Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~nielizus~

~nielizus~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 11:14:06

(...)

Jestem pewien, ze to napisał CZUBEK jakich w naszym kraju wiele.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 14:17:17

(...) kup sobie benzyne ekstrakcyjną  za 6 zł i sobie umyj , a nie afere kręcisz

deb*** jakich wiele

ja ci zniszczą twoją własność (jak wiesz co to znaczy) to będziesz mędrkował. teraz zamknij ryj, nie podnoś koszulki jak cię nie pier...lą.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 14:19:16

znowu oni na gp ? O.o chcą być medialni ? I jak zwykle mądrzenie !

następny DEB.L jakich wiele

ja ci zniszczą twoją własność (jak wiesz co to znaczy) to będziesz mędrkował. teraz zamknij ryj, nie podnoś koszulki jak cię nie pier...lą.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 14:22:20

matko boska, ale problem. jechac na myjnie i za 2 zlote sobie woda splukac pod cisnieniem. a pozatym patrz gdzie parkujesz, ma bmwpewnie jakis dres zreszta koszulka i postura widac jak typowy kibic pilkarski co szuka zadym. ja nic nie chce oceniac tylko tak to wyglada. slawy szukacie i tyle! to maja byc auta? jakas rozwalona bmw i stary mercedes? nie dosc,ze wam remontuja tojescze macie pretensje! tej kobiecie co tak duzo gada sie przyda dzien bez samochodu bo widac,ze o figure nie dba!

do tego cham, świnia

dam ci 20 zł i wciel swoją radę w życie, w życie nieźle się wciela

ale to ciebie trzeba utylizować

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 14:25:14

hehe, zaparkowali ;)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 14:28:22

o rany..PIGI JEDNAK JESZCZE ŻYJE..a już myślałem że nie,bo w tv jej nie widać:-)a tak w ogóle to w Obi jest preparat do usuwania takich zanieczyszceń na autkach.

i cham i świnia do tego

#27 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 17:15:21

Wszystkim nieżyczliwym,wrednym i złośliwym po rodzicach,życzę żeby wam się przydarzyło dużooooooooooooo więcej krzywdy niż nam.Wtedy wy będziecie "medialni i sławni".Ciekawe co zrobili byście na naszym miejscu złośliwe cymbały.Może rak twarzy wam pomorze w tym żeby nie być złosliwym.Pozdrawiam.Sam fakt że się nie ujawniacie świadczy o waszym fałszu,zakłamaniu i braku szacunku dla siebie i własnej matki która was urodziła nie w tym celu.

popieram.święte słowa tylko pustaki mogą się wypowiadać jak ich to nie dotyczy;)jacy ludzie są złośliwi;((((

#28 ~pijany bolek~

~pijany bolek~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 17:18:48

jaka to twoja własność, poczytaj dokładnie umowę kredytową DE.BILu

#29 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 17:20:29

(...) kup sobie benzyne ekstrakcyjną  za 6 zł i sobie umyj , a nie afere kręcisz

benzyną to ty se hu ja nasmaruj żeby ci dobrze szło w ręce;))))nie zatrze się;()

#30 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 17:25:04

Hej,

pracowałem w podobnej firmie izolacyjnej z siedziba w Holandii.

Uzywalisy podobnej metody natryskowej do izolowania budynków w Antwerpii. Niestety mimo solidnego okrycia izolowanych powierzchni oraz szczególnej ostrożności z wiatrem materiał przeniosł się na zaparkowane w poblizu auta. Szkody jak na ul. Słowackiego- na kilkanaście tys. euro.

Jak sprawa sie skończyła ?

Materiał ten charakteryzuje się cholernie kleista i przylepna do wiekszości materiałów konsystencją która nawet za pomoca specjalnych rozpuszczalników albo nawet magicznej wróżki nie da się usunąć bez szkody na lakierze. (z szyb jest to możliwe)

Tłumaczenie firmy izolującej jest głupotą.

Jedynie malowanie na nowo elementów jest w stanie zlikwidować szkodę.

Czyli jesli ktos miał lakier w słabym stanie ma szanse na super darmową renowację- nie ma innego wyjścia :)

prawda.tylko nie doinformowani się mądrzą,bo na tyle ich stać,muszą zabłysnać ale czemu anonimowo;)

#31 ~bierem kasę~

~bierem kasę~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 17:35:49

prawda.tylko nie doinformowani się mądrzą,bo na tyle ich stać,muszą zabłysnąć ale czemu anonimowo;)

a dlaczego innych wyzywacie od deb***i anonimowo - już po kacu?

firma się wykpi, wymyślą, iż były kartki aby nie parkować, a wy to zlaliście, bo dupsko musicie wozić. tyle w temacie ;) z ubezpieczycielem się bić nie będziecie.

#32 ~wspólnoty mieszkaniowe~

~wspólnoty mieszkaniowe~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 17:47:20

a dlaczego innych wyzywacie od deb***i anonimowo - już po kacu?

firma się wykpi, wymyślą, iż były kartki aby nie parkować, a wy to zlaliście, bo dupsko musicie wozić. tyle w temacie ;) z ubezpieczycielem się bić nie będziecie.

3 wspólnoty mieszkaniowe potwierdzą że nie było ani zabezpieczenia ani kartki ani tablicy żeby nie parkować to po 1 
a po 2 Parkingi są prywatne wykupione przez mieszkańców i to firma powinna pilnować by nic nie uszkodzić podczas roboty a nie mieszkańcy a jesli nie potrafia czegoś robic dobrze to neich za to się nie biorą

#33 Lord Blick

Lord Blick

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 458 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 17:51:08

3 miesiące po incydencie, plamy nie zniknęły, za to zniknęła firma...

#34 ~Lech Transformerz~

~Lech Transformerz~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 18:04:06

i tale so prawa natury!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lol

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych