Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

353 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 08:47:20

z zczego gmina ma sie utrzymywac jak nie z podatków może mi odpowiacie a największe podotki do są podatki gruntowe niestety a wy nie przyzwyczailicie do małych podatków bo co roku był zmniejszany ale w tym roku nie bo gmina ma wydatki też najwyżej drugiego nowego auta nie kupicie albo domu nie wykończycie drodzy rolnicy noprawdę u was nędza aż piszczy.wstyd mi za to że pochodzę z rodziny rolniczej.tak tolnik nie postępuje to jest pseudo rolnik bo nic nie chowa tylko 300ha przenicy sieje to jest rolnik czy przedsiębiorca o i jeszcze firmę ma dużą zajmującą sie tirami.

Nie mierz Wszystkich Rolników jedną miarką. Bo takich cwaniaków jak Pan Sz., R., M., i paru innych nie brakuje. Nachapali się ziemi i uważaja, ze sa Rolnikami a mimo to prowadzą własne biznesy, ale nie przecierz kasa z dopłat od takich hektarów jest zajebista, ze stac ich na budowe nowych domów czy auta za sporo pieniadze. Uczciwego rolnika nie stac na takie luksusy jak tych Panów. Bo uczciwy rolnik zapierdziela sam od rana do wieczora a takich juz coraz mniej. Wiec człowieczku zanim cos napiszesz pomysl dwa a nawet trzy razy. Bo to tak jak każdy mówi, ze nauczyciel, górnik, rolnik to mają świetnie ale póki sami nie doświadczycie tego chleba to się nie wypowiadajcie!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 08:56:24

" takich cwaniaków jak Pan Sz., R., M., i paru innych nie brakuje"

tylko pamietaj ze ich ta podwyzka podatku nie dotyczy ;) wszyscy wiedza dlaczego

#23 ~wróżka~

~wróżka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 09:52:36

MIeszkańcy - Szanujcie Wójta swego bo możecie mieć .......gorszego :blink: !!!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 10:00:10

Co tak cicho na forum? Może pAN Wójt odciął internet w Urzędzie??

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 10:05:20

Mieszkańcy - Szanujcie siebie samych... bo gorzej juz byc nie moze

#26 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 10:49:40

Prawda!!

#27 ~Aza~

~Aza~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 10:54:01

Co tak się pieklicie przecież to nie jest pierwsza kadencja "wszego" Wójta co nie wiedzieliście na kogo głosujecie.
Odnośnie finasowania to zgodnie z Kodeksem wyborczym koszty refrendum gminnego pokrywane są z budżetu danej gminy jedynie koszt referendum ogólnokrajowego pokrywane są z budżetu państwa czyli przez biuro wyborcze. Nie widze też powodu, żeby komuś ubliżać jeżeli nie zgadzamy się z jego wypowiedzią . Może troche kultury.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 10:54:08

A ja tam i tak bede glosowal na Awhimieni bo ma glowę do użendu

#29 ~Aza~

~Aza~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 10:55:28

Co tak się pieklicie przecież to nie jest pierwsza kadencja "wszego" Wójta co nie wiedzieliście na kogo głosujecie.
Odnośnie finasowania to zgodnie z Kodeksem wyborczym koszty refrendum gminnego pokrywane są z budżetu danej gminy jedynie koszt referendum ogólnokrajowego pokrywane są z budżetu państwa czyli przez biuro wyborcze. Nie widze też powodu, żeby komuś ubliżać jeżeli nie zgadzamy się z jego wypowiedzią . Może troche kultury.

#30 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 11:24:11

Jesteśmy z Panem Panie Wójcie. Zrobił Pan bardzo dużo dla naszej Gminy i wierzymy w to, że zrobi Pan jeszcze więcej. Ja będę głosowała za tym, żeby pozostał Pan na swoim stanowisku. Proszę być dobrej myśli!!!

#31 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 12:20:14

Jesteśmy z Panem Panie Wójcie. Zrobił Pan bardzo dużo dla naszej Gminy i wierzymy w to, że zrobi Pan jeszcze więcej. Ja będę głosowała za tym, żeby pozostał Pan na swoim stanowisku. Proszę być dobrej myśli!!!

Dla gminy? Chyba dla Łupawy i okolic, bo w Potęgowie poza GOK-iem nic innego nie widac.

#32 ~bankrut~

~bankrut~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 12:21:48

ja tez jestem za ale po co te zbędne wydatki gminne nasze ciezkie zarobione czy ktos sie nad tym zastanowił chyba nie. po trupach do władzy tak sie nie robi panie h.

#33 ~astFa difhoneft~

~astFa difhoneft~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 12:49:44

Pani inspektor gospodarki komunalnej i obrotu nieruchomościami Ulanowska, która wykupiła działeczki za grosze a teraz chce za to ogromne pieniadze, przyczynila sie do ogromnej straty w budżecie gminy, i to z cala przychylnoscia Pana Wojta. Okradli Gmine i to w biały dzien. Teraz jeżeli CBA ma ten temat naswietlony to jaki jest sens inwestowac w te ziemie skoro pozniej mozna na lodzie z niczym zostac ... I tylko kombinuja jak nasze pieniadze sobie do portfela schowac zeby nikt nie wiedzial... kur..stwo

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 12:57:26

Pani inspektor gospodarki komunalnej i obrotu nieruchomościami Ulanowska, która wykupiła działeczki za grosze a teraz chce za to ogromne pieniadze, przyczynila sie do ogromnej straty w budżecie gminy, i to z cala przychylnoscia Pana Wojta. Okradli Gmine i to w biały dzien. Teraz jeżeli CBA ma ten temat naswietlony to jaki jest sens inwestowac w te ziemie skoro pozniej mozna na lodzie z niczym zostac ... I tylko kombinuja jak nasze pieniadze sobie do portfela schowac zeby nikt nie wiedzial... kur..stwo

o i w to akurat uwierz a nie jakies teksty typu a bo nowy bedzie gorszy itp.

#35 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 14:04:04

Pomału pomału wyjdzie szydełko z worka....

#36 ~jhfasgjh~

~jhfasgjh~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 15:02:40

OK. CO JEST NIE TAK:
droga od byłej stacji paliw do skrzyżowania - rozdroża Skórowo-Głuszyno - zrobiona za obecnego wójta, a w jakim stanie jest...
GOK - wieczna bieda, trawkę kosi ziomek-znajomek na etacie
GOPS - ten w Potęgowie nie przyjmuje rachnków na rzeczy, które w innych gminach są akceptowane
Pomorze Potęgowo - 30 tysięcy za gościa + etat w straży gminnej, to dopiero kontrakt.
umorzenia - temat rzeka, a do tego protokół z kontroli regionalnej izby obrachunkowej... no sory, ale jeśli dostaje się 116% podwyżki podatku, to nie będę na roli zap***alał na bandę nierobów.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 16:00:05

to sprzedaj role a nie majaczysz

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 20:55:20

Dla gminy? Chyba dla Łupawy i okolic, bo w Potęgowie poza GOK-iem nic innego nie widac.

Bo nie patrzysz - rozejrzyj się człowieku, no chyba że jesteś z Gajek .....to faktycznie lipa :(

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 22:10:31

a kto za to zapłaci bo ja nie mam zamia

ru w tym uczestniczyć

no właśnie kto za to zaplaci,Pan DH robi sobie znowu kampanię za nasze pieniądze

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2012 - 12:57:49

HD na razie stać na więcej, niż sobie myślisz. Opluwać błotem każdy może, zobaczymi czy dzisiaj na festynie wójt zarządzi, a może nawet pogra, wczoraj gdzie go pognało po 8,00. Do końca pracy diabeł go nie widział, może był z nowym inżynierem od wodociągów i sryty!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kasa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych