Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

353 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 20:48:03

a kto za to zapłaci bo ja nie mam zamiaru w tym uczestniczyć

#2 ~norbi~

~norbi~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 20:49:01

a kto za to zapłaci bo ja nie mam zamiaru w tym uczestniczyć

#3 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 22:48:25

a ja będę i cieszę sie że będzie referendum - może chwilę zatrzęsie się grupa....

#4 ~Niespokrewniony~

~Niespokrewniony~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 22:57:30

Nareszcie w Potęgowie coś drgnęło.Od lat nic tylko prywatny folwark.Może jak [daj Boże!] zmieni się wójt,to i pani dyr.GOK-u przy innej władzy będzie musiała sama trochę popracować? Ludzie namawiam,sam z całą rodziną pójdę,bo z tym czas najwyższy skończyć.A jeżeli chodzi o pieniądze na referendum,to nie takie idą bokami i nikt nawet o tym nie wie.

#5 ~dsfghjf~

~dsfghjf~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 06:43:52

A ja mam bardzo dużą rodzinę i nie mam zamiaru uczestniczyć w referendum. Zebrała się grupa rolników którzy do tej pory nie płacili podatków i są obrażeni na wójta że im w tym roku nie umorzył podatków. Ja też płacę podatki i nie mam do nikogo pretensji.

#6 ~AAAAAAAAAAAA~

~AAAAAAAAAAAA~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 07:03:46

Popieram ja też nie idę na referendum szkoda publicznych pieniędzy . Jeden z organizatorów usilnie pcha się władzy a pokazuje jak rządzi na swoim podwórku. Biznes mu się sypie. Komornik puka

#7 ~AAAAAAAAAAAA~

~AAAAAAAAAAAA~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 07:04:14

Popieram ja też nie idę na referendum szkoda publicznych pieniędzy . Jeden z organizatorów usilnie pcha się władzy a pokazuje jak rządzi na swoim podwórku. Biznes mu się sypie. Komornik puka

#8 ~haahahah~

~haahahah~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 07:07:10

Ja też nie idę Dyrektor GOK-u to strzał w dziesiątke nie było i nie będzie leprzej

#9 ~mała~

~mała~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 07:32:21

Pieniądze na wybory daje państwowa komisja wyborcza, nie są to nasze gminne pieniądze, więc idźcie i głosujcie!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 07:38:12

Ja też nie idę Dyrektor GOK-u to strzał w dziesiątke nie było i nie będzie leprzej

"NAJLEPRZY" TO JEST QR...KA TWÓJ KOMETARZ

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 07:41:12

zobaczcie wpisy od momentu wpisu "dsfghjf" - czytaj: Urzędnicy przyszli do pracy :D :D
bedzie się działo

#12 ~Aza~

~Aza~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 07:43:05

Nie należy kłamać pieniądze na referendum pochodzą z budżetu gminy. Szkoda gminnych pieniędzy można je przeznaczyc na inny cel. Co cztery lata są wybory wtedy należy się zastanowić na kogo się głosuje.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 07:51:19

Nie należy kłamać pieniądze na referendum pochodzą z budżetu gminy. Szkoda gminnych pieniędzy można je przeznaczyc na inny cel. Co cztery lata są wybory wtedy należy się zastanowić na kogo się głosuje.

Co TY pier....lisz AZA!!!!!!! Komisja wyborcza daje pieniądze. Może twoja wiedza pochodzi od pani dyrektor GOKU-u Durna, głupia pani sklepowa!!!!!!

#14 ~Nie z Potęgowa~

~Nie z Potęgowa~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 08:03:53

Niestety, ale koszty referendum są pokrywane w 100% z budżetu gminy. I to już niezależnie, czy referendum będzie ważne cz nie. Klamka zapadła. Wydatki i tak będą...

#15 ~Predator~

~Predator~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 08:06:11

Co TY pier....lisz AZA!!!!!!! Komisja wyborcza daje pieniądze. Może twoja wiedza pochodzi od pani dyrektor GOKU-u Durna, głupia pani sklepowa!!!!!!

niewazne skad te pieniadze beda bo to sa groszowe sprawy (w swietle calego budzetu gminy, skad tez beda pochodzily) ale to zarowno pieniadze tych zadowolonych, ktorzy chyba chca kolejna swietlice, ale tez moje pieniadze... obywatela wystarzczajaco wkurw.. nego zeby powiedziec : mam dosc tego pi... i jego bandy. Dlatego wlasnie pojdziemy Cie zdetronizowac... Slyszysz ? ... nie slyszy bo juz dawno pojechal sie odprężyć ... tylko jak bedziesz wracal to sobie samochodu nie rozbij...

#16 ~babtist~

~babtist~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 08:26:00

sama wrogość w tych postach jak wy chcecie budowac gminę potęgowo lepiej idzcie do kosciółka i sie wyspowiadajcie.bóg,honor,ojczyzna.

#17 ~jahny brawo~

~jahny brawo~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 08:33:49

z zczego gmina ma sie utrzymywac jak nie z podatków może mi odpowiacie a największe podotki do są podatki gruntowe niestety a wy nie przyzwyczailicie do małych podatków bo co roku był zmniejszany ale w tym roku nie bo gmina ma wydatki też najwyżej drugiego nowego auta nie kupicie albo domu nie wykończycie drodzy rolnicy noprawdę u was nędza aż piszczy.wstyd mi za to że pochodzę z rodziny rolniczej.tak tolnik nie postępuje to jest pseudo rolnik bo nic nie chowa tylko 300ha przenicy sieje to jest rolnik czy przedsiębiorca o i jeszcze firmę ma dużą zajmującą sie tirami.

#18 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 08:35:16

Każdy kto ma nóż na gardle pchałby się do władzy żeby się "odkuć" tylko, że jak On dojdzie do władzy to dopiero gmina będzie zadłużona... Zniszczy nas... Razem ze swoimi "koleżkami"...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 08:39:32

Każdy kto ma nóż na gardle pchałby się do władzy żeby się "odkuć" tylko, że jak On dojdzie do władzy to dopiero gmina będzie zadłużona... Zniszczy nas... Razem ze swoimi "koleżkami"...

obecnie gmina jest zbudowana na mocnym fundamencie 40 %

#20 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 08:40:41

Urząd Gminy w Potęgowie i podlegające jej jednostki to jedna wielka BANDA, w której "RĘKA RĘKE MYJE". I w GOK-u i w MOPS-e a także teraz w ZUP-ie same znajomki wójta i ich najbliższe rodzinki. A może by tak przyjąc kogoś z doświadczeniem i wiedzą a nie po protekcjach. Nie wspominając o Pani vice Wójt, która ma 1,5 etatu a 12 godzin w gminie nie spedza. Pani inspektor gospodarki komunalnej i obrotu nieruchomościami, która wykupiła działeczki za grosze a teraz chce za to ogromne pieniadze, i tak można wymieniać i końca nie widać....

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kasa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych