Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

autodetailing w Koszalinie , w Słupsku ...

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2012 - 01:03:48

ostatnio znajomy korzystał z usług firmy zajmującej się autodetailingiem. przyznam szczerze ,że nie wiedziałem zbyt duzo więc poczytałem trochu. czy ktoś robił juz detailing samochodu w firmach z tej branzy.. czy to faktycznie pomaga.. analizowałem oferte ze Słupska ale cenowo mi nie odpowiadaja więc znalazłem firme w Koszalinie. https://www.facebook.../BaccaraAutoSPA czy ktoś może korzystał z ich usług ?

#2 ~rkengan places~

~rkengan places~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 15:48:23

znalazłem filmik na Yt , może Ci pomoże

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2012 - 09:04:18

teraz maja jakas akcje na sweetdealu-u http://www.sweetdeal...nawybranychdrzw

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2012 - 10:32:30

a tak to działa https://www.facebook...01294774&type=1

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 08:15:34

znowu maja akcje na sweetdeal http://www.sweetdeal...ielakierutwojeg

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 13:04:20

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Podobają się wam jak kropelkuje ten samochód?
Jego lakier zabezpieczyliśmy już na zimę w nowatorski 3 etapowy sposób 3 różnymi produktami !!!
-etap pierwszy to wygładzenie lakieru.
-etap drugi to nabłyszczenie lakieru.
-etap trzeci perfekcyjne zabezpieczenie.
Ułatwia to odprowadzanie wody z karoserii, zapobiega tworzeniu się osadu mineralnego, gwarantuje efekt lustrzanego odbicia. Dodatkową zaletą jest zdolność zwiększania intensywności barwy. Tworząca się na powierzchni an
tystatyczna powłoka chroni przed wilgocią, korozją, osadzaniem się brudu, solą oraz szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Zastosowanie tych preparatów ułatwia proces mycia i zabezpiecza karoserię na okres od 6 do 12 miesięcy, w zależności od częstotliwości mycia.
Aplikacja ZAWSZE poprzedzona myciem karoserii, czyszczeniem specjalnym cleanerem lakieru celem usunięcia osadów i minerałów.
Koszt w zależności od wielkości auta od 200 do 350pln a czas twania usługi około 4-6 godzin
ZAPRASZAMY !!!!

https://www.facebook.../BaccaraAutoSPA

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 01:35:32

pojawił sie ich nowy filmik

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2012 - 23:07:49

a tak oceniają prace Baccara AutoSpa zadowoleni klienci

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 12:23:40

jesli ktos jest zainteresowany to znalazłem na profilu baccara garage "No jeszccze chwilka, chwilunia i będziemy mieli 200 lajków!!!
A ten dwusetny dostanie 20% rabatu na wybrane usługi...
Jednocześnie informujemy że nie udzielamy jeszcze tyle % rabatu ilu mamy fanów czy tyle ile nasi fani mają lat :-)
Ale w przyszłości? kto wie :-)" zainteresowani na https://www.facebook.../BaccaraAutoSPA

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 19:47:28

Takie usługi świadczy firma z okolic Słupska i robi to za 150zł!!!! dlaczego taka cena u Was? .Nie podaje jego namiarów , kto chce ten znajdzie. Gość był u Was jako niby klient i używacie tych samych preparatów co on. Ja to nazywam chciwość

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 20:31:43

buhahaha , sie usmiałem i zeby była jasnnosc nie jestem z Koszalina. ja tez korzystalem z usług firmy która chciała zrobic mi detailing za 180 zł. jak zobaczyłem ze wyciagaja niesmiertelna paste tempo z tesco i szlifierke mimiosrodową z Brico to podziekowałem. dla Ciebie o mój drogi poprzedniku :-) czasem 150 zł kosztuje jedna porcja środka do zabezpieczenia lakieru na auto. wiec nie zmyślaj. wejdz sobie w neta i wrzuc haslo " autodetailing ceny materiałów" , jak za trudne to pomoge . ech teoretycy.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2012 - 22:31:30

mała wstawka dla tych co wierzą ze można robić profesjoanlny detailing auta za 150 zł hehehehe . "

AUTO DETOKS DETAILNG
Jest to najbardziej czasochłonna usługa przeznaczona dla pojazdów silnie wyeksploatowanych. Jest ona poszerzona o znacznie bardziej skomplikowany proces odnawiania powłoki lakierniczej aby pozbawić ją od wszelkich wad i defektów.

Efektem końcowym jest idealnie gładka powierzchnia równomiernie odbijająca strumienie światła a blask i głębia lakieru dają zdumiewające rezultaty.

Usługa składa się z następujących etapów :

Ekspertyzy stanu lakieru na każdym panelu
26 etapowy proces naturalnego mycia wraz z odtłuszczaniem
Usunięcie zabrudzeń z kół i nadkoli za pomocą środków o neutralnym pH oraz szczotek z końskim włosiem
Dekontaminacja lakieru ( usunięcie głębokich zbrudzeń )
Osuszanie za pomocą ręczników z mikrofibry
4 etapowa korekta lakieru za pomocą past bez silikonu czego efektem jest perfekcyjna lustrzana powierzchnia lakieru
Czyszczenie lakieru za pomocą cleanerów w celu przygotowania podłoża do nałożenia wosku
Nałożenie 3 warstw wosku na wszystkie elementy lakierowane
Nałożenie wosku na felgi
Szyby i lusterka zostają wyczyszczone oraz zabezpieczone środkiem zapobiegającym osadzanie się wody. Dodatkowo elementy oświetlenia pojazdu zostają wypolerowane.
Powierzchnie metalowe i chromowane ( końcówki wydechu, listwy, elementy grilla, emblematy itp. ) zostają wypolerowane i zabezpieczone
Pełen detailing wnętrza wraz z wypolerowaniem i zabezpieczeniem elementów wykonanych ze szlachetnych materiałów w desce rozdzielczej i boczkach drzwi
Oczyszczenie uszczelek wraz z ich zabezpieczeniem ( efekt pociemnienia tworzyw gumowych wraz z ich odżywieniem )
Czyszczenie tapicerki skórzanej wraz z zaimpregnowaniem (skóra odzyskuje dawny matowy wygląd oraz ulega nawilżeniu dzięki czemu ponownie jest delikatna i miła w dotyku ) lub czyszczenie tapicerki materiałowej wraz z aplikacją ochronnej warstwy
Dzięki wykonaniu usługi AUTO DETOKS DETAILING wiemy że pojazd wygląda zdumiewająco i daje pewność że projekt został przeprowadzony na ekskluzywnych i najdroższych kosmetykach. Usługa podnosi wartość samochodu . Satysfakcja Klienta jak zawsze gwarantowana.

Czas wykonania usługi od 72h
Cena usługi : od 1700 PLN"

za http://autodetoks.pl...toks-detailing/

wiec albo profesjonalisci albo pasta tempo gdzies w stodole ...
baccara-garage jest dobra, profesjonalna i ma racjonalne ceny. wiem bo trzecie auto tam robie. trzecie do sprzedazy . a ze sprzedażą wcześniejszych dwóch nie miałem żadnych problemów i nie dlatego ze auta były ładne czyste i pachnące, ale dlatego ze były oczyszczone, wyczyszczone, lakier zpstal poddany renowacji i profesjonalnie zabezpieczony.

wiec bez fantazji :-)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 20:59:28

Ładnie ludzi kroicie. Materiały w necie kosztują dużo!!!!!!!!!!za dużo,ale mając rabaty to kosztuje grosze wiesz to ty i ja.Faktycznie 72 H to można robić tempo i to ręcznie

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 15:06:29

Ładnie ludzi kroicie. Materiały w necie kosztują dużo!!!!!!!!!!za dużo,ale mając rabaty to kosztuje grosze wiesz to ty i ja.Faktycznie 72 H to można robić tempo i to ręcznie

rabaty są dla właściciela firmy, nic do tego klientowi. na rabaty musiał zapracować.

#15 ~paro~

~paro~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 02:50:11

Nikt nie broni wam skorzystać z usług Staszka który zrobi wam to za przysłowiową 100-kę w garażu życzę powodzenia a jak sp....li to nie wracajcie tu i nie płaczcie ;)...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 12:50:11

Nikt nie broni wam skorzystać z usług Staszka który zrobi wam to za przysłowiową 100-kę w garażu życzę powodzenia a jak sp....li to nie wracajcie tu i nie płaczcie ;)...

hahahha a ty masz pewnie hale 400m i kilkanaście stanowisk. Każdy z was robi w ,,garażu" który dumnie nazywa zakładem. Czy widisz aby ktoś płakał ,że ktoś spartolił?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 15:55:35

hehe , potem przyjedziecie się ratowac :-)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 08:17:12

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 15:41:32

czy staszek potrafi tak zabezpieczyć lakier ?? bo pasta tempo raczej tego nie potrafi heheh

Baccara AutoSpa Koszalin

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 15:42:52

a moze staszek potrafi tak zabezpieczyć dach ?  

Baccara AutoSpa Koszalin

Super gładki dach w Audi A8
Przykład co potrafi dobra chemia do auta. Buteleczka ustawiona na większym spadzie nie rusza się (część nie zabezpieczona jeszcze), a od połowy dachu już zjeżdża jak na lodzie (część wykończona dachu). Na żywo efekt powala na kolana :]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych