Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bary w Miastku: Zatorze, Oaza, Piccolo - wasze opinie

zatorze bar oaza piccolo pizza miastko pizzeria pub restauracja

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~brajan~

~brajan~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 07:12:24

ostatnio biore z baru Zagajnik na Paluckiej. pierogi i pizza zaje...dobra

#22 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 00:43:38

ostatnio biore z baru Zagajnik na Paluckiej. pierogi i pizza zaje...dobra

Potwierdzam, zajebi**e pizze tam mają 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2016 - 10:26:11

W Zagajniku pyszna pizza, w romano straszne gow*o sie zrobilo, placek po wegiersku to jakby mieso zbierali z resztek.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 15:43:34

W Zagajniku pyszna pizza, w romano straszne gow*o sie zrobilo, placek po wegiersku to jakby mieso zbierali z resztek.

bardzo dziwne kiedy bym nie wszedł w porze obiadowej to nie ma miejsca a talerze do okienka wracają puste!! coś się nie zgadza....

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 18:10:40

bardzo dziwne kiedy bym nie wszedł w porze obiadowej to nie ma miejsca a talerze do okienka wracają puste!! coś się nie zgadza....

Kiedys jak wracałam z pracy to zawsze tam pełno było, teraz coraz częściej świeci pustkami. Ja osobiście, odkad się zatrułam w Romano, wolę Kuchnie Polską,

#26 ~~de madame~

~~de madame~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 22:33:31

Wszelka , miałka zresztą  konkurencja w Miastko dla baru Romano zamiast się skupić na tym  , żeby coś nowego w dobrej jakości zaoferować  dla klienta  uprawia na tym forum hejtowanie mające zdyskredytować tę firmę , ale jaki jest koń w Miastku każdy widzi .Byłam , jadłam i żyję i jeszcze odwiedzę to miejsce nie jeden raz . Pozdrowienia dla właścicieli wszystkich barów i pubów w Miastku.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2016 - 18:21:40

Wszelka , miałka zresztą  konkurencja w Miastko dla baru Romano zamiast się skupić na tym  , żeby coś nowego w dobrej jakości zaoferować  dla klienta  uprawia na tym forum hejtowanie mające zdyskredytować tę firmę , ale jaki jest koń w Miastku każdy widzi .Byłam , jadłam i żyję i jeszcze odwiedzę to miejsce nie jeden raz . Pozdrowienia dla właścicieli wszystkich barów i pubów w Miastku.

O zarozumiałe romano się odezwało.

#28 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 16:47:12

Zatoze tego nie mozna nazwac pizzeria .w srodku wyglonda jak w spelunie Pizza robi kto przyjdzie z ulicy .a szefostwo ludzom nidosc ze nie placi to jeszcze traktuje z pogarda .osoby kture robia ta pice nie posiadaja ksiazeczek sanepidowskich .a w kratce na scieki niema odplywu i pelzaja robaki .

#29 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 18:40:42

Zatoze tego nie mozna nazwac pizzeria .w srodku wyglonda jak w spelunie Pizza robi kto przyjdzie z ulicy .a szefostwo ludzom nidosc ze nie placi to jeszcze traktuje z pogarda .osoby kture robia ta pice nie posiadaja ksiazeczek sanepidowskich .a w kratce na scieki niema odplywu i pelzaja robaki .

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 16:22:31

Uwaga wlasciciel pizzeri zatoze uderzyl matizem zielonym w samichut stojacy na parkingu .i wyudzil odszkidowanie.a tak naprawde byl sprawca tej kolizi ze swojej winy

#31 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 21:26:08

Romanowa ma dobre jedzenie ale właściciel nie stara się o nowych klientów , ma stare szychy i oni to utrzymują . Oaza tanie dobre jedzenie i idzie na najeść ale za dużo panierki na dewolajach. Zagajnik i dewolaj nie polecam bo samym kucharkiem daje . Pizza dobra ale to loteria . Raz dadzą sos a raz zapomną , raz idealnie wypieczona a raz niedopieczona. Ale spróbować można bo może się udać :) najlepsze obiady to zdecydowanie Romano . Zestawy obiadowe zawsze idealnie smaczne . A grans to dobre rożki jeśli robią je odpowiednie osoby . Za duża rotacja ..

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zatorze, bar, oaza, piccolo, pizza, miastko, pizzeria, pub, restauracja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych