Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

badania prenatalne u kobiet w ciąży w Lęborku

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 09:55:28

ja byłam na prenatalnych badaniach w gdyni i jestem bardzo zadowolona o leborku nawet nie pomyslalam poniewaz znam dwie kobiety ktore po tych badaniach u nas z nie do konca wykwalifikowanym personelem byly zalamane bo lekarz stwierdzil i u jednej i u drugiej duze wady. Kobitki zalamane uspokoily sie dopiero po powtorzeniu tych badan ale w gdansku. To byly moje znajome ktore mi o tym opowiedzialy ale za to bylam swiadkiem gdzie badali tym sprzetem mloda dziwczyne we wczesnej fazie ciąży bo to byl 5 tydzien i jeden lekarz nic nie widzial drugi i ze to chyba ciaza pozamaciczna inny ze wszystko ok, a wkoncu ordynator trafil ze plod nie rozwija sie prawidlowo i dojdzie do poronienia i tak tez sie stalo ale przed tym mozna bylo uslyszec przerozne teorie. Chciała bym ufac naszym wszystkim lekarzom a nie zaledwie dwom. Szkoda ze nie maja mozliwosci popracowac chwile w trojmiescie i nauczyc sie poprawnego obslugiwania sprzetu i poprawnego postepowania z pacjentami. Jak bylam w gdyn i mialam przez jakies 3 miesiace serie roznych badan to bylam w szoku jak tam obchodzi sie z pacjentem. lekarze i pielelgniarki mile uprzejme zadnych opoznien bo lekarz przychodzi szybciej do pracy a nie dwie godziny po czasie.

#22 ~misia27~

~misia27~
  • Goście

Napisano 12 maj 2012 - 22:17:00

witam,ja także miałam robione tam badania i nie jestem zachwycona podejściem lekarza do sprawy nie zna się motał się, sam nie wiedzial czy to rękę widzi czy noge facet nie ma pojęcia o tym co robi ale nic dziwnego taki młodzieniec musi się na kimś uczyc co do ilości osób był tylko on i pielęgniarka a atmosfera bardzo miła i samo badanie też ale jak od tego pana mało wiarygodne.;-((

#23 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 17:40:11

równiez miałam take badanie w szpitalu w Lęborku i jestem bardzo zadowlona lekarze na piątke

#24 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 17:47:35

witam,ja także miałam robione tam badania i nie jestem zachwycona podejściem lekarza do sprawy nie zna się motał się, sam nie wiedzial czy to rękę widzi czy noge facet nie ma pojęcia o tym co robi ale nic dziwnego taki młodzieniec musi się na kimś uczyc co do ilości osób był tylko on i pielęgniarka a atmosfera bardzo miła i samo badanie też ale jak od tego pana mało wiarygodne.;-((

Misia widze że niedawno pisałaś też w tym roku byłamm w szpitalu i jest tam jeden młody lekarz,no nie powiem chyba wiem o kim mówisz i z niego tez nie byłam zadowolona ale reszta okej

#25 Hana

Hana

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 20:30:18

Kilka moich znajomych robiło badanie prenatalne u dr Rozmus Warcholińskiej, moim zdaniem lepiej jest wykonywać takie specjalistyczne badanie w sprawdzonych i pewnych miejscach, aby mieć pewność co do jego dokładności.

#26 asabert5

asabert5

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 10:36:04

Też planuję się wybrać na takie badania. Zastanawiam się tylko gdzie się na nie zapisać. Z tego co się wstępnie orientowałam to bardzo dobre opinie jeśłi chodzi o wykonywanie takich badań ma aktualnie klinika Multimed. Któraś z was dziewczyny moze tam była i może mi coś wiecej o nich powiedzieć?

Użytkownik asabert5 edytował ten post 25 lipiec 2019 - 12:04:42

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych