Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Atrakcje weselne

wesele atrakcje pomysły

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosia-wojcik

gosia-wojcik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2018 - 11:28:17

Czy uważacie, że atrakcje weselne typu fotobudka, barmani itp. to teraz jest konieczność. Uważacie, ze takie atrakcje to dobry pomysł, jesteście za czy przeciw? Może znacie coś fajnego czym można by urozmaicić wesele i co by było na prawdę ciekawe  dla gości. Moje wesele się zbliża a pomysłów brak.

#2 kasia21

kasia21

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 13:24:12

Dla mnie najlepszą atrakcją jest pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego. Jeśli nie widziałaś to tutaj http://kojakfree.com możesz sprawdzić jak to wygląda. Sztuczki na najwyższym światowym poziomie. Do tego świetne rekwizyty i muzyka. Super.

#3 hello83

hello83

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 17 sierpień 2018 - 12:01:13

Fajnym pomysłem na wesele jest fotobudka. Ludzie bardzo chętnie z tego korzystają, więc będzie to idealny pomysł na taką okazję. Nie kosztuje to dużo, a zdecydowanie fajnie jest to mieć na chociażby kilka godzin ;)

#4 ag_a

ag_a

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 14:38:38

Byłam niedawno na weselu, gdzie taka fotobudka była i bardzo mi się pomysł spodobał. Wszyscy goście chętnie skorzystali, kopię zdjęć umieściliśmy w księdze gości z życzeniami dla Pary Młodej. 

#5 ostrak

ostrak

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 21:43:32

Nie wiem czy konieczność, na pewno podniesie atrakcyjność imprezy. Barman jak barman ale z fotobudki bym nie rezygnował tylko wynajmował, chociaż na 3 godzinki. Kaski nie odczujesz przy kosztach wesela a goście będą chwalić zapewniam. Jak chcesz dobre zdjęcia z niej mieć (nie żadne rozmazane itp) to któryś model smove wynajmij.Miałem ten i innego producenta i jakość smove przebija wszystko, zdjęcia naprawdę naprawdę porządne, spokojnie można na fejsa wrzucać:) 

#6 basia_black

basia_black

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 27 wrzesień 2018 - 11:25:23

Zależy co mówisz przez atrakcje na weselu. Wiele jest teraz takich, jak było wszystko jakiś czas temu, więc warto sięgać po te tradycyjne rozwiązania. Warto też, jeżeli bierze się DJ'a, to zobaczyć co on proponuje, bo mają fajne zabawy.

#7 zzsot2zz

zzsot2zz

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 02 październik 2018 - 20:41:27

Niezły pomysł, choć jak dla mnie już zbyt oklepany... przynajmniej jeśli chodzi  o fotobudkę

#8 blaszanawdowka

blaszanawdowka

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 22 grudzień 2018 - 13:41:25

Dlaczego oklepany? Jeśli fotobudka znajduje się np. we wnętrzu zabytkowego samochodu, jak ma to miejsce na przykladzie Tha Carbar, to jest to pomysł nieszablonowy, a zdjęcie z wesela każdy chce przecież mieć. 

#9 Herbo

Herbo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 18:31:43

Super pomysłem na wesela są fotoramki a la instagram lub facebook, świetna zabawa i pamiątka. https://fotoramki.eu/

#10 alfred321

alfred321

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 11:12:39

Teraz atrakcji weselnych zawsze jest bardzo dużo.Sam znam takich atrakcji weselnych naprawdę bardzo dużo.

https://odpustowe.pl...ktu/party-time/

Użytkownik alfred321 edytował ten post 27 kwiecień 2019 - 13:00:42

#11 milenapajak

milenapajak

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 czerwiec 2019 - 18:05:50

Teraz tych atrakcji jest duzy wybor. Tylko skad pieniadze na nie brac.

#12 MrHankey

MrHankey

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 10:35:57

Trudno sie nie zgodzic z ta opinia. Organizacja wesela w dzisiejszych czasach wcale nie jest taka trudna poniewaz mamy do wyboru mnostwo atrakcji z nim zwiazanych. Problemem moze byc jedynie nasz ograniczony budzet. Szczerze powiedziawszy to dobrze jest zaczac odkladac jak sie jest jeszcze kawalerem do wziecia :) Pod lupe zawsze trzeba wziasc jak najwiecej ofert z danego regionu. W tym celu przydatnym narzedziem moze sie okazac portal - https://www.weselezklasa.pl/ na ktorym znajdziemy uslugodawcow z calej polski. Najczesciej pojawiajace sie teraz pomysly to fotobudka, profesjonalny barman czy wystep zespolu grajacego muzyke na zywo. Jesli sam mialbym wybierac to zdecydowalbym sie na barman gdyz jakie to wesele bez odpowiedniej ilosci alkoholu. Trzeba zadbac o to aby nasi goscie swietnie sie bawili i przez dlugi czas wspominali o naszym weselu jak o najlepszym na jakim byli do tej pory. Moze to byc strzal w dzisiatke, nie kazdy przeciez lubi pic czysta wodke jaka zazwyczaj gosci na takich imprezach. Jakis egzotyczny drink z palemka i kawalkiem cytryny to cos zupelnie innego. Popytajcie zreszta znajomych na ilu widzieli taka atrakcje :)

Użytkownik MrHankey edytował ten post 22 lipiec 2019 - 20:36:02

#13 LaFarge

LaFarge

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 13:55:19

Wesele to duzy wydatek, szczegolnie jak mieszkamy w duzym miescie.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, atrakcje, pomysły

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych