Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bar Pirat

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 12:26:45

Pragnę za Państwa pośrednictwem poinformować i przestrzec wczasowiczów i mieszkańców Ustki przed próbą skorzystania ze stolików baru ,,PIRAT?w tak zwanej Wiosce
Wikingów .Przebywając na wczasach w Ustce i korzystając z jej uroków zakupiłam wraz z rodziną
gofry i lody na górnej promenadzie i udaliśmy się w stronę ośrodka. Przechodząc przed barem
PIRAT dopadł nas deszcz . Niewiele myśląc skorzystaliśmy ze stolika i parasola tego baru.
Po jednej dosłownie minucie przy stoliku pojawiła się młoda dziewczyna z niesympatyczną miną
Jak się okazało pracownica tego baru i z nakazującym tonem w głosie stwierdziła że jeśli nie
dokonujemy zakupu w tym barze mamy natychmiast opuścić ten stolik. Skorzystaliśmy z gościny sąsiedniego baru gdzie pozwolono nam i dzieciom w spokoju i miłej atmosferze spożyć
wcześniej zakupione lody i gofry i przeczekać deszcz. Przez ten czas pobytu w sąsiednim barze
obserwowałam stoliki baru PIRAT wszystkie stoliki były puste a trzykrotnie jeszcze w ordynarny sposób usunięto osoby które podjęły próbę skorzystania z gościnności tego baru. Proceder ten podobno trwa od dawna ponieważ po powrocie do ośrodka dowiedzieliśmy się że ten sam los
spotkał w ubiegłym roku naszą recepcjonistkę Panią Wiesławę S. mieszkankę Ustki która usiłowała schronić się przed deszczem z niemowlakiem i ona również została zmuszona do zakupu frytek bo inaczej to fora ze dwora. Przy następnej naszej wizycie lecz już w barze powyżej nasłuchałam się prostackich tekstów jakie wypowiadał ten Pan przez mikrofon; a mianowicie witał i żegnał Panów ministrów,senatorów,prezesów oraz wymieniał wiele innych stanowisk i funkcji do osób , które spożywały ryby. Natomiast przy pożegnaniu życzył stosunkowo udanej nocy. To chyba nie jest miejsce do używania takich komentarzy za pomocą nośników dżwiękowych. Zapewniam Państwa
że osoby do których to się tyczyło nie miały zachwyconej miny a nawet wręcz były ciche i nie miłe
komentarze. Pan który wypowiada powyższe epitety wręcz wpada w zachwyt swojej elokwencji,
a mikrofon do wzywania zamówień traktuje jak wodzirej na balu,wypowiadając okrutne głupoty.
Takie zachowanie właścicieli baru jest wręcz obrzydliwe i wystawia okropną opinię o Ustce
i jej gastronomii. Czy naprawdę władze miasta nie potrafią poradzić sobie z taką sytuacją.
Mam nadzieję że za Państwa pośrednictwem ten proceder przestanie być uprawiany.

.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 13:49:20

Czy przyjmiesz gości swojego sąsiada w swojej toalecie. A może napiszesz kartkę na oknie"przechodniu możesz u mnie za darmo skorzystać z WC".
Czy rozumiesz analogię.
I czekam na Twój adres napewno odwiedzając Twoje miasto skorzystam z Twojej gościnności (razem z znajomymi).

#3 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 07:34:22

racja, trzeba bylo schronic sie tam gdzie kupilas lody i gofry, prostaki...

#4 ~jenyk~

~jenyk~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 22:51:34

Pragnę za Państwa pośrednictwem poinformować i przestrzec wczasowiczów i mieszkańców Ustki przed próbą skorzystania ze stolików baru ,,PIRAT?w tak zwanej Wiosce
Wikingów .Przebywając na wczasach w Ustce i korzystając z jej uroków zakupiłam wraz z rodziną
gofry i lody na górnej promenadzie i udaliśmy się w stronę ośrodka. Przechodząc przed barem
PIRAT dopadł nas deszcz . Niewiele myśląc skorzystaliśmy ze stolika i parasola tego baru.
Po jednej dosłownie minucie przy stoliku pojawiła się młoda dziewczyna z niesympatyczną miną
Jak się okazało pracownica tego baru i z nakazującym tonem w głosie stwierdziła że jeśli nie
dokonujemy zakupu w tym barze mamy natychmiast opuścić ten stolik. Skorzystaliśmy z gościny sąsiedniego baru gdzie pozwolono nam i dzieciom w spokoju i miłej atmosferze spożyć
wcześniej zakupione lody i gofry i przeczekać deszcz. Przez ten czas pobytu w sąsiednim barze
obserwowałam stoliki baru PIRAT wszystkie stoliki były puste a trzykrotnie jeszcze w ordynarny sposób usunięto osoby które podjęły próbę skorzystania z gościnności tego baru. Proceder ten podobno trwa od dawna ponieważ po powrocie do ośrodka dowiedzieliśmy się że ten sam los
spotkał w ubiegłym roku naszą recepcjonistkę Panią Wiesławę S. mieszkankę Ustki która usiłowała schronić się przed deszczem z niemowlakiem i ona również została zmuszona do zakupu frytek bo inaczej to fora ze dwora. Przy następnej naszej wizycie lecz już w barze powyżej nasłuchałam się prostackich tekstów jakie wypowiadał ten Pan przez mikrofon; a mianowicie witał i żegnał Panów ministrów,senatorów,prezesów oraz wymieniał wiele innych stanowisk i funkcji do osób , które spożywały ryby. Natomiast przy pożegnaniu życzył stosunkowo udanej nocy. To chyba nie jest miejsce do używania takich komentarzy za pomocą nośników dżwiękowych. Zapewniam Państwa
że osoby do których to się tyczyło nie miały zachwyconej miny a nawet wręcz były ciche i nie miłe
komentarze. Pan który wypowiada powyższe epitety wręcz wpada w zachwyt swojej elokwencji,
a mikrofon do wzywania zamówień traktuje jak wodzirej na balu,wypowiadając okrutne głupoty.
Takie zachowanie właścicieli baru jest wręcz obrzydliwe i wystawia okropną opinię o Ustce
i jej gastronomii. Czy naprawdę władze miasta nie potrafią poradzić sobie z taką sytuacją.
Mam nadzieję że za Państwa pośrednictwem ten proceder przestanie być uprawiany.

Mam nadzieję że za Państwa pośrednictwem ten Gościu tu więcej nie przyjedzie!! :lol:

.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 12:51:32

spotkał w ubiegłym roku naszą recepcjonistkę Panią Wiesławę S.

Czyzby słynna Wieslawa - plotkara nr 1 na ustce ? co pod prad jezdzi i przepisow ruchu nie szanuje ?
Gonic babe z kijem, wlasciciel pewnia ja zna.

#6 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 15:00:12

racja, trzeba bylo schronic sie tam gdzie kupilas lody i gofry, prostaki...

#7 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 15:49:14

Przyjezdzam do Ustki od 5 lat.Jem z rodzika tylko " U pirata 'Smacznie- wspaniala rybka, oczywiscie przemila obsluga.To co napisala ta osoba anonimowa- to klamstwo, chciala dupskiem siedziec i zajmowac miejsce- a goście którzy zamówili posilek stali by i czekali az wstanie.Zjechala z wiochy- zamiast na żniwa do mamusi i jej pomóc!1Wstyd- to typowy wiejski zwyczaj piania, mazania na sasiadów!!Precz z Ustki - wracaj tam skąd zjechalaś- durn akobieto !!!Adam z warszawy

#8 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 15:59:57

Szanowni Państwo !!To co opisala ta kobieta anonimowa- to brednie- wyssane z palca.Bylem świadkiem tego zdarzenia.Kropil deszczyk, mnustwo gości przy stolikach i mnustwo zamawiających rybke.Wiele miejsc byla zjetych- zas ta osoba rozsiadla sie z rodzina - nic niezamawijac.Uważala ze to miejsce to miejsca w parku dla posiedzenia.Mam nadzieje,,ze osoby czytajace te bazgroly- ocenia kulture i zachowanie tej osoby.Podejrzewam ze przyjechala ze wsi na wczasy- nie zna zasad kulturalnego zachowania.Co do obslugi -- :" U Pirata "---- wielka kultura, wpanialy klimat i fantastyczni ludzie, o wielkim sercu i zaangazowaniu .Ta osoba o niskiej kulturze, nie wybrednym slownictwie-- piszaca- a raczej oczerniająca prace wspanialych ludzi.Wszystkich zapraszam jako wczasowicz- do Pirata na wspaniala rybke- smaczna iladna. Turysta z Poznania

#9 ~patryk~

~patryk~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 16:13:51

Tylko " U Pirata "- wspaniala ryba , klimat boski , obsluga wspaniala o wielkiej kulturze.Wczasowicz z Krakowa

.
[/quote]

#10 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 16:20:29

To wszystko klamstwo !!!!Stare, babska z Radja Maryja "- zjechaly z Torunia i myślaly ze to bedzie jak u Rydzyka.Precz - Pan Bóg Ciebie wstretna babo pokarze- za te oszczerstwa!!!!!Do kosciola idż pomodlić sie za to co nabazgralas!Jak możesz z tym dalej życ- idż sie wyspowiadać.Kolo różańcowe z Ustki

#11 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 17:38:10

To wszystko klamstwo !!!!Stare, babska z Radja Maryja "- zjechaly z Torunia i myślaly ze to bedzie jak u Rydzyka.Precz - Pan Bóg Ciebie wstretna babo pokarze- za te oszczerstwa!!!!!Do kosciola idż pomodlić sie za to co nabazgralas!Jak możesz z tym dalej życ- idż sie wyspowiadać.Kolo różańcowe z Ustki

Adam, Piotrek, Wojtek i Patryk- jak można mieć 4 imiona? Kurka wodna, ludzie myślą ze z innych baranów zrobią... Ehhh, szkoda gadać...

#12 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 16:22:16

Zaszlismy do Pirata ze wzgledu na obecnosc zupy pomidorowej w jego menu (na potrzeby dziecka). Slyszelismy dzien wczesniej jego komentarze do gości i uznalismy je za żenująco-smieszne. Mimo to zaszlismy na obiad. Zapłacilismy 130zl za 4 obiady, w tym 1 zupa, bez piwa. Ryba była tłusta, wielka (przynajmniej panierka), male frytki i puste w srodku, słabe surówki. Oczywiscie nie obyło się bez komentarzy wypowiadanych przez mikrofon, urządzenie które wydaje się być nowością techniczną dla pana z farbowanymi włosami i wąsami(!).
Dzis postanowilismy wrócic do sąsiedniego baru WIKING (bylismy tam 2 dni pod rząd ale nie mieli zupy), gdzie ryby są o niebo lepsze, praktycznie nie mają panierki, obsługa nie gada deilnych tekstów publicznie a koszt obiadów, dla tych samych osób jest niższy o ponad 50zł (!) i to pomimo zakupu 2 piw. Ponadto wszystkich nas dziwnie bolał brzuch aż do wieczora.
Pirata radzę omijać szerokim łukiem jesli nie chcecie się zniechęcić do ryb oraz zostac publicznie pożegnanym.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 22:32:44

Szanowni Państwo !!To co opisala ta kobieta anonimowa- to brednie- wyssane z palca.Bylem świadkiem tego zdarzenia.Kropil deszczyk, mnustwo gości przy stolikach i mnustwo zamawiających rybke.Wiele miejsc byla zjetych- zas ta osoba rozsiadla sie z rodzina - nic niezamawijac.Uważala ze to miejsce to miejsca w parku dla posiedzenia.Mam nadzieje,,ze osoby czytajace te bazgroly- ocenia kulture i zachowanie tej osoby.Podejrzewam ze przyjechala ze wsi na wczasy- nie zna zasad kulturalnego zachowania.Co do obslugi -- :" U Pirata "---- wielka kultura, wpanialy klimat i fantastyczni ludzie, o wielkim sercu i zaangazowaniu .Ta osoba o niskiej kulturze, nie wybrednym slownictwie-- piszaca- a raczej oczerniająca prace wspanialych ludzi.Wszystkich zapraszam jako wczasowicz- do Pirata na wspaniala rybke- smaczna iladna. Turysta z Poznania

panie z baru, najpierw naucz pan się polszczyzny :) a później też zacznij pan zmieniać zwroty w swoich wpisach bo od razu widać, że pisze to ta sama osoba :)
to że jest pan "niemiły" to też już słyszałem ale ta pana akcja "medialna" w tym temacie to szczyt deb***izmu :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 22:38:01

nie mogę co za Goebelsowska kampania, cudo wspaniali ludzie, i turysta z poznania wie, że pani z boku jest niemiła i wszystkich oczernia :) nie ma jak próbować durni z ludzi robić, tylko kto tu na durnia wychodzi :lol:

#15 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 08:02:16

BAR PIRAT W BIALOGORZE, ceny wzrosly drasycznie, za rybe frytki i salatke plus sledzik zaplacilam dla jednej osoby 61zl , poczulam sie oszukana , przesada -pani podbija ceny

jak sie jej podoba to znaczy ze jak pojde z moja rodzinka zaplace za. obiad 300 zl i nie bedzie co zjesc, to nie luxusowa restauracje tylko zwykla buda w BIALOGORZE. Ryba mrozona a dostalam informacje ze swierza ryba . Co roku tam chodzilam na rybke , co roku bylo duzo drozej 61 zl przekroczylo budzet mojej wyobrazni. Dziekuje NIE!

Pozdrawiam wszystkich w Bialogorze  NIE DAJCIE SIE NACIAGAC !

#16 ivetta

ivetta

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 12:54:44

Przyjezdzam do Ustki od 5 lat.Jem z rodzika tylko " U pirata 'Smacznie- wspaniala rybka, oczywiscie przemila obsluga.To co napisala ta osoba anonimowa- to klamstwo, chciala dupskiem siedziec i zajmowac miejsce- a goście którzy zamówili posilek stali by i czekali az wstanie.Zjechala z wiochy- zamiast na żniwa do mamusi i jej pomóc!1Wstyd- to typowy wiejski zwyczaj piania, mazania na sasiadów!!Precz z Ustki - wracaj tam skąd zjechalaś- durn akobieto !!!Adam z warszawy

Panie Adanie jak cenowo?

Poleca Pan? :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych