Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Atrakcyja działka w Łebie blisko morza!

działka Łeba atrakcyjna działka w Łebie Łeba

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2016 - 18:00:06

gmina miejska Łeba oferuje ostatnią, tak atrakcyjną działkę w Łebie - blisko morza, jedyna okazja.

Zapraszamy do licytacji -Marzec 2016r. !!!!

1. Na  leba bip - w zakładce przetargi- nieruchomości - w tak dobrej cenie to ostatnia taka działka ( wygasła umowa dzierżawy tej działki po kilkunastu latach dzierżawy).!

#2 ~SPAM~

~SPAM~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 09:52:34

tak będziesz na całym forum spamował?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 14:26:47

gmina miejska Łeba oferuje ostatnią, tak atrakcyjną działkę w Łebie - blisko morza, jedyna okazja.

Zapraszamy do licytacji -Marzec 2016r. !!!!

1. Na  leba bip - w zakładce przetargi- nieruchomości - w tak dobrej cenie to ostatnia taka działka ( wygasła umowa dzierżawy tej działki po kilkunastu latach dzierżawy).!

Kup , wylicytuj ,no chyba że stać cię na doniczkę i to na zeszyt

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 15:10:23

Najprawdopodobniej pajaca stać tylko i wyłącznie na robienie zamieszania i wchodzenie innym w paradę.

W myśl zasady: nie mam ja i zrobię wszystko, byś nie miał i ty.

Łebski standard.

#5 ~pajac~

~pajac~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 15:46:52

Najprawdopodobniej pajaca stać tylko i wyłącznie na robienie zamieszania i wchodzenie innym w paradę.

Łebski standard.

A może drugiego pajaca stac tylko na wyciszanie żeby inny nie wszedł mu w paradę?

W myśl zasady: będzie cicho to kupię za półdarmo, a na reszte mam wyyebane.

Łebski standard. W rzeczy samej.

#6 ~zielone jabłuszko~

~zielone jabłuszko~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 16:34:06

czy będzie cicho, czy też głośno - to i tak kupię za półdarmo.

Przetarg zawsze można unieważnić, jak się najedzie zbyt wielu amatorów gruszek na wierzbie.

Lepsze są jabłka - zdrowsze i bardziej strawne.

#7 ~pyszny banan~

~pyszny banan~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 08:03:57

Kup , wylicytuj ,no chyba że stać cię na doniczkę i to na zeszyt

Tak, właśnie zamierzam. Wylicytuję, kupię, zagospodaruję.

#8 ~nienażarty padlinożerca~

~nienażarty padlinożerca~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 13:31:22

Łebski standard.

standardem łebskim to było wyj..nie bez skrupułów sąsiadki obok. Kolejnym standardem jest zakup działki po zaniżonej wycenie. Parady to mozesz sobie robic w sezonie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 13:56:31

Tak, właśnie zamierzam. Wylicytuję, kupię, zagospodaruję.

W podpisie:

Przyjaciel rodziny Andriuszy 

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 19:19:47

Taka atrakcja! No warto przystapić.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 11:27:53

Miasto jakby UCZCIWIE i dobrze przeprowadziło tą sprzedaż to mogli by zarobić porządne pieniądze. Jeśli sprzedadzą po układzie dla wiadomo kogo to, tyle co stracimy przy zbyciu atrakcyjnej działki blisko morza po drastycznie zaniżonej cenie będzie trzeba wyjąc z kieszeni miasta. Jak zwykle kilku kolesi kręci loda, a kilka tysięcy Łebian robi zrzutkę w formie danin na pokrycie kosztów i strat z tego procederu. Łebska lodziarnia dla wybranych.

#12 ~Urząd~

~Urząd~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 12:29:35

nie stracimy, a co najwyżej trochę mniej zarobimy, ale rekompensatą będzie to, że nie oddamy terenu obcym, tylko nasza działka pozostanie w naszych, łebskich rękach.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 12:42:20

nie stracimy, a co najwyżej trochę mniej zarobimy, ale rekompensatą będzie to, że nie oddamy terenu obcym, tylko nasza działka pozostanie w naszych, łebskich rękach.

Co ty bredzisz? Jaką rekompensatą i dla kogo? Dla kilku kolesi, którzy się sobie wzajemnie odwdzięczą za przysługi? Dotychczas dzierżawił to Łebianin i wynikało coś z tego dla pozostałych Łebian? Według mnie nic. To zgniłe kolesiostwo chce opędzlować między sobą kolejną własność miasta. Jakoś tak chętnie nie rozdają swoich nieruchomości.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 14:23:43

Miasto jakby UCZCIWIE i dobrze przeprowadziło tą sprzedaż to mogli by zarobić porządne pieniądze. Jeśli sprzedadzą po układzie dla wiadomo kogo to, tyle co stracimy przy zbyciu atrakcyjnej działki blisko morza po drastycznie zaniżonej cenie będzie trzeba wyjąc z kieszeni miasta. Jak zwykle kilku kolesi kręci loda, a kilka tysięcy Łebian robi zrzutkę w formie danin na pokrycie kosztów i strat z tego procederu. Łebska lodziarnia dla wybranych.

Kto Ci broni kupić ? kup i ciesz się.

#15 ~Urząd~

~Urząd~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 15:35:01

Co ty bredzisz? Jaką rekompensatą i dla kogo? Dla kilku kolesi, którzy się sobie wzajemnie odwdzięczą za przysługi? Dotychczas dzierżawił to Łebianin i wynikało coś z tego dla pozostałych Łebian? Według mnie nic. To zgniłe kolesiostwo chce opędzlować między sobą kolejną własność miasta. Jakoś tak chętnie nie rozdają swoich nieruchomości.

Łebianie mają się cieszyć i mieć satysfakcję, że nieruchomość pozostaje w rękach miejscowego biznesu. Obcy nie będą popierani. Promujemy lokalny biznes.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 18:05:13

Kto Ci broni kupić ? kup i ciesz się.

co mam kupić, las? a na h... mnie las. Jaką mam gwarancję ,ze sąsiad nie będzie smrodził przy uchwalaniu mpzp?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 18:37:13

Działeczka za wybory. Wałeczki Mirka i Andriuszy

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 19:41:11

co mam kupić, las? a na h... mnie las. Jaką mam gwarancję ,ze sąsiad nie będzie smrodził przy uchwalaniu mpzp?

Między drzewami postawisz namiociki jak sąsiad i biznes się kręci, a potem postawisz hotel :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 19:54:02

Albo wylozysz kasę na wybory

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2016 - 10:36:24

no więc kiego grzyba marudzisz? Nie chcesz lasu - do widzenia. Skoro ktoś inny chce - co ciebie to obchodzi, skoro ty nie chcesz? No ale w Łebie same pieski ogrodnika - sami nie chcą lub nie mogą, bo ich nie stać, no ale ten, kogo stać - to też nie może chcieć, no bo już innym żal dvpę ściska i to okropnie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: działka Łeba, atrakcyjna działka w Łebie, Łeba

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych