Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~baoman mine~

~baoman mine~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 16:26:39

(...) kup sobie benzyne ekstrakcyjną  za 6 zł i sobie umyj , a nie afere kręcisz

#2 ~jaaa~

~jaaa~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 16:51:35

znowu oni na gp ? O.o chcą być medialni ? I jak zwykle mądrzenie !

#3 ~Jasko~

~Jasko~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 17:06:08

Pasta PUR-REMOVER jak sama nazwa wskazuje

http://www.grupapsb....pu-remover.html

a także (zdziwicie się, ale) WD-40 też działa pięknie ostatecznym rozwiązaniem jest chloroform.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 17:23:05

ja bym zglosil do sadu i tyle i by ta firme musieli zamknac! do sadu ubiegac sie o swoje prawo! Stac mnie na samochod a jakis buc mi go bedzie chlapac1

#5 ~pokrzywdzony z Drewnianej~

~pokrzywdzony z Drewnianej~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 17:29:20

Wszystkim nieżyczliwym,wrednym i złośliwym po rodzicach,życzę żeby wam się przydarzyło dużooooooooooooo więcej krzywdy niż nam.Wtedy wy będziecie "medialni i sławni".Ciekawe co zrobili byście na naszym miejscu złośliwe cymbały.Może rak twarzy wam pomorze w tym żeby nie być złosliwym.Pozdrawiam.Sam fakt że się nie ujawniacie świadczy o waszym fałszu,zakłamaniu i braku szacunku dla siebie i własnej matki która was urodziła nie w tym celu.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 17:38:05

matko boska, ale problem. jechac na myjnie i za 2 zlote sobie woda splukac pod cisnieniem. a pozatym patrz gdzie parkujesz, ma bmwpewnie jakis dres zreszta koszulka i postura widac jak typowy kibic pilkarski co szuka zadym. ja nic nie chce oceniac tylko tak to wyglada. slawy szukacie i tyle! to maja byc auta? jakas rozwalona bmw i stary mercedes? nie dosc,ze wam remontuja tojescze macie pretensje! tej kobiecie co tak duzo gada sie przyda dzien bez samochodu bo widac,ze o figure nie dba!

#7 ~Upro~

~Upro~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 17:49:41

ty bucu kup sobie benzyne ekstrakcyjną  za 6 zł i sobie umyj , a nie afere kręcisz

Pasta PUR-REMOVER jak sama nazwa wskazuje

http://www.grupapsb....pu-remover.html

a także (zdziwicie się, ale) WD-40 też działa pięknie ostatecznym rozwiązaniem jest chloroform.

matko boska, ale problem. jechac na myjnie i za 2 zlote sobie woda splukac pod cisnieniem. a pozatym patrz gdzie parkujesz, ma bmwpewnie jakis dres zreszta koszulka i postura widac jak typowy kibic pilkarski co szuka zadym. ja nic nie chce oceniac tylko tak to wyglada. slawy szukacie i tyle! to maja byc auta? jakas rozwalona bmw i stary mercedes? nie dosc,ze wam remontuja tojescze macie pretensje! tej kobiecie co tak duzo gada sie przyda dzien bez samochodu bo widac,ze o figure nie dba!

Co wy barany piszecie? Przecież to jest zniszczenie mienia, nawet jeżeli nieumyślne, a być może także wynikające z niedbałości lub nieodpowiedzialnej oszczędności. A gdyby tak używali zepsutych młotków, którym odpada młot od trzonka, i te odpadające żelastwo zniszczyłoby te samochody, to też wszystko w porządku?

#8 ~gosc niedzielny~

~gosc niedzielny~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 18:20:41

hehe, zaparkowali ;)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 19:40:25

(...)

Użytkownik tytus edytował ten post 10 sierpień 2013 - 19:57:38

#10 ~Thomas~

~Thomas~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 21:35:05

widać,żę żaden z tutaj piszących nie wie co to jest i jak wyglądają te auta ...

weżźcie 2 zł czy benzynę i to zmyjcie chętnie to zobaczę, jakoś nie chce tak łątwo zejść, miałem okazję dzisiaj takie auto oglądać. słońce raczej tutaj jeszcze zaszkodzi ...

sam też bym chciał ,aby uzyskać zwrot kosztów przywrócenia auta do stanu sprzed uszkodzenia ...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 22:11:47

dlaczego usuwacie komentrze???..coś źle napisałem?Że blondi-Pigi też tam była.No podobna...może autka chciała wyczyścić:-).Ja też bym się wkurzył jak ktoś by mi tak autko zachlapał pianką..moje ładne audi:-)

#12 ~poszkodowany~

~poszkodowany~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 22:56:49

do upro " Ty baranie,dlaczego mają kasę wydawać,niech firma koszty ponosi,chyba jesteś jednym z tych niby fachowców

#13 ~Upro~

~Upro~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 23:32:55

do upro " Ty baranie,dlaczego mają kasę wydawać,niech firma koszty ponosi,chyba jesteś jednym z tych niby fachowców

Czytaj ze zrozumieniem, panie poszkodowany... W mojej wypowiedzi oburzałem się właśnie na tych, którzy twierdzą, że ludzie powinni sami sobie naprawiać auta...

#14 ~blądi~

~blądi~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 00:09:13

dlaczego usuwacie komentrze???..coś źle napisałem?Że blondi-Pigi też tam była.No podobna...może autka chciała wyczyścić:-).Ja też bym się wkurzył jak ktoś by mi tak autko zachlapał pianką..moje ładne audi:-)

no na pewno chciała wyczyścić,daj znać to i Twoją morde tez wyczyści,nie bądz anonimowy przedstaw sie,bądz odważny;)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 00:23:13

jest takie pojecie jak oc firmy. Z tego ściągać

#16 ~sequently okhoutus~

~sequently okhoutus~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 01:09:06

nie zesraj sie z tą pianką.... zejdzie

#17 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 01:24:59

no na pewno chciała wyczyścić,daj znać to i Twoją morde tez wyczyści,nie bądz anonimowy przedstaw sie,bądz odważny;)

o rany..PIGI JEDNAK JESZCZE ŻYJE..a już myślałem że nie,bo w tv jej nie widać:-)a tak w ogóle to w Obi jest preparat do usuwania takich zanieczyszceń na autkach.

#18 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 02:07:55

Co do krytykujacych tych ludzi , ze sie zglosili z problemem do gp , dajcie im spokoj , Wasze komentarze swiadcza o  Waszej potrzebie zwrocenia na siebie uwagi , jesli Ci ludzie uwazaja ze gp pomoze im w rozwiazaniu ich problemow , to niech tak sadza , nikomu nic do tego. Po drugie , grozby co do komentujacych wychodza najwyrazniej od "poszkodowanych " , tu w wywiadzie przedstawieni jako porzadni , a na forum  ..... a myslalem , ze sa to ludzie dorosli...no coz szkoda.

Forum spadlo na najnizszy poziom , zamiast dyskusji ( ludzkiej ) leca tylko wyzwiska , obelgi , jak w przedszkolu sie wytycza kto jak wyglada....smutne , ze przewaga czytelnikow jest tu po to aby jeden drugiemu mogl tylko dokuczyc , skrytykowac po chamsku i wyzwac-

#19 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 10:56:33

Hej,

pracowałem w podobnej firmie izolacyjnej z siedziba w Holandii.

Uzywalisy podobnej metody natryskowej do izolowania budynków w Antwerpii. Niestety mimo solidnego okrycia izolowanych powierzchni oraz szczególnej ostrożności z wiatrem materiał przeniosł się na zaparkowane w poblizu auta. Szkody jak na ul. Słowackiego- na kilkanaście tys. euro.

Jak sprawa sie skończyła ?

Materiał ten charakteryzuje się cholernie kleista i przylepna do wiekszości materiałów konsystencją która nawet za pomoca specjalnych rozpuszczalników albo nawet magicznej wróżki nie da się usunąć bez szkody na lakierze. (z szyb jest to możliwe)

Tłumaczenie firmy izolującej jest głupotą.

Jedynie malowanie na nowo elementów jest w stanie zlikwidować szkodę.

Czyli jesli ktos miał lakier w słabym stanie ma szanse na super darmową renowację- nie ma innego wyjścia :) 

#20 ~nielizus~

~nielizus~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 11:08:57

Niestety, Pan Połetek kłamie.

Jako pierwszy stoi yaris, oglądam go trzeci dzień i nic nie znika mimo słońca.

niech Pan powie kto jest pańskim ubezpieczycielem bo muszę zgłosić moje okna w domu. Mieszkam na poddaszu i okna mam skośne, z grubą warstwą jakiegoś badziewia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lol

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych