Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Bardzo dobra stronka z sposobami na dodatkowy zarobek

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 DT82

DT82

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 styczeń 2016 - 10:47:34

Wszystkim, którzy chcieliby troszkę sobie dorobić siedząc przed komputerem polecam stronkę http://dodatkowyzarobek.eu/
Znajdziecie tam wiele sprawdzonych sposobów dorabiania przez internet. Stronka cały czas się rozwija. Polecam zaglądać regularnie.

#2 Tadusz_Norek

Tadusz_Norek

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 13:12:32

Wszystkim, którzy chcieliby troszkę sobie dorobić siedząc przed komputerem polecam stronkę
Znajdziecie tam wiele sprawdzonych sposobów dorabiania przez internet. Stronka cały czas się rozwija. Polecam zaglądać regularnie.

Ale nie zarobisz na tych sposobach dobrych pieniędzy, bo mają mały potencjał zarabiania. Musiałbyś klikać i klikać, i klikać... Przez kilka (kilkanaście miesięcy ?), aby zarobić. Ja również klikam i nie tylko. Przyznaję jednak. że można w ten sposób zarobić (dorobić) przez internet, ale należy się skupić maks. na dwóch programach, jeżeli dysponujemy niewielkim czasem. 

#3 DT82

DT82

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 14:11:04

Ale nie zarobisz na tych sposobach dobrych pieniędzy, bo mają mały potencjał zarabiania. Musiałbyś klikać i klikać, i klikać... Przez kilka (kilkanaście miesięcy ?), aby zarobić. Ja również klikam i nie tylko. Przyznaję jednak. że można w ten sposób zarobić (dorobić) przez internet, ale należy się skupić maks. na dwóch programach, jeżeli dysponujemy niewielkim czasem. 

Oczywiście że klikanie w jakieś bannery jest nieopłacalne. Przy pomocy moje głównego programu który polecam na stronce spokojnie można mieć co najmniej 25$ miesięcznie za samo wypełnianie ankiet, a jak się chce to przy większym zaangażowaniu więcej. Kolejne programy to kolejne możliwości zarobku, a będzie ich znacznie więcej.

#4 lukaszpomysl

lukaszpomysl

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 luty 2016 - 12:26:54

HEJ ! Po pierwsze chciałem napisać jak normalny człowiek !
Bez bajerowania i obiecywania cudów na kiju.
Szukałem programu partnerskiego który naprawdę będzie działał, będzie przynosił pieniądze i nie będzie zabierał mi setek godzin klikania w deb***ne reklamy - by zarobić teoretycznie 10 zł.
Trafiłem na ten adres www: http://nplink.net/0MbXKa7v
Jest to program partnerski NUTRIPROFITS
Skorzystałem z poradnika i bloga znajdującego się na stronie www.
Który uczy jak działać od podstaw.
Zainwestowałem kilka godzin pracy, a później nie robiłem nic, bo myślałem że kolejny raz marnuję czas. A tu nagle zarabiam 60, 120, 300zł i każdego dnia z tych kilku godzin pracy płyną małe ale regularne kwoty.
A wykonałem naprawdę niewiele pracy...
Zapraszam was na stronę którą podaję abyście tylko zapoznali się z programem NUTRIPROFITS.
Sami zdecydujecie czy warto.
Jak dla mnie pierwszy program partnerski z którego płyną realne i to całkiem spore kwoty !
Pozdrawiam i życzę dodatkowych zarobków !

#5 waldi155

waldi155

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 21 luty 2016 - 23:27:04

Jeden z lepszych sposobów na zarabianie to e-booki, audiobooki bo one są bardzo popularne i można naprawdę fajnie zarobić, zobacz - TU

#6 ~martiness~

~martiness~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 14:41:00

Na ten moment jakbym miał polecać jakiś system to na pewno True Health ( truehealth.eu). Jestem uczestnikiem od niedawna, bo w ogóle cały program niedawno wystartował ale jak na razie warunki i organizacja – wszytko dopięte na ostatni guzik. System można cedować, jest dziedziczny, nie ma też jakiś żartów z targetami jak to w innych takich akcjach bywa.

#7 Tomash

Tomash

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 lipiec 2017 - 18:12:53

A ja polecam zajrzeć na stronę, gdzie znajdziecie sporo różnych sposobów na zarabianie przez internet: https://zarabiajprze...przez-internet/

Użytkownik Tomash edytował ten post 25 listopad 2018 - 14:26:25

#8 ~novacash~

~novacash~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 09:48:08

Zapraszamy do przeczytania poradnika na temat programów partnerskich.Poradnik jest darmowy i znajduje się na stronie: poradnik-novacash.pl

#9 Gekon

Gekon

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 11:06:48

Ja jestem wielkim fanem cash backu. Mam konto na e-candy.pl. Chwalę sobie opcję nie tylko zarabiania na zakupach, ale i możliwość dorabiania poprzez pisanie opinii. Ciekawie to tam wymyślili. Można powiedzieć, że takie dwa w jednym. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 21:58:34

Pic na wodę, ludzie nie dajcie się nabrać.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 14:10:03

Miło nam poinformować że w poradniku poradnik-novacash.pl dodaliśmy kilka nowych, przydatnych informacji. Zapraszamy do przeczytania.

#12 ~novacash~

~novacash~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 15:19:08

Zakończyliśmy dziś walidację kampanii SprintMoney.pl
Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami zostało zaakceptowane 100% wniosków.Dziękujemy naszym wydawcom za tak dobry wynik bo to głównie Wasza zasługa ! 
Adres naszego programu partnerskiego: novacash.eu

#13 ~novacash~

~novacash~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 12:48:53

Miło nam poinformować o nowej kampanii - Provema Credit.

Provema Credit to firma udzielająca pożyczek ratalnych online.

Profil Klienta:

• źródło dochodów - umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza, umowa o dzieło
  • klient musi posiadać rachunek bankowy 
  • nie figuruje w rejestrze dłużników - BIK, BIG, KRD
  • wiek - od 18 lat bez limitu końcowego

Szczegóły oferty:

• pożyczka ratalna
  • pożyczka od 1 100 do 1 500 zł 
  • okres spłaty - 6 miesięcy

Model i stawka prowizyjna:

• CPS Nowy Klient - 100 zł netto
  • CPS Klient Powracający - 20 zł netto

Nasz adres: novacash.eu

#14 Andrzej441

Andrzej441

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 14:48:54

Tu macie stronę z opisem kilku sensownych programów partnerskich i opisem jak się za to zabrać. Jednak należy pamiętać, że nie jest to łatwy pieniądz. Po prostu trzeba się napracować jak zresztą wszędzie.http://albertkredyty...z-internet.html

#15 terran

terran

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 22:52:54

najprostszy zarobek:

https://link.do/sonda

polska, wypłacalna firma.

#16 ~Luska~

~Luska~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 22:34:23

Ja rozwijam się w firmie Avon. Jako Avonmenager mam dostęp do wielu profitów i zniżek. Działam już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Czuję, że się spełniam.

#17 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 23:19:09

Ciekawy temat... 
...szkolenie to powinno byc polaczone z degustacja alkoholi...zeby w sposob "organo leptyczny" zapoznac sie z danym zagadnieniem. 

...a i owszem, czasami sie i wstawiam, a co ?!   ...alkohol jest dla ludzi, ale nalezy pic go z umiarem...poniewaz alkohol pity z umiarem mozna spozywac nawet w duzych ilosciach.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych