Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Baya Beach @ Ustka

87 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~ktos:)~

~ktos:)~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 13:55:59

ja bylam z sob,nd:D a co?:D

#62 ~chmiel~

~chmiel~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2010 - 08:14:00

powiedzcie mi jeżeli mogę prosić - jak tam trafić? robimy tam w sobotę zawody w siłowaniu na ręce w dzień i wolałbym nie błądzić. jakaś mapka?

#63 ~siłowanie się na dupe~

~siłowanie się na dupe~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2010 - 11:09:52

drugie zejście na plażę od strony portu patrzysz w prawo i jak wół!!!!

#64 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2010 - 14:10:15

Hej kto wie kiedy zamykają w tym roku baya?? czy jest tylko do końca sierpnia czy we wrześniu też jest otwarte??

#65 ~Wojtuś~

~Wojtuś~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 00:30:51

Z Tego Co Mi wiadomo To BayaBeach Bd otwarte do połowy września

A tak w ogóle to widzieliście te dziewczyny co tańczą na barze w weekendy...??
Jakie One Są Zajebiste Śliczne i w ogóle Jedna Ma Takie Czarne Długie Włosy ,Druga to Blondynka Z Piękna pupcią I Jeszcze Ta w Czerwonych Włosach Jakie Ona Ma Cudne Piersi No Normalnie masakra Cudne Są Te Dziewczyny...! Z Tego Co Za uwarzyłem To Są Baya Codziennie

BOSKIE DUPECZKI ;p

Pozdro

#66 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 17:41:18

mhm dziękuję za wiadomość.. mam nadzieje że tak będzie otwarte i ekipa za barem i DJ-je się nie zmienią do tego czasu:)

#67 ~eee~

~eee~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2010 - 21:16:15

czy ktos z czytajacych byl wczoraj na Baya? tzn z sob/niedz :P ?

ja byłam, a co?

#68 ~Emi~

~Emi~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 18:02:15

Ja też byłam. W baya są bardzo przystojni kelnerzy:P

#69 ~eee~

~eee~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 15:08:29

Ja też byłam. W baya są bardzo przystojni kelnerzy:P

hehe potwierdzam ;D

#70 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 17:59:29

zabierajcie tą wstrętną budę i się więcej w tym miejscu nie pokazujcie z takim dziadostwem.To wstyd dla miasta że takia obskurana buda stoi w tak atrkcyjnym miejscu.Dlaczego pani architekt udaje że tego nie widzi,uważam że to powinno byc uzgodnione

#71 ~ZU~

~ZU~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 22:03:41

Wie ktoś jak się nazywa ten barman w Baya (taki blondyn) co robi takie pyszne drinki ?

#72 ~sowolistonosz~

~sowolistonosz~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 21:00:10

Romek

#73 ~Em~

~Em~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 20:44:16

Czy Baya jest jeszcze otwarte? :)

PS: Ktoś pisał o tych laskach tańczących na barze. Proszę Cię człowieku, musisz być totalnym, nawet nie wiem jak to ująć żeby Cię nie obrazić, no po prostu takim kolesiem, który leci na byle co, albo jest tak beznadziejny i nie robi TEGO za często, że jara się 16latkami na barze. Dziewczyny nie były ładne. Chyba nie widziałeś ładnych dziewczyn, na przyszłość radze patrzeć na parkiet, a nie na bar. Jedna z nich ma na imię Olka(pięknowłosa = czarna). Nie wypowiem się też na temat tych dziewczyn, bo ich nie znam, ale ich zachowanie świadczyć może tylko o jednym.

#74 ~kala~

~kala~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 21:28:18

Czy Baya jest jeszcze otwarte? :)

PS: Ktoś pisał o tych laskach tańczących na barze. Proszę Cię człowieku, musisz być totalnym, nawet nie wiem jak to ująć żeby Cię nie obrazić, no po prostu takim kolesiem, który leci na byle co, albo jest tak beznadziejny i nie robi TEGO za często, że jara się 16latkami na barze. Dziewczyny nie były ładne. Chyba nie widziałeś ładnych dziewczyn, na przyszłość radze patrzeć na parkiet, a nie na bar. Jedna z nich ma na imię Olka(pięknowłosa = czarna). Nie wypowiem się też na temat tych dziewczyn, bo ich nie znam, ale ich zachowanie świadczyć może tylko o jednym.

#75 ~kalina~

~kalina~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 11:27:13

Bardzo pilnie poszukuje kontaktu z właścicielem Baya Beach w zwiazku z zorganizowaniem wesela w baya i na plaży kalina.sz.m@buziaczek.pl czekam na info

#76 ~Marta Anastazja #~

~Marta Anastazja #~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 18:02:11

[font="Georgia"]Ja Osobiście byłam w "Baya" i podobało mi się . Była extra zabawa i atmosfera :)

#77 ~kolek~

~kolek~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 17:31:31

wesela w baya? :o

#78 ~Beatkaaaaaaaa~

~Beatkaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 15:54:37

ludzie kochani co wy za pier***y piszecie jaka bron!!!! i jakie narkotyki!!!! moze wy lepiej nie cpajcie bo niezlego macie dilera albo go zmiencie:} hehehe ja osobiscie polecam baya jest tam zajebiscie!!!!! a jak ktos nie potrafi sie bawic niech lepiej zostanie w domu:} pozdrowienia

#79 ~matimato~

~matimato~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 20:28:27

będzie Baya w tym roku??? bo nigdzie nie można znaleźć info na ten temat... i jeszcze jedno pytanko do tych co pracowali tam w zeszłym roku, jak się pracowało? i jak się tam dostać do pracy? dzięki

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 11:58:33

Jak nie ruszy to i tak do Miami wszyscy pójdą. :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych