Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

101 odpowiedzi w tym temacie

#41 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:33:24

je2bny nadajesz teraz z tryzuba , jesteś chory , innej alternatywy niema .

Czy jestem tryzub ???

Zamknij lodówkę i pozostałe urzadzenia - niedługo ujrzysz diabła na szpilce - bój się kretynie.

#42 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:35:22

już się przelogowałeś pajacu je2bny

Oczywiście - kretynie.

#43 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:36:59

przecież to gej czym tu się chwalić że mu nie dygnie na widok kobiety, że się nie spuści w pochwę w żadną jakąkolwiek pochwę... nigdy przenigdy...

jak nisko musi cenić p. Biedronia owa Dorota że myśli że mu zależy tylko na stanowisku prezydenta Polski........ do tego jest mu potrzebna rodzina .... wstyd czy jest się czym chwalić?

Gosciu jesteś kretynem i tego nikt nie może podważyć.

#44 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:38:36

przecież to gej czym tu się chwalić że mu nie dygnie na widok kobiety, że się nie spuści w pochwę w żadną jakąkolwiek pochwę... nigdy przenigdy...

jak nisko musi cenić p. Biedronia owa Dorota że myśli że mu zależy tylko na stanowisku prezydenta Polski........ do tego jest mu potrzebna rodzina .... wstyd czy jest się czym chwalić?

Dorota K........ku*** karierowiczka, jeżeli to w ogóle prawdziwa historyjka....

Ty słupszczanin jesteś kretynem - nawet nie wiesz o tym ???

#45 ~jajcarz~

~jajcarz~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:39:13

Niby promocja i dla miasta reklama ale zaczynają się niezłe jaja .....

Ciekawe tylko, co z tego słupskiego pajacowania wyniknie ....

I lokalnie i ogólnopolsko .....

#46 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:41:28

Noo je2bany.Teraz juz piszesz z trzech kont "cwany"kundelku i mniemasz,że nikt cię nie rozpozna?Jesteś jak dziecko zakrywające oczy dłońmi i myślące,że nikt go nie widzi.Kolega kolegi,pantadeusz,tryzub i co jeszcze?Piszesz sam ze soba,zapluty i zapieniony niesiołku bo nikt normalny z tobą nie pisz.Czemu nie ługujesz pyska?To ci powinno pomóc :lol:

Uważaj - możesz zostać odkrywcą własnego idiotyzmu - mnie nic do tego, ale szkoda twojej rodziny, a w szczególnosci  dzieci, które mając ojca kretyna będą musiały się wstydzić nie za własne czyny.

#47 ~prof.E.U. Geniusz~

~prof.E.U. Geniusz~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:42:40

Czy jestem tryzub ???

Zamknij lodówkę i pozostałe urzadzenia - niedługo ujrzysz diabła na szpilce - bój się kretynie.

Jest z tobą gorzej niż myślałem,je2bany.Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy ile masz wcieleń.Lód na hemoroidy to za mało,dla ciebie,tak jak dla wieprzka proponuję lobotomię.Na bank po tym nie zmądrzejesz ale przestaniesz być agresywny,niesiołku i mniej będziesz ujadać.Gdybyś kiedyś myślał o eutanazji,daj mi znać,zawiozę cię do Holandii. :lol:

#48 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:42:53

Dorota K to pseudonim jego partnera (mężą,kochanka ?) A swoją drogą prywatne listy nawet te na służbowa krzynkę nie powinno się ujawniać .Co innego gdyby był to list otwarty.To źle świadczy o prezydencie.

O was Qrwiszony koscielne świadczy jeszcze lepiej.

#49 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:46:22

Zapomniałem dodać - zgłaszajcie wszystkie moje posty, jako obelżywe - niech robią, to osoby dotkniete deb***izmem - większość z piszących ma ku temu rację.

Postarajcie się dobrze zrozumieć powyższy wpis - alleluj i do przodu.

Niech będzie pochylony.

#50 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:49:03

Jest z tobą gorzej niż myślałem,je2bany.Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy ile masz wcieleń.Lód na hemoroidy to za mało,dla ciebie,tak jak dla wieprzka proponuję lobotomię.Na bank po tym nie zmądrzejesz ale przestaniesz być agresywny,niesiołku i mniej będziesz ujadać.Gdybyś kiedyś myślał o eutanazji,daj mi znać,zawiozę cię do Holandii. :lol:

Czy ja z tobą świnie pasałem, ze zwracasz się do mnie w ten sposób ???

Zwróć się do własnej matki, tylko uważaj, abyś w pysk nie dostał.

Dopiero wtedy wykorzystaj ów lód, który miałem przy doopie, a ty będziesz miał przy pysku.

Użytkownik 1kolega2kolegi edytował ten post 23 styczeń 2015 - 22:50:25

#51 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:54:22

Dorota nie Dorota ale przyznaje uśmiech ma Robert uroczy i odwalcie sie od niego

#52 ~prof.E.U. Geniusz~

~prof.E.U. Geniusz~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:55:28

Czy ja z tobą świnie pasałem, ze zwracasz się do mnie w ten sposób ???

Zwróć się do własnej matki, tylko uważaj, abyś w pysk nie dostał.

Nie pasałeś ze mną świń,zapluty jadem niesiołku,bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie jestem świniopasem.Jak z tą eutanazją,zastanowiłeś się,bo niedługo jadę do Holandii?Nie łam się,przełam się.Zrobisz społeczeństwu przysługę :lol:  :D

P.S.Wieprzek dla niepoznaki tytułujący się knurem,posłuchał mnie,zrobił sobie lobotomię i zobacz jakie wspaniały dała efekt.Już nie rzuca gnojem na forum.Uspokoił się,wyluzował i teraz jedynym jego zajęciem jest leżenie w błocku.

#53 ~słupszczanin~

~słupszczanin~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 23:04:41

Ty słupszczanin jesteś kretynem - nawet nie wiesz o tym ???

Jaki artykuł takie żenujące komentarze. I tak, nie wiem czy tak twierdzisz czy pytasz?  Żenada...

#54 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 23:09:31

Nie pasałeś ze mną świń,zapluty jadem niesiołku,bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie jestem świniopasem.Jak z tą eutanazją,zastanowiłeś się,bo niedługo jadę do Holandii?Nie łam się,przełam się.Zrobisz społeczeństwu przysługę :lol:  :D

P.S.Wieprzek dla niepoznaki tytułujący się knurem,posłuchał mnie,zrobił sobie lobotomię i zobacz jakie wspaniały dała efekt.Już nie rzuca gnojem na forum.Uspokoił się,wyluzował i teraz jedynym jego zajęciem jest leżenie w błocku.

Jednak jesteś, jak portugalski zakręt - curva.

#55 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 23:10:36

Jaki artykuł takie żenujące komentarze. I tak, nie wiem czy tak twierdzisz czy pytasz?  Żenada...

Nie patrz na głowę, patrz na duszę.

#56 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 23:12:16

Kretynie  nigdy nie używałem nicka - je2bany - sprawdź jełopie.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 23:14:15

Dobrze, że Pan Kobyliński wybudował obwodnicę, teraz to strach przejeżdżać przez to miasteczko.

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 23:24:37

Niby promocja i dla miasta reklama ale zaczynają się niezłe jaja .....

Ciekawe tylko, co z tego słupskiego pajacowania wyniknie ....

I lokalnie i ogólnopolsko .....

Nauka radziecka zna na to odpowiedź.Nazywa się to zmęczenie materiału.Żeby efekt był nadal skuteczny potrzeba coraz większej dawki.propagandowej.Skończy się to pewnie lowparadą z LGBT z całego świata na ulicach Słupska albo spektakularnym ślubem naszego prezydenta z swoim partnerem..Świadkami będą Grodzka i Rafalella..Albo powstanie w Słupsku największego w Polsce klubu gejowskiego.Wstęgę przecinał będzie sam Elton John.Można zorganizować mecz geje kontra trans transmitowany przez eurosport,

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 23:33:46

Kretynie  nigdy nie używałem nicka - je2bany - sprawdź jełopie.

Pewnie,że nie był to nick je2bany tylko je2bny.To tylko ja to tak przekręcam bo bardziej do ciebie pasuje.tak jak zapluty niesiołek :lol: .Ługuj pysk :D

#60 ~przyjaciel ogółu~

~przyjaciel ogółu~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 23:39:50

Fajnie, fajnie, tylko chodzi o to, że Nasz Prezydent ma inną orientację i mamy to przyjmować do świadomości, on poprostu jest gejem i tyle. To przede wszystkim fantastyczny człowiek. Przyjaciel.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Marzenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych