząt1)

Rozdział 11
Przepisy karne
Art. 35.
1. Kto zabija, uśmierca zwierzę albo dokonuje uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4, albo znęca się nad nim w spo-sób określony w art. 6 ust. 2,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa ze szczególnym okrucień-stwem,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

To tyle proszę państwa. Nikt nie jest panem i władcą czyjegoś życia. Każda istota na tym świecie ma swoje prawa i jest chroniona przed takimi oprawcami.

#48 ~Opiekun zaginionego kota~

~Opiekun zaginionego kota~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 17:53:15

[b] Nikt nie jest panem i władcą czyjegoś życia. Każda istota na tym świecie ma swoje prawa
i jest chroniona przed takimi oprawcami.

To racja, że jest ochrona prawna. Pytanie, jak znaleźć "kotożercę". I skąd biorą się podrzucone koty
na działkach?
Wcale niekoniecznie stąd, że właściciele je podrzucają. Na naszych działkach zauważono, że jeśli
kot pojawi się w okolicy pewnej działki, to znika. Nasz zniknął prawie dwa tygodnie temu.
Jest podejrzenie, że właściciele pewnej działki łapią koty i podrzucają je gdzieś - byle daleko
stąd. Chociaż mają pełną świadomość, że te koty mają właścicieli i znają tych właścicieli.
Ale tego podejrzenia nie ma jak udowodnić.

Kot był przez 5 lat. Już nie chodzi o te 2 - 3 tysiące, które jego utrzymanie w tym czasie
kosztowało. Tylko że wszyscy przyzwyczajają się do zwierzaka.
A tu nagle był do południa i znikł. Śladu nie ma. Jak szukać odpowiedzialnych?
I co to da, jeśli się ich nawet znajdzie?

#49 ~Anty patologia~

~Anty patologia~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 14:06:47

Pewnie jakiś wiejski zakompleksiony oblech bez zębów morduje te koty bo sam był bity w szkole ale nie mógł się bronić więc teraz leczy swoje kompleksy na słabszych

#50 Learnedzqn

Learnedzqn

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 marzec 2020 - 02:15:55

Siemanko wam wszystkim

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych