Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Atlantic lub inny sklep z bielizną.

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 13:36:11

Czy w Słupsku jest gdzieś sklep Atlantic i jeśli tak to gdzie dokładnie? I gdzie można kupić jakąś fajną męską bieliznę, typu luźne męskie bokserki?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 15:22:01

Czy w Słupsku jest gdzieś sklep Atlantic i jeśli tak to gdzie dokładnie? I gdzie można kupić jakąś fajną męską bieliznę, typu luźne męskie bokserki?

Na szmatahanie??

#3 ~moniakania~

~moniakania~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 14:11:40

Ja bieliznę kupuję tylko i wyłącznie w sklepie liparie.pl to ekskluzywna bielizna, a uważam, że moje ciało zasługuje na to by się w czymś pięknie prezentować:)

#4 ~Pinna~

~Pinna~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 14:51:26

Ja bieliznę kupuję tylko i wyłącznie w sklepie liparie.pl to ekskluzywna bielizna, a uważam, że moje ciało zasługuje na to by się w czymś pięknie prezentować :)

Każda kobieta na to zasługuje. Ważne aby się dobrze czuła i sobie podobała. Bielizna z liparie.pl osobiście zachwyciła mnie jakością i delikatnością. Wszystkie gładziutkie i nie uwieracjące a przy tym wytrzymałe. Wzory też mają bardzo fajne.

#5 dobrok

dobrok

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 styczeń 2016 - 17:45:22

Bielizna dla kobiet powinna być wyjątkowa i subtelna Kolorowe pończochy, komplety są na http://sediu.pl/73-ponczochy-i-pasy Moim zdaniem powinno się wybierać taki zestaw rzeczy osobistych w których będziemy się czuli najlepiej

#6 ~Satka~

~Satka~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 19:58:31

Też jestem fanką LiParie. Mają cudowną bieliznę.

#7 ~Barbara44~

~Barbara44~
  • Goście

Napisano 16 luty 2016 - 10:14:18

Ja również często kupuje w sieci bieliznę, bo zdecydowanie jest tak wygodniej, nie raz brałam tutaj:

ekskluzywna.pl/bielizna-damska

Sklepów jest wiele, jest w czym przebierać.

#8 ~Sońka~

~Sońka~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 10:31:02

Swoją bieliznę kupuje w liparie.pl mają duży wybór i bardzo fajne wzory. Jakość powalająca.

#9 ~Sylwek~

~Sylwek~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 08:38:48

Swoją bieliznę kupuje w liparie.pl mają duży wybór i bardzo fajne wzory. Jakość powalająca.

Faktycznie w Liparie mają świetną jakość, bardzo wygodnie się nosi ich biustonosze :) liparie.pl/biustonosz.html

#10 ~tolka~

~tolka~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2016 - 13:45:07

Ja się najlepiej czuję w bieliźnie od liparie.pl nie znam lepszej firmy.

#11 slimamelia

slimamelia

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 20:40:29

Szkoda czasu na bieganie po sklepach. W sieci jest tyle sklepów z bielizną i to ze spoko cenami, w razie złego wyboru zwrot bez problemu.

http://www.ibieliznasklep.pl

#12 ~ocha~

~ocha~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2016 - 07:54:28

Ja polecam swój ulubiony ze względu na niesamowitą jak dla mnie ofertę - sklep liparie.pl Genialne modele, w nich nie da się nie wyglądać seksownie, poza tym bardzo wygodne.

#13 Ewe

Ewe

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 23:23:30

Ja ostatnio kupuje bieliznę Atlantic w sklepie hurtbielizna.pl . Mają bardzo dobre ceny i szybko wysyłają.

#14 marlenka22

marlenka22

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 08:34:00

Cóż mogę powiedzieć, dla mnie najlepsza bielizna to tylko i wyłącznie ta pochodząca z najlepszego sklepu internetowego, jakim jest 

https://www.etam.pl/!

#15 mastii

mastii

Znajomy

• PipPip
  • 48 postów

Napisano 07 styczeń 2020 - 14:19:37

Czy to prawda ze firma Atlantic już nie istnieje? Od jakiegoś czasu nie widuję ich bielizny w sklepach z bielizną a miałam do niej sentyment. Nosiłam ich bieliznę jak byłam nastolatką i pierwszy biustonosz jaki nałożyłam był chyba właśnie od nich. 

Ze swojej strony polecam zerknać sobie na bieliznę od Obsessive https://obsessive.co...lizna-koronkowa

, mają dobrej jakości koronkowe koszulki i majteczki. Poza tym bardzo podoba mi się ich ostatnia kolekcja. Ich bieliznę mozna dostac w prywatnych sklepach z bielizną. Chociaz polecam zagladać sobie również do ich sklepu internetowego. Często mają w nim różnego rodzaju promocje, poza tym dostawa jest darmowa od 150 zł. 

Użytkownik mastii edytował ten post 11 styczeń 2020 - 12:17:47

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych