Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

353 odpowiedzi w tym temacie

#321 ~Rębowo~

~Rębowo~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:25:34

Wiadomo już czy Wójt zostaje czy odchodzi?

#322 ~gienek~

~gienek~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:28:19

ZOSTAJE za mała frekwencja

#323 ~gienek~

~gienek~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:28:53

#324 ~gienek~

~gienek~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:29:33

#325 ~Pan~

~Pan~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:30:15

Bez względu na wyniki referendum przynajmniej wójt wie że mieszkańcy gminy mają go dość.Trzeba mieć jakiś honor ambicje i samemu potrafić odejść a nie czekać aż wójtowa kadencja minie.Ja bym tak nie mógł być nadal wójtem mając świadomość że Ludzie mnie nie chcą.To jakiś koszmar.Odejdź człowieku sam. Miej honor. .Potrafisz być wójtem ze świadomością że Ludzie Ciebie nie chcą.

#326 ~Rębowo~

~Rębowo~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:31:57

Ok to już wiem wszystko. Dzięki za info.

#327 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:42:06

Bez względu na wyniki referendum przynajmniej wójt wie że mieszkańcy gminy mają go dość.Trzeba mieć jakiś honor ambicje i samemu potrafić odejść a nie czekać aż wójtowa kadencja minie.Ja bym tak nie mógł być nadal wójtem mając świadomość że Ludzie mnie nie chcą.To jakiś koszmar.Odejdź człowieku sam. Miej honor. .Potrafisz być wójtem ze świadomością że Ludzie Ciebie nie chcą.

to dzisiejsze referendum pokazało jak mają dosyć , pana DH i jego świty

#328 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:43:59

to dzisiejsze referendum pokazało jak mają dosyć , ale pana DH i jego świty

#329 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:45:15

to dzisiejsze referendum pokazało jak mają dosyć , ale pana DH i jego świty

#330 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:46:53

Do Pana Wójta!
Pomimo tego że Pan zostaje(a to dlatego że mało Ludzi przyszło) Powinien Pan mieć jakiś honor
nie układy.Niech dotrze to do Pana że Ludzie gminy Potęgowo Pana nie chcą w naszej gminie. Dużo Pan gada a nic nie robi.
Ludzie się wkurzą i sami zamkną Pana biuro w gminie.Woda jest droga,bezrobocie wzrasta,na dzień dziecka nawet zabawa w kulkach czy na trampolinie jest płatna.Miała być droga asfaltowa do Darżynka? Pytam gdzie jest? Skończyło się na obiecankach! Prosze spojrzeć na przystanki przy głównej trasie w Darżynie grożą zawaleniem! SZOK!

#331 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:48:44

panu D. juz podziekujemy, gdyby ludzie chcieli zmian to by przyszli zagłosowac, społeczeństwo demokratycznie i dośc dosadnie pokazało inincjatorom gdzie ich miejsce no chyba ze nadal chcą się ośmieszać.

#332 ~Mgr.~

~Mgr.~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:54:13

Ty się tak nie podniecaj jak ten Wojtek który żone zdradza. Przyjdzie czas i dla pana Henryka. Płaćcie za śmieci. .bo tak kazali! Nie każdy ma śmieci,typu puszki,butelki. .drobne papierki się pali w centralnym.I tak Ludzie nie chcą wójta! Może nawet telewizja przyjedzie!

#333 ~Pan~

~Pan~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:58:34

Ludzie nie chcą wójta i on powinien to zrozumieć i sam odejść.Mamy dość kumoterstwa!

#334 ~z Potęgowa~

~z Potęgowa~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 05:27:09

Do Pana Wójta!
Pomimo tego że Pan zostaje(a to dlatego że mało Ludzi przyszło) Powinien Pan mieć jakiś honor
nie układy.Niech dotrze to do Pana że Ludzie gminy Potęgowo Pana nie chcą w naszej gminie. Dużo Pan gada a nic nie robi.
Ludzie się wkurzą i sami zamkną Pana biuro w gminie.Woda jest droga,bezrobocie wzrasta,na dzień dziecka nawet zabawa w kulkach czy na trampolinie jest płatna.Miała być droga asfaltowa do Darżynka? Pytam gdzie jest? Skończyło się na obiecankach! Prosze spojrzeć na przystanki przy głównej trasie w Darżynie grożą zawaleniem! SZOK!

Panie Wójcie rób Pan swoje i nie przejmuj się Pan grupką ludzi "rządną" władzy.Wczoraj społeczeństwo pokazało , że ich nie chcą :)

#335 ~z Potęgowa~

~z Potęgowa~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 05:34:12

Ludzie nie chcą wójta i on powinien to zrozumieć i sam odejść.Mamy dość kumoterstwa!

w czyim imieniu mówisz, wynik powinno być oddanych minimum 1472 ,aby referendum było ważne,oddano 661 głosów , chyba o czymś mówi :D

#336 ~Urzędniczka~

~Urzędniczka~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 06:48:28

Poczekamy aż minie wójta kadencja i kumoterstwo.Nawet z gminy głosowali przeciw wójtowi.Mamy go dość!

#337 ~Ani za ani przeciw~

~Ani za ani przeciw~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 08:55:36

Zwyczajnie zwolennicy wójta byli solidarni a przeciwnicy nie . Mentalność ludzi nie których jest taka- Podpisałem listę więc to starczy- i nie pojechali,to tyle resztę można się domyślać. Jest tak jak wybrali , a jak będą narzekać to niech mają pretensję sami do siebie.

#338 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 09:33:56

dlaczego ten temat nie jest zaknięty zgodnie z ordynacją wyborczą. to się zrobiło już niesmaczne, każdy wie co mazrobić, a traktuje się nas mieszkańców gminy Potęgowo jak ludzi nienormalnych, ubezwłasnowolnionych ,

Jesteście ubezwłasnowolnieni...! huras i ulanowska o to dbają! Wójcie i tak nic nie zrobisz z tą gminą bo nie ma pieniędzy! a gdzie te wiatraki milionowe? możesz tylko wygrać lige i awansować! takiej słabej ligi jeszcze nie widziałem! Nawek jak wygrasz to nie będzie pieniędzy bo do tego nie dopuszczę!

#339 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 10:03:19

Zwyczajnie zwolennicy wójta byli solidarni a przeciwnicy nie . Mentalność ludzi nie których jest taka- Podpisałem listę więc to starczy- i nie pojechali,to tyle resztę można się domyślać. Jest tak jak wybrali , a jak będą narzekać to niech mają pretensję sami do siebie.

Zgadzam się z Twoim zdaniem

#340 ~Pan~

~Pan~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 10:59:46

Pan Wójt nic nie robi tylko dużo gada! Skończy się jego kadencja
i skończy się kumoterstwo!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kasa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych