Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

64 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 13:33:12

widzę, że ludzie co za wszelką cenę bronią mamy Kuby i chcą obwiniać kierowcę za to co się stało, to wspaniała damnicka społeczność, pewnie znajomi rodziny i inni, którzy chodzą w miejscu, gdzie zdarzył się wypadek jak święte krowy! tak! jak święte krowy! bo każdemu ciężko dojść do przejścia i bezpiecznie przeprowadzić swoje dzieci ze szkoły, czy samemu przejść jak należy, nawet już tam jest ścieżka wydeptana! każdy kierowca z okolic zna to miejsce i tam zwalnia, bo po pierwsze jest ostry zakręt i zaraz potem ograniczenie i jak nie piesi to rowerzyści, a teraz jak doszło do tragedii, to najlepiej szukać winy u chłopaka, że za szybko jechał i nie zachował ostrożności, nie chodzi o nagonkę na mamę Kuby, ale to jest tylko i wyłącznie jej wina, że dopuściła do tego, żeby jej dziecko samo wybiegło na ulicę, jakby je trzymała za rękę i przepisowo doprowadziła i przeprowadziła przez przejście dla pieszych nic by się nie stało, szkoda dziecka i ona pewnie też przeżywa to bardzo, ale takie są fakty, potrącić chłopca mógł każdy inny kierowca jadący tą drogą, bo jak ktoś wyskakuje zza drugiego auta jakie szanse ma kierowca? auto jadące nawet to 40km/h ma jakąś drogę hamowania, a kierowca nie miał szans zobaczyć wyskakujących zza wysokiego busa dzieci, teraz za to tata chłopca myśli, że dostanie jakieś zadośćuczynienie, a niestety, jedyną osobą, do której powinien mieć pretensje jest jego żona, na miejscu zdarzenia było sporo świadków, nawet kierowca busa się wrócił, żeby poświadczyć, że dzieci wtargnęły na jezdnie i już pod jego koła próbowały wskoczyć, dwa radiowozy przyjechały i policja potwierdziła, że kierowca był trzeźwy i jechał przepisowo, a jeżeli są jakieś niejasności, to sprawa wyjaśni się w sądzie, tylko nie rozumiem czego chcą dowieść rodzice chłopca, dlaczego im tak zależy na uznaniu współwiny? chcą wybielić się trochę? czy faktycznie wyłudzić pieniądze z odszkodowania? osobiście wolałbym się zająć dzieckiem i cieszyć się, że to się tak skończyło niż ciągać po sądach, ale widocznie rodzice małego Kuby mają inne priorytety, szkoda dzieciaczka

#42 ~^^~

~^^~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 15:32:10

Pomyslce sobie co czuje matka widzac wypadek swojego dziecka i przeczyta wasze zlosliwe komentarze wczujcie sie w role jak wam by sie przytrafilo cos takiego jak byscie sie czuli siedzicie przy komputerze zamiast pilnowac swoje dzieci zlo nie śpi wystarczy chwila nie uwagi.Zlosliwa  mamo co sobie pomyslisz jak sie cos zlego stanie twojemu dziecku jak sie zachowasz dalej bedziesz kąsac jadem?

a kto tu kąsa jadem? fakt niektóre komentarze są ostre, ale bez przesady, a skoro rodzice Kuby mają taką traumę i tragedię, dlaczego za wszelką cenę chcą udowodnić, że nie tylko mama dziecka jest winna, ale i kierowca? po co rozdmuc***ą sprawę, wypuszczają kolejny artykuł, szukają świadków, chcą się ciągać po sądach? jaki mają w tym cel? skoro mamie jest tak przykro z powodu całej tej sytuacji i przyznaje się do winy, to dlaczego nie chce ciszy i spokoju, dlaczego tata się doszukuje drugiego dna, była policja, świadkowie, po co to wszystko, nie lepiej skupić się na dziecku? 

#43 ~Władek~

~Władek~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 16:38:36

Mezczyzna ktory potracil chlopca juz ma na sumieniu potracenie kobiety sprawe umorzono ale tak czy siak potracil wiec nie mowcie mi ze jest dobrym kierowca sa skargi na niego w wiosce ze jezdzi za szybko wiec nie wierze by jechal ostroznie...

#44 ~grrrrr~

~grrrrr~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 17:54:13

Mezczyzna ktory potracil chlopca juz ma na sumieniu potracenie kobiety sprawe umorzono ale tak czy siak potracil wiec nie mowcie mi ze jest dobrym kierowca sa skargi na niego w wiosce ze jezdzi za szybko wiec nie wierze by jechal ostroznie...

Co ty facet piepszysz za farmazony! Wymyslasz nowa historyjke. Znam chlopaka i zadnej kobiety nie potracil jak Ty twierdzisz. Puknij sie w glowe! A po reszta tym autem jezdzilo 3 roznych kierowcow, frajerze. Gowno wiesz.

#45 ~onaXXX~

~onaXXX~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 20:15:13

widzę, że ludzie co za wszelką cenę bronią mamy Kuby i chcą obwiniać kierowcę za to co się stało, to wspaniała damnicka społeczność, pewnie znajomi rodziny i inni, którzy chodzą w miejscu, gdzie zdarzył się wypadek jak święte krowy! tak! jak święte krowy! bo każdemu ciężko dojść do przejścia i bezpiecznie przeprowadzić swoje dzieci ze szkoły, czy samemu przejść jak należy, nawet już tam jest ścieżka wydeptana! każdy kierowca z okolic zna to miejsce i tam zwalnia, bo po pierwsze jest ostry zakręt i zaraz potem ograniczenie i jak nie piesi to rowerzyści, a teraz jak doszło do tragedii, to najlepiej szukać winy u chłopaka, że za szybko jechał i nie zachował ostrożności, nie chodzi o nagonkę na mamę Kuby, ale to jest tylko i wyłącznie jej wina, że dopuściła do tego, żeby jej dziecko samo wybiegło na ulicę, jakby je trzymała za rękę i przepisowo doprowadziła i przeprowadziła przez przejście dla pieszych nic by się nie stało, szkoda dziecka i ona pewnie też przeżywa to bardzo, ale takie są fakty, potrącić chłopca mógł każdy inny kierowca jadący tą drogą, bo jak ktoś wyskakuje zza drugiego auta jakie szanse ma kierowca? auto jadące nawet to 40km/h ma jakąś drogę hamowania, a kierowca nie miał szans zobaczyć wyskakujących zza wysokiego busa dzieci, teraz za to tata chłopca myśli, że dostanie jakieś zadośćuczynienie, a niestety, jedyną osobą, do której powinien mieć pretensje jest jego żona, na miejscu zdarzenia było sporo świadków, nawet kierowca busa się wrócił, żeby poświadczyć, że dzieci wtargnęły na jezdnie i już pod jego koła próbowały wskoczyć, dwa radiowozy przyjechały i policja potwierdziła, że kierowca był trzeźwy i jechał przepisowo, a jeżeli są jakieś niejasności, to sprawa wyjaśni się w sądzie, tylko nie rozumiem czego chcą dowieść rodzice chłopca, dlaczego im tak zależy na uznaniu współwiny? chcą wybielić się trochę? czy faktycznie wyłudzić pieniądze z odszkodowania? osobiście wolałbym się zająć dzieckiem i cieszyć się, że to się tak skończyło niż ciągać po sądach, ale widocznie rodzice małego Kuby mają inne priorytety, szkoda dzieciaczka

popieram w 100%

#46 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 20:54:23

Władek chyba coś piłeś bo ja też znam tego chłopaka i nic takiego nie było. Gadasz wyssane z palca bzdury! Teraz najlepiej z kogoś zrobić pirata drogowego!Widzę celowe działanie w tym wszystkim. Ktoś tu chyba ma parcie na kasę! Nóż się w kieszeni otwiera na tą patologie. Zróbcie sensację na całą Polskę jeszcze ha ha ha proponuje zamknąć temat bo obrońcy rodziny chłopca zaczynają gwiazdorzyć

#47 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 20:57:42

W 100% wina matki więc w czym problem ? Myślą, że coś kaski wpadnie ? żałosne

#48 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 21:40:10

Ja uważam że 50% ojciec 50% matka. Dzieci należy otaczać opieką i wychowywać na dobrych ludzi. To był szczęśliwy wypadek! Mój wujek był żle wychowany i niestety zginął w podobny sposób wpadając pod Żuka.

Nie wiem czy tamten kierowca jeszcze żyje bo to było w latach 60 ale trauma pozostaje.

#49 ~pani~

~pani~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 22:13:59

Bardziej szczęście w nieszczęściu. Dużo osób tutaj mówi o cierpieniu mamy, a nikt nie pomyśli o tym chłopaku co kierował, pewnie też był w szoku i z tego co słyszałam nawet pojechał do chłopca do szpitala zapytać jak się czuję, mimo że nie jest winny, że doszło do tego wypadku.Nikt by nie chciał być na jego miejscu!

#50 ~lila~

~lila~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 13:50:52

Przypominam ze slyszalam rozmowe jak poicjant mowil mamie chlopca ze znany jest im ten pan z szybkiej predkosci ze byly juz na niego skargi i ze juz potracil pewną kobiete wiec przestancie najezdzac na mame chlopca moze pana zeczywiscie ponosi na ulicach a do szpitala przyjechal bo tak wypada ...

#51 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 14:06:47

Przypominam ze slyszalam rozmowe jak poicjant mowil mamie chlopca ze znany jest im ten pan z szybkiej predkosci ze byly juz na niego skargi i ze juz potracil pewną kobiete wiec przestancie najezdzac na mame chlopca moze pana zeczywiscie ponosi na ulicach a do szpitala przyjechal bo tak wypada ...

Lila czytać nie umiesz? auto było użytkowane przez 3 różnych kierowców i to akurat nie ten co kierował w dniu wypadku jest jak mówisz "znany z szybkiej prędkości" i nie na niego były skargi, ani żadnej kobiety nie potrącił! farmazony pieprzycie! nie macie ludzie pojęcia, a się wypowiadacie, ja słyszałem jak policja mówiła, że to ewidentna wina matek, że dzieci wbiegły na jezdnię, a kierowca jechał prawidłowo! co tak bronicie tej mamy? damnicka solidarność matek co same nie raz przebiegały z dziećmi tamtędy na skróty? może was to w końcu czegoś nauczy, szkoda tylko, że aż do wypadku musiało dość i to matka popełniła błąd i tyle, niektórzy pisali, że ją znają i nie raz widzieli jak dzieciak biega samopas,a jak doszło do wypadku to od razu na kierowce, nikomu się nie życzy znaleźć w takiej sytuacji i patrzeć na cierpienie własnego dziecka, ale w tym przypadku kierowca jechał jak należy i koniec kropka, a to że pojechał to szpitala, to nie że wypada, tylko ładnie się zachował, bo jakby był jakimś dupkiem, to mógłby olać sprawę, bo i tak nie jego wina! rodzice mogą mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie! następnym razem każda z was wspaniałych mamuś pomyśli 10 razy co robi! jak mamy nie najeżdżać na mamę, jak tatuś zaczyna kombinować w sprawie, dlaczego się nie zajmą dzieckiem i jego powrotem do zdrowia, tylko szukają winy u innych? 

#52 ~Tamara~

~Tamara~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 23:16:43

żeby wszystkie mamy trzymały swoje dzieci za reke to by bylo dobrze nie oszukujmy sie prawda jest taka ze nie kazda mama prowadzi 6 latka za reke i prawda jest taka ze sprawe prowadzi prokuratura nie tata chlopca oddal sprawe do sadu tylko policja wiec  zajmijcie sie wlasnym zyciem a nie tylko patrzycie kto ile odszkodowania dostanie pewnie teraz mama chlopca jak bedzie miala nowe buty juz bedzie gadka ze za odszkodowanie kupila jestescie zalosni i bezduszni bo nie wiecie co ona teraz przezywa koniec tematu jak dla MNIE ....

#53 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 09:24:54

tata chłopca sam rozdmuc***e sprawę, a później pretensje że nagonka na mamę i nie chodzi o to że podał sprawę do sądu, bo jak chłopiec spędził w szpitalu więcej niż 7 dni to automatycznie sprawa idzie do sądu a mama sobie raczej żadnych butów za odszkodowanie nie kupi, bo go nie dostanie, bo jest to ewidentnie jej wina, prędzej mandat dostanie niż kasę, a dużo osób tu próbuje bruździć chłopakowi co kierował, a mamy broni i to jest nie fair wiadomo że nie zawsze się dziecko da upilnować, ale oskarżanie kogoś za swoje błędy, czy szukanie współwiny jest żałosne sąd wszystko wyjaśni tylko jakoś nie sądzę że na korzyść rodziców chłopca, oby jeszcze ta mama nie została srogo ukarana, bo i tak już karą dla niej jest cierpienie jej dziecka

#54 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 14:50:55

odszkodowanie raczej ze dostanie bo dziecko jest ubezpieczone pomysl co piszesz

#55 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 16:29:56

odszkodowanie raczej ze dostanie bo dziecko jest ubezpieczone pomysl co piszesz

myślę co piszę, oczywiście dziecko na 100% jest ubezpieczone w szkole, ZUSie itd. i coś dostanie, ale ja mówię o pieniądzach które ewentualnie rodzice chcieliby dostać od kierowcy w sądzie, że na to raczej nie mają co liczyć...ogólnie to jest tak: mama przeżywa, poczuwa się do winy, wie że źle zrobiła, wszyscy jej współczują, ale nagle jakieś poszukiwania świadków, kolejny artykuł w gp24 głupie dyskusje i o co chodzi? jak nie o wyłudzenie kasy od kierowcy? to o co? bo po co to wszystko? więc mówię, że moim zdaniem nie mają na co liczyć, a jak to się potoczy to się okaże, najważniejsze żeby chłopiec wyzdrowiał co nie? 

#56 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 16:43:20

Nie wiem jak można być tak chorym i pisać takie rzeczy jednak przysłowie sie sprawdza ze ludzie to ku*** pilnujcie siebie to jest sprawa dla policjii a nie dla mieszkańców Damnicy którzy mają temat do plotek na jakis czas .Dziecko jest z normalnej rodziny i rodzice opiekują sie chłopcem .W wypadku jest wina kierowcy nie zastosował zasad ruchu drogowego ! Kazdy jest mądry i ma prawo jazdy wiecie ile to jest 30 km/h ? NIE ! Dziecko przy takiej predkości nie miało by takich obrażeń ciała ! Ale w sumie wszystkie plotkary mają co robic na Damnicy mają "temat" do swoich bezsensownych wypowiedzeń ! Pozdrowienia dla tych wszystkich "SUPER MĄDRYCH MATEK POSTAWCIE SIE CHOCIAŻ TROCHE W SYTUACJI MATKI " :)

#57 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 18:03:04

Jasne! Najlepiej jechać na kierowce! Matka roztrzepana,to doszło do wypadku, a ojciec bezrobotny to chcą zgarnąć kasę i tyle. w sądzie prawda wyjdzie na jaw!

#58 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 19:43:55

Jasne! Najlepiej jechać na kierowce! Matka roztrzepana,to doszło do wypadku, a ojciec bezrobotny to chcą zgarnąć kasę i tyle. w sądzie prawda wyjdzie na jaw !

O matko nie wierze w to co napisałaś/eś to walnij sie na ulice i czekaj aż cie coś przejedzie też odszkodowanie dostaniesz MATERIALISTO tu chodzi o zdrowie dziecka a nie o pieniadze nawet nie wiesz ile ten mały przeszedł bólu ;/

#59 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 19:46:55

tata chłopca sam rozdmuc***e sprawę, a później pretensje że nagonka na mamę i nie chodzi o to że podał sprawę do sądu, bo jak chłopiec spędził w szpitalu więcej niż 7 dni to automatycznie sprawa idzie do sądu a mama sobie raczej żadnych butów za odszkodowanie nie kupi, bo go nie dostanie, bo jest to ewidentnie jej wina, prędzej mandat dostanie niż kasę, a dużo osób tu próbuje bruździć chłopakowi co kierował, a mamy broni i to jest nie fair wiadomo że nie zawsze się dziecko da upilnować, ale oskarżanie kogoś za swoje błędy, czy szukanie współwiny jest żałosne sąd wszystko wyjaśni tylko jakoś nie sądzę że na korzyść rodziców chłopca, oby jeszcze ta mama nie została srogo ukarana, bo i tak już karą dla niej jest cierpienie jej dziecka

pewnie to pisze kierowca który jezdzi tak samo jak on ;/ Uważaj jak jedziesz żebyś tez jakiegoś dziecka nie przyjechał :P

#60 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 20:05:35

Jakby nie patrzeć mama nie dopilnowała dziecka,ale kto ma żywe srebro to wie jak czasem to wygląda.Założę się,że tego żałuje,nauczka na całe życie.Za to kierowca wyjeżdżając z zakrętu,widząc ograniczenie prędkości i znak ostrzegający,że dzieci bywają na drodze powinien przewidzieć,że ktoś może wtargnąć na jezdnię.Robicie aferę,że dziecko,że nie dopilnowane-ogarnijcie się,pewnie nie chodzi o kasę,tylko sprawiedliwość.Niedaleko jest skrzyżowanie a każdy kierowca ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pieszemu na skrzyżowaniu i w jego obrębie nawet,gdy pasów nie ma.A co się z tym wiąże zwolnić!Niestety jadąc jak wariat nikt nie zdążyłby zahamować,więc odpowiedzialność również ponosi kierowca.Pie*ycie o jakimś wyłudzaniu kasy i inne pierdoły oceniając po swojemu sytuację a przecież jeśli ktoś widział i chce poświadczyć powinien się zgłosić pod podany nr a ci,którzy mają jakieś ale nie znając sprawy zwyczajnie zająć się swoimi sprawami a nie komentować jaki kto nie jest.Wasze opinie świadczą o was,nie o rodzicach czy kierowcy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Damnica, Wypadek, Audi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych