Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

autodetailing w Koszalinie , w Słupsku ...

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 21:29:24

Chłopaki robią dobrą robotę.

Dotego mają całą gamę kosmetyków z najwyższej półki.

CAR SPA GARAGE to odpowiednik bardzo luksusowej myjni dla samochodów z najwyższej półki, tylko takich brakuje u nas w Słupsku, bo ci co mają takie samochody myją się na bezdotykach za 5 zł.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2015 - 12:00:11

Chłopaki robią dobrą robotę.

Dotego mają całą gamę kosmetyków z najwyższej półki.

CAR SPA GARAGE to odpowiednik bardzo luksusowej myjni dla samochodów z najwyższej półki, tylko takich brakuje u nas w Słupsku, bo ci co mają takie samochody myją się na bezdotykach za 5 zł.

Mycie na bezdotyku to jeszcze nie takie straszne , ale najlepsi są ci co myją pod blokiem auto szmatką i wodą z butelki.

To tak jak by się wzięło papier scierny i tarło samochód :P

Kogo nie stać na ogarnięcie auta w takim studiu to może sobie sam zrobić.

Zakup używanej maszyny DA lub nówki np.BassPolska to nie są duże pieniądze . Do tego pasta one-step Scholla,Menzerny,Megsa itp. jakiś wosk np.DoDo i auto może naprawdę fajnie wygladac.

Pozdro dla wtajemniczonych

#43 ~RADEK~

~RADEK~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 21:42:57

Przed świętami w Car Spa Garage robiłem samochód.

Mogę śmiało powiedzieć, że w Słupsku nikt nie zrobi wam tak samochodu jak oni, fakt jest drogo, ale taniej jak w Gdańsku za to samo.

Jedno co mi się najbardziej spodobało to zgrana ekipa w Car Spa Garage to ich wyróżnia napewno.

Proponuje zajechać, a każdy kto myśli o autodetailingu napewno znajdzie coś dla siebie.

Kocham srebne samochody.....

#44 literatur

literatur

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 17:12:40

Kto szuka ten znajdzie zawsze tak było i mam nadzieję, że zawsze będzie. Chyba nikt nie zamierza nam w przyszłości przywrócić 100% socjalizmu... zgroza. Co do kosmetyki aut to  częściej bywam w www.bluebear.pl/kosmetyka-aut  i nie mogę narzekać.

Użytkownik literatur edytował ten post 06 listopad 2015 - 17:16:29

#45 Hackney

Hackney

Swojak

• PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 15:15:52

Korzystał ktoś może z http://autospa.slupsk.pl/index.php działają oni jeszcze ? Czy w Słupsku nic nie znajdę ?

#46 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 22:28:51

Polecam Dr.Auto w Kościerzynie - pełen profesjonalizm.

#47 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 23:56:29

W CAR SPA GARAGE robiłem swój samochód przed świetami, wyszło świetnie.
Po dwóch miesiącach przyjechałem na extra mycie po zimie.
Jestem bardzo zadowolony, choć terminy odległe.
Widać że mają swych klientów i to mnie upewnia w przekonaniu, że warto raz na jakiś czas umyć dobrze samochód nie tylko na zwykłej myjni.

#48 ~Alek~

~Alek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 23:59:21

Robiłem w Car Spa Garage kilka samochodów. Najlepsi na naszym rynku. Niczym nie ustępują  Warszawce i innym.

#49 inspektor

inspektor

Bywalec

• PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 16:37:24

http://forum.gk24.pl...t105680/page-22

:excl:  :excl:  :excl:

#50 szpak Mateusz

szpak Mateusz

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 07:24:56

Poczytajcie sobie lepiej tutaj [SPAM] co profesjonalnie wykonany auto detailing powinien obejmować. Dzięki temu będziecie wiedzieli, jakiej usługi konkretnie poszukiwać, żeby było to zrobione naprawdę "na błysk".

#51 Aniabal

Aniabal

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 11:53:28

Ostatnio modny temat, powstaje coraz więcej nowych firm także jest szansa że ceny trochę spadną :)

#52 ~badoks~

~badoks~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 12:18:30

Myślę, że ten kierunek - carscare.pl/

To jest z Poznania, kawałek drogi, ale przede wszystkim konkretny i fachowy wykonawca. Popatrzcie na fotki, jakie zmiany udało im się uzyskać.

A jednak do takiego efektu rzeczywiście potrzebne są odpowiednie osoby, osoby z pojęciem. 

#53 ~uberts~

~uberts~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 12:34:34

Namiary na wykonawcę takich usług, wykonawcę sprawdzonego - carscare.pl

Ogólnie takie tematy mają sens wyłącznie w przypadku osób, które mają duże doświadczenie. W sensie - takich prac nie zlecasz komuś przypadkowemu, tylko komuś kto ma doświadczenie i może się pochwalić konkretnymi realizacjami. 

#54 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 19:56:02

Ja to się nieźle postarałem i podczas mojego urlopu pojechałem do Warszawy i tam odstawiłem samochód do BLING Auto Detailing. Fajne miejsce, panowie widać że się znają na swoim fachu. Jak tylko zobaczyłem mój samochód to aż myślałem, że jestem w salonie samochodów! Wyglądał jak nówka, serio. Super sprawa.

#55 Hackney

Hackney

Swojak

• PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 01 luty 2019 - 08:33:46

Ja to się nieźle postarałem i podczas mojego urlopu pojechałem do Warszawy i tam odstawiłem samochód do BLING Auto Detailing. Fajne miejsce, panowie widać że się znają na swoim fachu. Jak tylko zobaczyłem mój samochód to aż myślałem, że jestem w salonie samochodów! Wyglądał jak nówka, serio. Super sprawa.

Golfa II ?? sam spam w tym temacie o nieudacznikach z innych miast.

#56 Ewa88Koszalin

Ewa88Koszalin

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 październik 2019 - 15:12:35

Ja natomiast byłam w Manufakturze Blasku w Koszalinie. Profesjonalny auto detailing i myjnia samochodowa to ich specjalność. Przyznam szczerze, że tak czystego auta jeszcze nie miałam. Fachowcy w 100% i bardzo niskie ceny za usługi.

Serdecznie polecam bo po co miałabym jeździć do Słupska skoro mamy pod nosem profesjonalistów?  :)

Użytkownik Ewa88Koszalin edytował ten post 09 październik 2019 - 15:14:51

#57 Kacper123

Kacper123

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 październik 2019 - 20:00:58

Ostatnio zauważyłem pare rys na swoim aucie. Nie chce oddać do lakiernika bo koszty u nich są za wysokie, z resztą nie chce malować całego elementu mojego samochodu. Dowiedziałem się o innowacyjnej metodzie usuwania rys metodą SSR. Co o niej myślicie? Mój znajomy usuwał rysy z lakieru swojego auta tutaj https://mbautodetailing.pl/  Mają bardzo tanio, a podobno efekty są niesamowite. Ja byłem w Manufakturze Blasku na impregnacji skór i bardzo fajnie im to wyszło dlatego chyba zaryzykuję i oddam auto w ich ręce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych