Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

353 odpowiedzi w tym temacie

#341 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 11:27:23

Jesteście ubezwłasnowolnieni...! huras i ulanowska o to dbają! Wójcie i tak nic nie zrobisz z tą gminą bo nie ma pieniędzy! a gdzie te wiatraki milionowe? możesz tylko wygrać lige i awansować! takiej słabej ligi jeszcze nie widziałem! Nawek jak wygrasz to nie będzie pieniędzy bo do tego nie dopuszczę!

""

"prawdziwy" potęgowiam się odezwał,nie podoba się gmina , ludzie w niej to można się wyprowadzić, a nie straszyć....Porażkę trzeba umieć z godnością przyjąć.

#342 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 12:03:44

Tutaj nie ma żadnej porażki więc miej odrobine szacunku dla Ludzi w wypowiedziach.Ludzie nie poszli na referendum bo mają wszystko gdzieś. . .Mówią że im to obojętne czy ten wójt czy nowy bo nic nie robią tylko pieniądze biorą.A wójt jest do końca kadencji i już nigdy nie będzie wójtem.Przynajmniej ma świadomość że Ludzie go nie chcą!

#343 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 12:13:19

Poczekamy aż minie wójta kadencja i kumoterstwo.Nawet z gminy głosowali przeciw wójtowi.Mamy go dość!

jest wyjście zwolnić się z pracy , jak szef nie odpowiada

#344 ~Urzędniczka~

~Urzędniczka~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 16:16:01

Ja nie musze zwalniać się z pracy. To wójt niech się zwolni ze swego stanowiska po za tym proszę pamiętać że w gminie
nie wszyscy są za wójtem.Także kto ma uszy do słuchania niechaj słucha.Dużo wiemy. . .co się dzieje w gminie.Oj,dużo. .

#345 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 16:57:42

Ja nie musze zwalniać się z pracy. To wójt niech się zwolni ze swego stanowiska po za tym proszę pamiętać że w gminie
nie wszyscy są za wójtem.Także kto ma uszy do słuchania niechaj słucha.Dużo wiemy. . .co się dzieje w gminie.Oj,dużo. .

To dlaczego nic z tą wiedzą nie robicie? pewnie za wiele nie wiecie.

#346 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 17:49:10

tylko niestety Wójt jest twoim szefem i nie zapominaj o tym. A czy bedzie Wójtem to decydują mieszkańcy gminy i twój jeden głos niewiele znaczy. W zakładzie pracy to już byś nie pracowała, uzasadnienie " brak zaufania " i uważaj , bo Wójt to może wykorzystać i "krzykacze " od referendum Ci nie pomogą.A mówienie cyt.
Dużo wiemy. . .co się dzieje w gminie.Oj,dużo. . To możesz mężowi powiedzieć.I to jeszcze po pietnastnej.. po pracy.

#347 ~Urzędniczka~

~Urzędniczka~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 18:48:57

Twoje publiczne groźby zachowaj dla siebie.Nie boje się Wójta a wiedzą tą wykorzystamy.Niech wie że i w gminie są osoby które go nie znoszą nie tylko ja. . .
Te komentarze zachowaj dla siebie.Jak szczekarz to szczekaj bez odbioru.ŹEGNAM.

#348 ~niezależny~

~niezależny~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 20:22:58

1. Kto sieje nienawiść, ten przegrał - słowa kard. Wyszyńskiego.
2. Podobny protokół pokontrolny znajdziecie w większości gmin. To nie przestępstwa. To
uchybienia. Trzeba znac tresc odpowiedzi wójta na protokół żeby zachować
obiektywizm.
3. Aby wygrać referendum trzeba poprostu ... nie brać udziału w głosowaniu.
4. Kazde referendum to tylko walka o korytko.
5.Bo tyle władzy ile kasy. Czyli tyle mogę ile mam pieniędzy w kasie gminy.
Czyli nowy wójt nic nie zmieni.
5. Igrzyska (czyt. referendum) zawsze wyzwalają najniższe instynkty - jak tu komu
dopieprzyć.
6. W końcowym rozrachunku pozostaje smutek, pretensje i wielkie g...o!
7. Życzę sukcesów w wielkim biegu szczurów do władzy.

Gratuluję Panie Wójcie !
Teraz spokojnie robić swoje ! Przynajmniej oszczedzicie mnóstwo pieniędzy. nie bedzie zmiany pomysłów, zmiany decyzji co do zgłoszonych wniosków o dofinansowania ect.,ect.
Przyjaciołom podziękować, wrogom wybaczyć! kaedynał Wyszyński miał i ma rację !!!

#349 ~niezależny~

~niezależny~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 20:56:10

Ale przyznać muszę że poniekąd Lud ma racje bo wójt nic nie robi a tyle jest do zrobienia tylko wójt na stołku siedzi.Miała być droga do Darżynka? Nie ma! A w Darżynie przy głównej trasie trzeba nowe przystanki postawić.. Niech wójt i o tym pomyśli.Ja za wójtem jestem.

#350 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 06:00:31

Drodzy przedmówcy,
rozliczacie tu ciągle Wójta a może czas rozliczyć radę, może czas przed dokonywaniem wpisów sprawdzić struktury i kompetencje władztwa samorządowego.

#351 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 07:40:44

Twoje publiczne groźby zachowaj dla siebie.Nie boje się Wójta a wiedzą tą wykorzystamy.Niech wie że i w gminie są osoby które go nie znoszą nie tylko ja. . .

grożby to ty rzucasz , a mam wrażenie , ze jeżeli jesteś urzędniczką to nie douczoną ( ortografia się kłania ), a ze go nie znosicie to twój problem , mieszkańcy pokazali w wyborach i refrendum wręcz coś innego

#352 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 07:42:11

grożby to ty rzucasz , a mam wrażenie , ze jeżeli jesteś urzędniczką to nie douczoną ( ortografia się kłania ), a ze go nie znosicie to twój problem , mieszkańcy pokazali w wyborach i refrendum wręcz coś innego

#353 ~+~

~+~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 10:28:56

Myśle że nie przejmujmy się ani Wojtkiem ani żadnym innym popaprańcem! Po prostu bądźmy sobą.Wójt będzie do końca kadencji.Ale jak pisaliście na forum Słupsk że chcecie złożyć doniesienie do Prokuratury to składajcie.Ciesze się że walczycie o sprawiedliwość.O waszą godność.Jestem pewny że ktoś edytuje mój post jak zwykle. A referendum-Ludzie z Urzędu myślą że Ludzie są za wójtem.
Nieprawda.Ludzie już od dawna nie chodzą na wybory.Nie chce im się i tyle.Ale podoba mi się wasz duch do walki o uczciwość naszej gminy.Niech Bóg wam w tym błogosławi.

#354 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 09:05:27

.
Ludzie już od dawna nie chodzą na wybory.Nie chce im się i tyle.Ale podoba mi się wasz duch do walki o uczciwość naszej gminy.Niech Bóg wam w tym błogosławi.

Smutna prawda. Należą się gromkie brawa i podziękowanie dla wszystkich, którzy w referendum uczestniczyli... Dziękujemy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kasa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych