Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Baya Beach @ Ustka

87 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kai~

~Kai~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2008 - 20:11:34

Co sądzicie o Baya Beach? Jakie są wasze opinie o tej miejscówce? Ja jako mieszkaniec Ustki od 23 lat muszę powiedzieć że cieszę się, że taki lokal w naszej miejscowości powstał. Lokalizacja wyjątkowa, sympatyczna atmosfera, dobrzy DJe (fajne remixy puszczają i kawałki typu "Vs",aczkolwiek czasem trochę zbyt komercyjne). Myślę że to najlepsze miejsce na balety w Ustce i na pewno miejsce które utkwi w pamięci wczasowiczów. Cieszę się że pojawiają się nowe miejsce i już ludzie nie są skazani na syfiaste balety w lokalach Viva/Maax. Tutaj atmosfera jest przyjazna, ochrona na poziomie. Ceny nieco wysokie (100 zł za 0,5l wyborowej, 8zł za piwo z nalewaka, coca cola 0,2 - 5zł). Największą wtopą jest płatne WC - 2zł. Człowiek płaci wysokie ceny i toaleta powinna być za darmo. Ale lepiej iść pobawić się raz a dobrze niż kilka razy średnio :)
adres do strony internetowej - www.bayabeach.pl

#2 ~~~25~~~

~~~25~~~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2008 - 22:08:19

Fajna muzyka na stronie www :)
Płatna toaleta to faktycznie porażka.

#3 ~morświn~

~morświn~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 16:34:21

Baya Beach ,owszem fajny lokal,dobra muza,i odświeżający powiew bryzy morskiej.Jedyne co brakuje to bawiących się tam ludzi,sam nie wiem dlaczego tak jest,w Vivie muza delikatnie mówiąc taka se i lokal brzydki a ludziska się bawią,dziwne to ale prawdziwe.
Dobrze że do Ustki zawitał 23 lipca Projekt Plaża,to troche poprawiło liczbę ludzi bawiących się w baya beach,a i imprezki w miasteczku TVN-u były równie intersujące jak w Baya Beach.Tyle że Projekt Plaża był tylko kilka dni niestety ;(

Szkoda że w Ustce nie ma więcej takich miejsc...

#4 ~~Kai~~

~~Kai~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2008 - 19:15:41

Dzisiaj DJ Risto (albo RI100 jak kto woli) gra w Baya Beach. Więcej info w poście o HHC Agency. Do zobaczenia w Baya :)

#5 ~stokrotkaaa~

~stokrotkaaa~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2008 - 09:36:08

Ja jestem mieszkanką Ustki i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co to znaczy być skazanym na tłok w Vivie... jednym słowem porażka ale na całe szczęście jest teraz najlepsza imprezownia w historii Ustki- Baya Beach! Ktoś wspominał, że ludzie tam się nie bawią- tam imprezki zaczynają się koło24...ale zato trwają do białego rana, a klimat tam panujący jest niesamowity, w szczególności w piątki gdzie grana jest czarma muza. KIedyś w taki piątek balety tak się rozkręciły, że ludzie tańczyli razem z barmanami na barze... :) Jednym słowem POLECAM!!!!

#6 ~balowiczka~

~balowiczka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2008 - 10:13:34

Czy ktoś wie kto jest właścicielem Bya Beach w Ustce?

#7 ~Mefisto~

~Mefisto~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2008 - 20:07:10

Właścicielem Baya Beach jest 3 leszczy z Gdyni.JEden z nich nosi pistolet przy sobie i wozi sie jak by nie wiem kim byl. A na bramce stoi psiarnia!!!

#8 ~Klaudia28~

~Klaudia28~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2008 - 20:24:13

Ale dziwi mnie to że bez problemu w lokalu można kupić piguły od DJ i obsługi . Że też policja się za to nie weźmie!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 17:09:13

Ja jestem mieszkanką Ustki i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co to znaczy być skazanym na tłok w Vivie... jednym słowem porażka ale na całe szczęście jest teraz najlepsza imprezownia w historii Ustki- Baya Beach! Ktoś wspominał, że ludzie tam się nie bawią- tam imprezki zaczynają się koło24...ale zato trwają do białego rana, a klimat tam panujący jest niesamowity, w szczególności w piątki gdzie grana jest czarma muza. KIedyś w taki piątek balety tak się rozkręciły, że ludzie tańczyli razem z barmanami na barze... :) Jednym słowem POLECAM!!!!

Racja w baya beach super klimaty,świetna muza i świeżość bijąca od morza.Nie to co w dusznej,z cuchnącą toaletą(o ile można to miejsce tak nazwać),z niemiłą obsługą (ten bramkarz przy wejściu bleee),ale mimo tego wszystkiego w Vivie zwasze było sporo ludzi,natomiast w baya beach(oprócz piątku i soboty gdy był Projekt Plaża),jakoś ich mało,w ostatni wtorek lipca po 24.00 bawiło się kilka osób na parkiecie w tym ja... a dj zszedł z za konsolety już coś koło 3.00.

Ale mimo to polecam wszystkim baya beach(dobra muza i niezapomniane klimaty)! Jest to najlepszy klub w Ustce,odradzam Vive bo tam muza ,obsługa,klimat itd. mają wiele do życzenia.

A tego że dj i barmani sprzedają piguły ,nie zauważyłem...

#10 ~Dj Karo~

~Dj Karo~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2008 - 00:46:57

Właścicielem Baya Beach jest 3 leszczy z Gdyni.JEden z nich nosi pistolet przy sobie i wozi sie jak by nie wiem kim byl. A na bramce stoi psiarnia!!!

pracuje w baya beach i właścicielem jest Suren Rafał i JAnek a i żaden z nich nie nosi broni a na bramce nie stoi psiarnia tylko Ochroniarze z Agencji ochrony Juwentus... Zapraszam do BAYA BEACH

#11 ~Dj Karo~

~Dj Karo~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2008 - 00:49:40

Ale dziwi mnie to że bez problemu w lokalu można kupić piguły od DJ i obsługi . Że też policja się za to nie weźmie!

A niby od kogo te piguły kupujesz co??? Od obsługi?? tam pracuje Moja siostra i mój szwagier..... a znam ich ale obiecuje ci skarbie że do końca życia będziesz wspominać że takie głupoty Pie.rdo.lisz

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2008 - 12:44:37

przechodzilam kiedys wieczorem ok23 i hmm w srodku bylo moze z 10 osob i sobie tylko siedzieli... nikt sie nie bawil!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2008 - 13:53:27

Moze po prostu przechodziłas tam w tygodniu, bo w weekend takie rzeczy nie mamaj tam miejsca na pewno :)

A co do obsługi i właścicieli tez nie mam zadnych zatrzezen. Normalni ludzie, a jak już im coś zaczyna wychodzic to trzeba znaleźć dziurę w całym. Słupska mentalnośc ;/

#14 ~kiko~

~kiko~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2008 - 23:57:03

Ja wiem ale wole prywatnie o tym gadac...886678704

#15 ~~ktos~~

~~ktos~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 19:55:01

czy oritntuje sie ktos czy bayabeach bd otwart vtez na poczatku wrzesnia ??;> przydaloby sie bo jeszcze nie jest zimno i ludzi dopiero przyzwyczajaja sie do innego trybu zycia;)

#16 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2008 - 21:12:54

A DZISIAJ DUZO TAM LUDZI JEST?

#17 ~Melange~

~Melange~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2008 - 16:22:24

http://pl.youtube.co...h?v=Kf8zzRbeTIQ

#18 ~~Yoobbb~~

~~Yoobbb~~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2008 - 09:13:19

Ponawiam pytanie - Czy w najbliższy weekend Baya Beach będzie jeszcze otwarty, czy może już się zwinęli?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2008 - 10:10:20

Ponawiam pytanie - Czy w najbliższy weekend Baya Beach będzie jeszcze otwarty, czy może już się zwinęli?

zwineli, idź lepiej do adamka.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2009 - 18:48:03

W tym roku już nie będzie Baya Beach bo jednej pani , która ma pałac koło promenady przeszkadza hałas,
i złożyła skargę na decyzję radnych w sprawie sprzedaży alkoholu na promenadzie ,
lepiej jechać do Łeby , a nawet Rowów - amfiteatr maja zrobić do lata.

"- Wzywamy radę miasta do uchylenia uchwały, gdyż narusza ona nasz interes prawny i mir domowy - mówi ustczanka Zofia Bartuś.

- Przypominamy, że naszą nieruchomość kupiliśmy od miasta w 1994 roku ze względu na jej położenie przy promenadzie nadmorskiej i w strefie uzdrowiskowej A, czyli o najniższym poziomie hałasu. Tymczasem teraz naprzeciwko naszego pensjonatu powstanie w wakacje lokal gastronomiczny organizujący koncerty i serwujący alkohol. Przez to nie będziemy mieli spokoju, a nawet możliwości wyjść w ciszy na werandę i spokojnie wypić kawę. Niech miasto przeniesie ten lokal w inną cześć plaży. Dalej od nas.

"
http://www.gp24.pl/a...USTKA/686275094

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych