Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 18:01:02

Nie raz spotkałam się z taką samą sytuacją w autobusie, na szczęście nie na własnej skórze. Jest to strasznie chore, kontrolerzy (kanary - bardziej tak bym to określiła) szukają tylko odpowiedniej okazji by kogoś tak naprawdę udupić i zarobić marne pieniądze choć wiedzą że ta osoba wcale nie powinna dostać tego mandatu. Ostatnio w autobusie linii 1 został wyrzucony starszy pan o kulach, który pokazał legitymację lekkiej niepełnosprawności, jakąś legitymację wojskową bodajże, a młody chłopak który sprawdzał bilety całkowicie nieobeznany, nie wiedział co to jest w ogóle za dokument i wywalił tego pana z autobusu. Także ostatnio w autobusie mandat dostał 22-letni chłopak, który pokazał legitymację podbitą na 2013 rok, która była ważna. Uczył sie zapewne zaocznie bo w dzień roboczy jechał do pracy, a pani sprawdzająca wlepiła mu mandat twierdząc że ma 22 lata i nie może sie uczyć, chyba myślała że legitymacja jest podrobiona.Chamstwo i bezczelność, tylko tak można określić ich prace.

#22 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 18:04:29

Praca kontrolera jak każda inna. Ani lepsza, ani gorsza. To ludzie sprawiają, że tak a nie inaczej ich odbieramy. Codziennie korzystam z komunikacji miejskiej i różne sytuacje widziałam. Pasażerowie potrafią być nieuprzejmi. Niestety, kontrolerzy chyba nieuprzejmość mają we krwi. Albo się tego wyuczyli. Starsza kontrolerka jeżdżąca z młodszą (w okularach) jest tak chamska, że na jej widok człowiek od razu się jeży. Jest to osoba, która nie ma szacunku do nikogo, począwszy od starszych po dzieci. Widziałam, jak kiedyś pyszczyła do młodego chłopaczka (miał bilet). Chłopak odpowiadał w takim tonie, w jakim pani prowadziła z nim rozmowę. Wreszcie paniusia stwierdziła, że zaraz zadzwoni na Policję i dopiero będzie się wymądrzał. Nie wytrzymałam. Podeszłam do pani kontrolerki i powiedziałam, że wyręczę ją w telefonie na Policję i chętnie powiem jak zachowuje się wobec pasażerów. Była bardzo zdumiona, ale zaprzestała pyskówek.

Natomiast w tym tygodniu jechałam 16-tką, wcześniej nadjechała 1-ka. Pasażerowie wysiedli i dwójka kontrolerów (kobieta z mężczyzną). Jedna z pasażerek, starsza pani, przesiadła się na 16-tkę. Kontrolerzy wsiedli również. Rozpoczęli kontrolę. Starsza pani powiedziała, że przed chwilą była kontrolowana w poprzednim autobusie i czy znów musi sięgać po swoją legitymacje. Odpowiedź pana - to było w innym autobusie. Staruszka pokornie wyjęła dokumenty i okazała. Pan oczywiście powiedział, że pamięta ją ale i tak bilet pokazać musi. Rozumiem człowieka :) przecież w ciągu tych dwóch minut staruszka mogła odmłodnieć lub utracić prawo do jazdy na zniżkę. A ludzie po prostu nie rozumieją jak ciężkie życie mają kontrolerzy <_<

Jedyną normalną kontrolerką jest Pani Iwonka (dość wysoka czarnulka z okrąglutką buzią). Podchodzi do pasażerów z uśmiechem i życzliwością. Nie szuka haka na pasażera. Nawet panie z punktu sprzedaży biletów MZK na dworcu wiedzą, która to jest.

Serdeczne pozdrowienia Pani Iwonko. Jest Pani jasnym promykiem wśród tych sfrustrowanych pracowników firmy kontrolującej.

Zgadzam się ze zdaniem o dwóch kontrolerkach, są okropne i wszyscy którzy je znają po prostu na samo ich wejście do autobusu dostają szału jak wiedzą że zaraz będą musieli wysłuchiwać jakiejś awantury z ich strony o pierdołe lub coś co sobie uroiły. Brak słów na prawde. Właśnie o tej samej osobie pisałam w swoim poście.

#23 ~Jah Light~

~Jah Light~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 18:11:51

A może posłuchajmy klasyka?

:)

#24 ~XX~

~XX~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 18:25:52

tEOFILU  fIJAŁKOWSKI -        ty świnio ,buraku ,HAMIE ,NIECH CIĘ SZLAG TRAFI .na MIEJSCU I WINDPOL ,I   WSZYSTKICH  NIEPEŁNOSPRAWNYCH    UMYSŁOWO  KANARÓW

#25 ~fi9nn~

~fi9nn~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 18:27:12

Uj! ale są będzie miał teraz zagwozdkę. Trzeba będzie najpierw ustalić ramy zachowania się świni oraz przełożenie tego na zachowania się czlowieka, a szczególnie w relacji z kontrolerami biletów. Widzę tu potrzebę kilku ekspertów od weteryniarza począwszy, psychozoolga, a na językoznawcy polskiego skończywszy. Myślę, że zamiast się obrażać kobitka powinna była zrewanżować się czymsiś podobnym, ot powiedzmy wielce szanowną rodzinę osłów powoławszy i byłoby kwita. No, chyba żeby teraz szanowny kontroler chciał ją skarżyć za obrazę majestatu władzy. Serdeczne pozdro od misia.

#26 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 19:16:04

to jest kierownik ,to jakiś pegierus,został kierownikiem  i w dup.. mu się poprzestawiało,buraki bez szkoły

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:26:23

I co z tego?Nasz kierownik i tak nas zawsze wybroni a wy nic nam nie zrobicie.

#28 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:26:30

powinni podać do sądów wszystkich sku***synów ;/  bo to co wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie, nie winni ludzi i do tego uczciwi wykładają na mantady, bo nie mówie o tych co na gape jeżdźą.. kiedyś jechałam autobusem to chora kobieta miała uprawnienia na bezpłatny przejazd czy coś podobnego i kanar nie chciał jej uznać tego papierka, zaczął wmawiać, że to oszutstwo.. gdzie było widać ze ta kobieta naprawde jest chora, no ale oczywiscie dostała mandat :/

#29 ~mfgdkrfg~

~mfgdkrfg~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:28:04

widać ze jakiś  kanarek się odezwał

#30 ~Nati~

~Nati~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:32:06

to jest kierownik ,to jakiś pegierus,został kierownikiem  i w dup.. mu się poprzestawiało,buraki bez szkoły

Wytłumacz  zwrot "pegierus" proszę.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:35:46

powinni podać do sądów wszystkich sku***synów ;/  bo to co wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie, nie winni ludzi i do tego uczciwi wykładają na mantady, bo nie mówie o tych co na gape jeżdźą.. kiedyś jechałam autobusem to chora kobieta miała uprawnienia na bezpłatny przejazd czy coś podobnego i kanar nie chciał jej uznać tego papierka, zaczął wmawiać, że to oszutstwo.. gdzie było widać ze ta kobieta naprawde jest chora, no ale oczywiscie dostała mandat :/

EEtam sądem zaraz.Paralizatory kupić,są bez zezwolenia,i prądem skur..ów,prądem.Aż zrozumieją,co znaczy kulturalne zachowanie.

#32 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:37:45

EEtam sądem zaraz.Paralizatory kupić,są bez zezwolenia,i prądem skur..ów,prądem.Aż zrozumieją,co znaczy kulturalne zachowanie.

widzę ze się rozumiemy :)

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:38:35

Wytłumacz zwrot "pegierus" proszę.

Podobno to znaczy,że jest bardziej wykształcony od Tuska.

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 21:28:04

spotkałam sie kiedyś z sytuacją, w której starsza Pani skasowała bilet na stronie bez wydruku, wsiadla kontlorelka, podeszła do niej i poprosiła o bilecik, kobiet apokazala a ta baba naskoczyla na nią, starsza pani tłumaczyła, że nie zwróciła uwagi, jest kobietą wiekową i takie tam, a kontlorelka do niej, że takie skasowanie biletu w ogóle się nie liczy i wypisała jej mandat........... masakra;/ z tego co wiem, to większość osób, które piszą odwołania, olaci mandaty. Oczywiście, ze po co dochodzic sprawiedliwosci, przeciez kało kogo lapią na tym, więc i zarobki nie są zadowalające, to w końcu Słupsk, nie Warszawa.

#35 ~nie kanar.~

~nie kanar.~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 22:02:50

tEOFILU  fIJAŁKOWSKI -        ty świnio ,buraku ,HAMIE ,NIECH CIĘ SZLAG TRAFI .na MIEJSCU I WINDPOL ,I   WSZYSTKICH  NIEPEŁNOSPRAWNYCH    UMYSŁOWO  KANARÓW

BRAWO. :lol:

#36 ~380 eAdmics~

~380 eAdmics~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 22:58:33

Chrum, chrum... to zwykle domki w Slupsku! :ph34r:

#37 ~Talin~

~Talin~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 23:06:32

A w Talinie jazda komunikacją miejską jest darmowa. Płacą tylko przyjezdni.

Zrobić tak u nas i problem z głowy.

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 04:56:58

Wsidasz do autobusu ,to kasuj bilet.Jak masz wolny przejazd to okaż kanarowi stosowny dokument.Nie kombinuj,nie pyszcz i bądż grzeczny to i kanar będzie grzeczny.Kultura działa w dwie strony.Kanar też chce żyć,z braku innej pracy,wykonuje to niewdzięczne zajęcie.

#39 ~Quasimodoxxl~

~Quasimodoxxl~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 05:02:15

Zaśpiewaj mu więc tak jak trener Jarząbek:  Łubu-dubu, łubu-dubu niech nam  żyje...  Może wtedy dostaniesz podwyżkę albo premię.

#40 ~mrillo~

~mrillo~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 07:50:52

chlewy sprzatac a nie wyzywac od swin drogi panie teofilu ped.....u hahahhahahhahahhahhahahhahahhahahhahhahahhahhahhahahhah wstyd pracowac u kogos takiego

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mandat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych