Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

64 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~świadek~

~świadek~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 13:51:00

po co tak najeżdżacie na mamę przecież ona wcale nie twierdzi że jest nie winna sama przyznała że wie że to jej wina a że policja skierowała sprawę do sądu to pewnie miała ku temu jakieś powody nie

wypowiadają się tu głównie kierowcy a prawda jest taka że nie wszyscy trzymają dzieci za rękę i mogło trafić na kogokolwiek dzieci to dzieci a matka nawet policjantowi w szpitalu powiedziała że czuje się winna a na  dowód swej winy patrzy codziennie 

#22 ~Noris~

~Noris~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 14:06:12

Kierowca napewno nie miał dużej prędkości jak by miał dużą to by z większym impetem uderzył w dziecko. Audi bodajrze 80 z 89roku max 92 roku wątpie aby miało ABS i przy większej prędkości napewno wszystko by się gorzej potoczyło, gdyż droga hamowania jest dłuższa w takim aucie jak w aucie z 2000 roku. Szacunek dla kierowcy za spryt i szybką reakcje...

#23 ~edza~

~edza~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 14:34:07

jeśli odległość do najbliższego przejścia dla pieszych nie przekracza 100 metrów za przechodzenie przez jezdnię w miejscu do tego nie wyznaczonym pieszemu grozi mandat. i tyle wystarczy, żeby ochłodzić temperament pana, który zamiast się cieszyć że dzieciaki żyją, szuka wielkiej sensacji.

#24 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 15:08:56

po co tak najeżdżacie na mamę przecież ona wcale nie twierdzi że jest nie winna sama przyznała że wie że to jej wina a że policja skierowała sprawę do sądu to pewnie miała ku temu jakieś powody nie

wypowiadają się tu głównie kierowcy a prawda jest taka że nie wszyscy trzymają dzieci za rękę i mogło trafić na kogokolwiek dzieci to dzieci a matka nawet policjantowi w szpitalu powiedziała że czuje się winna a na  dowód swej winy patrzy codziennie 

z tego co wiem nie ma żadnej sprawy i żadnego sądu, nie wiem skąd takie newsy, ale wiadomo jak to na wiosce, każdy wszystko wie najlepiej, a kierowcy mają rację, że się wypowiadają, bo jakby to było potrącenie na przejściu, złamane przepisy, przekroczona prędkość itd. to jaka by była nagonka na kierowcę??? a mama na pewno ma poczucie winy, bo każda matka chce najlepiej dla swojego dziecka, tylko popełniła błąd, każdemu może się zdarzyć, za to tatuś się trochę zagalopował z tym podważaniem słów policji i szukaniem świadków, myślę, że to jest taka próba wybielenia się, albo wyciągnięcia kasy

#25 ~wańka~

~wańka~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 16:37:43

Wiele dziwnych historii ma miejsce w Damnicy.. zachowanie policji pozostawia wiele do życzenia ,i to nie tylko w tym wypadku.. zamiast jezdzic po uliczkach Damnicy i ,,lansowac ''sie fajnie by było gdyby sumiennie wykonywali swoje obowiązki.. sporo spraw w tej miejscowosci zamiatanych jest pod dywan .. mam cichą nadzieje że ktos zacznie o tym głosno mówic..... nie bojac sie mandatu  w zamian...

#26 ~zosia samosia~

~zosia samosia~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 20:41:43

:P nic doda nic ujac-wina lezy po obu stronach :P

#27 ~onaXXX~

~onaXXX~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 21:31:04

NIe wiem o co tu chodzi czy o ukaranie kierowcy czy o wyłudzenie odszkodowania. Bo prawie 2 matry od przejścia to jest jednak poza przejsciem w miejscu niedozwolonym.Co takie dzieciaki robily same  na jezdni i pobliżu? Na widok matek przebiegły przez jezdnie ,a zaraz nizej napisane jest ,ze matki szly z tylu.Wiec jak dzieciaki mialby je widziec?Wg. mnie bardziej tu zastosowanie ma ukaranie rodzicow za brak nalezytej opieki nad dziecmi. Tu raczej nie chodzi o ukaranie kierowcy a o odszkodowanie.

Brawo!!!zapewne chodzi o odszkodowanie,po co pracowac skoro mozna kombinowac.

#28 ~onaXXX~

~onaXXX~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 21:35:20

a dodam jeszcze ze jak ktos ma dwie lewe rece do roboty to bedzie kombinowal jak kon pod gorke zeby za czyjes pieniazki rodzine utrzymac

#29 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 22:54:30

wiecie co kazdy z was by wzial odszkodowanie w takiej sytuacj bo mu sie nalezy i nie wypowiadajcie sie skoro go.....no wiecie na ten temat wiocha żądna plot jestescie wstretni nie wiecie co czuje kobieta matka ktora to widziala przezyla nie twierdzi ze jest bez winy ale gdy by kierowca jechal tyle ile mowi nie bylo by duzego wgniecenia maski pomyslcie wiec tempaki z jaka predkoscia jechal ze maska jest wgnieciona i sam nawet powiedzial ze byl pewny ze go zabił ...

#30 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 23:31:13

wiecie co kazdy z was by wzial odszkodowanie w takiej sytuacj bo mu sie nalezy i nie wypowiadajcie sie skoro go.....no wiecie na ten temat wiocha żądna plot jestescie wstretni nie wiecie co czuje kobieta matka ktora to widziala przezyla nie twierdzi ze jest bez winy ale gdy by kierowca jechal tyle ile mowi nie bylo by duzego wgniecenia maski pomyslcie wiec tempaki z jaka predkoscia jechal ze maska jest wgnieciona i sam nawet powiedzial ze byl pewny ze go zabił ...

innych wyzywasz od tępaków, a ty tam byłeś mądralo? kolejna ciocia czy ktoś? maska wgnieciona? nie widziałem żadnego wgniecenia, a na miejscu zdarzenia byłem, odszkodowanie się należy? i każdy by brał? jeszcze może zacznij namawiać ludzi do wypuszczania swoich dzieci na ulicę, bo może dobrze ktoś zapłaci, żałosny jesteś człowieku, a takie głupie komentarze ani temu chłopcu,ani jego mamie, ani nikomu nie pomagają, kobieta na pewno przeżywa, ale to ona odpowiada za swoje dziecko i go nie dopilnowała, niestety, niech się teraz cieszy, że chłopiec nie poniósł dotkliwszych obrażeń i dziękuje Bogu

#31 ~Krystyna ze Damnicy~

~Krystyna ze Damnicy~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 23:44:51

Wiele dziwnych historii ma miejsce w Damnicy.. zachowanie policji pozostawia wiele do życzenia ,i to nie tylko w tym wypadku.. zamiast jezdzic po uliczkach Damnicy i ,,lansowac ''sie fajnie by było gdyby sumiennie wykonywali swoje obowiązki.. sporo spraw w tej miejscowosci zamiatanych jest pod dywan .. mam cichą nadzieje że ktos zacznie o tym głosno mówic..... nie bojac sie mandatu  w zamian...

Mi kiśnie mleko na codzień i wiem że to sprawka tej blondyny z pod 5 która magię uprawia

Wielu ludziom szkodziła i będzie szkodzić..

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 09:59:08

Ty bys wziął/ ęła odszkodowanie bo po co d*** ruszac skoro mozna za free kase zgarnac.Matka przezywa bo ma wyrzuty sumienia ze zamiast pilnowac dzieciaka to plotkowala przez telefon albo z mama ktora szła obok.A ty kolejna dobra ciocia lub wujek sensacji szukasz zamiast sie cieszyc ze dzieciak zyje TĘPAKU anaalfabeto.odszkodowanie powinni dac tobie za brak mózgowia.a to co mowil kierowca to zapewne byl w szoku bo niecodzienne to przezycie potracic chocby lisa a co dopiero dziecko!!!!

#33 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 10:42:38

ten kto pisze o odszkodawaniu to widac chetny by kase wziac i dziecko wystawic na ulice bo tylko wam kasa w glowie nie kazdy jest takim bezdusznym czlowiekem myslicie ze matka woli latac teraz z dzieckiem po lekarzach i rechabilitacjach niz wyjsc z dzieckiem na spacer ONAXXX zamilcz jak masz pisac takie bzdury oby twoje dzoiecko nigdy ci sie nie wyrwalo na ulice bo wtedy bys zobaczyla co to za bol dla matki bezduszna kobieto ...

#34 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 10:51:08

przestancie tu teraz udawac ze kazdy z was prowadzi dziecko za reke widze ze w wiekszosci komentarzy chodzi o odszkodowanie jak by ktos zazdroscil ze ktos je dostanie to sie tempaki same polozcie a nie siedzicie w chalupie same bez pracy jak polowa Damnicy i wymyslacie jakie wy wzorowe matki czy zajebisci kierowcy nie dobrze sie robi od czytania tych bzdor policja oddala sprawe do saDU I SAD BEDZIE ROZSTRZYGAL CZYJA WINA nikt nie pisze ze matka nie jest bez winy bo jest  kierowca rowniez bo nie zachowal ostroznosci wiec skonczcie te debaty ...

#35 ~vera~

~vera~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 10:58:54

Teraz wszystkie " mamuśki" beda dzieci za reke prowadzac zeby pokazac jakie wzorowe a tak to lataja po calej Damnicy same do wieczora heh...po co sie czepiacie tych biednych rodzicow oni juz przeszli swoje a wy tacy wzorowi jestescie nigdy wam sie nie zdazylo ze dziecko przy was sobie cos zrobilo choc by guza nabilo.

#36 ~onaXXX~

~onaXXX~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 11:32:44

ten kto pisze o odszkodawaniu to widac chetny by kase wziac i dziecko wystawic na ulice bo tylko wam kasa w glowie nie kazdy jest takim bezdusznym czlowiekem myslicie ze matka woli latac teraz z dzieckiem po lekarzach i rechabilitacjach niz wyjsc z dzieckiem na spacer ONAXXX zamilcz jak masz pisac takie bzdury oby twoje dzoiecko nigdy ci sie nie wyrwalo na ulice bo wtedy bys zobaczyla co to za bol dla matki bezduszna kobieto ...

tak a propo dzieci nie mam.a po drugie dla ścisłości to dziecko się nie wyrwało tylko wybiegło a matka szła z tyłu...a po trzecie kase wole uczciwie zarobić a nie ściągać z innych

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 12:56:17

przestancie tu teraz udawac ze kazdy z was prowadzi dziecko za reke widze ze w wiekszosci komentarzy chodzi o odszkodowanie jak by ktos zazdroscil ze ktos je dostanie to sie tempaki same polozcie a nie siedzicie w chalupie same bez pracy jak polowa Damnicy i wymyslacie jakie wy wzorowe matki czy zajebisci kierowcy nie dobrze sie robi od czytania tych bzdor policja oddala sprawe do saDU I SAD BEDZIE ROZSTRZYGAL CZYJA WINA nikt nie pisze ze matka nie jest bez winy bo jest  kierowca rowniez bo nie zachowal ostroznosci wiec skonczcie te debaty ...

nie zachował ostrożności haha jasne, sorry, ale jakby zapieprzał, to z chłopcem by było dużo gorzej, a ty TĘPAKU naucz się ortografii zanim się zaczniesz wypowiadać na forach publicznych

#38 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 13:12:03

ONAXXX bo widze ze tu najwiecej sie udzielasz zosliwie powiem tak ci co sie tu udzielaja mozgu nioe maja uszy im sie na nitkach trzymaja bezmozgowce uwierzcie ze przeszlam juz tragedie i dostalam bardzo duze odszkodowanie ale nic nie chcialabym tego powtorzyc lezenia w szpitalu bolu i miec do czynienia z lekarzami przestancie szukac winnych bo nie wy od tego jestescie tylko sad zajmijcie sie swoimi dupami pseudo mamuśki lub te ktore dzieci nie maja i nie wiedza jak to jest ...

#39 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 13:25:53

Pomyslce sobie co czuje matka widzac wypadek swojego dziecka i przeczyta wasze zlosliwe komentarze wczujcie sie w role jak wam by sie przytrafilo cos takiego jak byscie sie czuli siedzicie przy komputerze zamiast pilnowac swoje dzieci zlo nie śpi wystarczy chwila nie uwagi.Zlosliwa  mamo co sobie pomyslisz jak sie cos zlego stanie twojemu dziecku jak sie zachowasz dalej bedziesz kąsac jadem?

#40 ~berta~

~berta~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 13:28:22

dajcie juz spokoj bo czytanie takich komentarzy jest naprawde nie mile

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Damnica, Wypadek, Audi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych